# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Sorychta Szymon Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m SP 1 Radzionków
2 Pykało Helena Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m Przedszkole nr 10 Bytom
3 Pykało Antonina Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Przedszkole nr 10 Bytom
4 Cieśla Leon Bobrowniki Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
5 Michalski Krzysztof Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
6 Matura Oliwier Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
7 Matura Oliwia Bytom Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m
8 Snochowska Marysia Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Ekipa na kijach
9 Porada Igor Nowe Chechło Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m Bajkowy zameczek
10 Porada Bartek Nowe Chechło Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Bajkowy zameczek
11 Bartusiak Zosia Zabrze Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
12 Wylenzek Karol Radzionkow Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
13 Wylenzek Michal Radzionkow Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
14 Walczuch Hanna Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Przedszkole Miejskie nr 58 Bytom
15 Walczuch Anna Bytom Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Sp 54 Bytom
16 Krol Oliwia Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Przedszkole Miejskie nr 52
17 Pożyć Jan Mysłowice Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
18 Kowolik łukasz Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Cidry lotajom
19 Grzegorz Nadia Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
20 Raczyńska Natalia Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
21 Olszewska Sonia Mysłowice Bieg Nastolatka (2003-2004), dystans: 1200 m
22 Olszewski Borys Mysłowice Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
23 Susek Maksymilian Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
24 Kożuch Emilia Piekary Śląskie Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Lecymy Durś
25 Wójtowicz Zosia Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
26 Dzik Leopold Nakło Śląskie Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
27 Dzik Tymoteusz Nakło Śląskie Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
28 Marędziak Rafał Leszczyny Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
29 Marędziak Katarzyna Leszczyny Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
30 Wyka Jagoda Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
31 Jeziorski Mateusz Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
32 Jeziorska Maja Bytom Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m
33 Jeziorska Anna Bytom Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m
34 Frej Martyna Radzionków Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m Cidry lotajom
35 Frej Piotr Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Cidry lotajom
36 Frej Mateusz Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m Cidry lotajom
37 Bloch Michalina Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m Przedszkole nr 4 Bajka
38 Witkowski Bartosz Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
39 Wanat Wiktoria Woźniki Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
40 Wanat Oliwier Woźniki Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
41 Skrzypek Zofia Chorzów Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
42 Grabska Antonina Bytom Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Ekipa na kijach
43 Zegadło Karolina Bytom Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Ekipa na kijach
44 Harwig Dawid Radzionków Bieg Nastolatka (2003-2004), dystans: 1200 m Cidry Lotajom
45 Harwig Natalia Radzionków Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m Cidry Lotajom
46 Hadryś Dominik Zabrze Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m
47 Dzieciaszek Michał Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
48 Miozga Hanna Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
49 Miozga Magdalena Tarnowskie Góry Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m
50 Gajda Kajetan Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
51 Gajda Kacper Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
52 Wachla Aneta Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m
53 Straszak Wiktoria Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Lecymy Durś
54 Kulesza Liliana Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Przedszkole nr 4 Bajka
55 Kulesza Antoni Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Bajtle Lotajom
56 Świerczyna Maja Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m SP 4 Radzionków
57 Świerczyna Jakub Radzionków Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m SPMS Bytom
58 Pluskota Stanisław Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
59 Szołtysik Paulina Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
60 Szołtysik Karol Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
61 Harwig Kinga Radzionków Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m Cidry Lotajom
62 Harwig Edyta Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Cidry Lotajom
63 Gowik Mateusz Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
64 Maryniak Martyna Bytom Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m Cidry lotajom
65 Piosek Maksymilian Piekry Śląskie Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Logtech Team Radzionków
66 Żurawska Zuzia Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
67 Rówińska Magdalena Bytom Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m
68 Rówińska Maja Bytom Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m
69 Górecka Maja Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m
70 Kocur Patryk Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Cidry lotajom
71 Parkasiewicz Anita Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m -
72 Kosmała Zofia Lisów Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m LKS Liswarta Lisów
73 Kosmała Filip Lisów Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m LKS Liswarta Lisów
74 Pniak Oliwier Katowice Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
75 Stola Letycja Bytom Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m X
76 Stola Livia Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m X
77 Banek Karolina RADZIONKÓW Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m TourSport Running Team
78 Pająk Lidia Siemianowice Śląskie Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m
79 Cichy Maksymilian Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m
80 Cichy Mikołaj Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m
81 Tiebler Tomasz Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
82 SZUFLA Daniel Hanusek Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
83 Pietryga Franciszek Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
84 Ochman Szymon Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Cidry lotajom
85 Więzik Kaja Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
86 Więzik Kinga Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
87 Więzik Martyna Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
88 Adamus Kinga Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
89 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
90 Niedziałkowski Dawid Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
91 Jakubowska Paulina Tychy Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m SMS Tychy
92 Jakubowska Weronika Tychy Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m SMS Tychy
93 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m SMS Tychy
94 Hoła Filip Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m
95 Warczok Emilia Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
96 Warczok Natalia Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m
97 Warczok Karol Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
98 Kurczabińska Julia Katowice Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m
99 Szarata Maja Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Bajtle lotajom
100 Szarata Jagoda Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Bajtle lotajom


Views: 2566

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ