# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wachla Aneta Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m free participation
2 Straszak Wiktoria Piekary Śląskie Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Lecymy Durś free participation
3 Kulesza Liliana Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Przedszkole nr 4 Bajka free participation
4 Kulesza Antoni Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Bajtle Lotajom free participation
5 Świerczyna Maja Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m SP 4 Radzionków free participation
6 Świerczyna Jakub Radzionków Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m SPMS Bytom free participation
7 Pluskota Stanisław Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
8 Szołtysik Paulina Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
9 Szołtysik Karol Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
10 Harwig Kinga Radzionków Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m Cidry Lotajom free participation
11 Harwig Edyta Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Cidry Lotajom free participation
12 Gowik Mateusz Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
13 Maryniak Martyna Bytom Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m Cidry lotajom free participation
14 Piosek Maksymilian Piekry Śląskie Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Logtech Team Radzionków free participation
15 Żurawska Zuzia Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
16 Dubiel Igor Będzin Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
17 Rówińska Magdalena Bytom Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m free participation
18 Rówińska Maja Bytom Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m free participation
19 Górecka Maja Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m free participation
20 Kocur Patryk Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Cidry lotajom free participation
21 Parkasiewicz Anita Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m - free participation
22 Kosmała Zofia Lisów Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m LKS Liswarta Lisów free participation
23 Kosmała Filip Lisów Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m LKS Liswarta Lisów free participation
24 Pniak Oliwier Katowice Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
25 Stola Letycja Bytom Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m X free participation
26 Stola Livia Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m X free participation
27 Banek Karolina RADZIONKÓW Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m TourSport Running Team free participation
28 Pająk Lidia Siemianowice Śląskie Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m free participation
29 Cichy Maksymilian Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m free participation
30 Cichy Mikołaj Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m free participation
31 Tiebler Tomasz Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
32 SZUFLA Daniel Hanusek Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
33 Pietryga Franciszek Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
34 Ochman Szymon Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Cidry lotajom free participation
35 Więzik Kaja Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
36 Więzik Kinga Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
37 Więzik Martyna Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
38 Adamus Kinga Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
39 Jonak Zuzanna Ruda Slaska Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
40 Niedziałkowski Dawid Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
41 Jakubowska Paulina Tychy Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m SMS Tychy free participation
42 Jakubowska Weronika Tychy Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m SMS Tychy free participation
43 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m SMS Tychy free participation
44 Hoła Filip Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
45 Warczok Emilia Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
46 Warczok Natalia Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
47 Warczok Karol Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
48 Kurczabińska Julia Katowice Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
49 Szarata Maja Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Bajtle lotajom free participation
50 Szarata Jagoda Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Bajtle lotajom free participation
51 Wysypoł Karolina Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m Bajtle lotajom free participation
52 Wylenżek Agata Radzionków Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m free participation
53 Wylenżek Leoś Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
54 Wylenżek Antoś Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m free participation
55 Opiłka Bartłomiej Ruda Śląska Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m free participation
56 Opiłka Maciej Ruda Śląska Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
57 Franczyk Paweł Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
58 Franczyk Adam Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
59 Ziębakowski Tymon Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Przedszkole Miriada free participation
60 Ziębakowska Sylwia Radzionków Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m SP 4 Radzionków free participation
61 Szołtysik Jakub RADZIONKÓW Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m free participation
62 Rzepa Rafał Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Przedszkole nr 10 Bytom free participation
63 Krupa Zuzanna Radzionków, pow. tarnogórski Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
64 Kapała Dominik Nowe Chechło Bieg Nastolatka (2003-2004), dystans: 1200 m UFOKI Świerklaniec free participation
65 Kapała Lilianna Nowe Chechło Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m UFOKI Świerklaniec free participation
66 Ordon Kinga Bytom Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m free participation
67 Duda Piotr RUDA ŚLĄSKA Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m SP6 Ruda Śląska free participation
68 Duda Paweł RUDA ŚLĄSKA Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Przedszkole nr 44 Ruda Śl free participation
69 Fogel Livia Bytom Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
70 Fogel Antonia Bytom Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m free participation
71 Fogel Zuzanna Bytom Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m free participation
72 Sycha Zofia Radzionków Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m Przedszkole Miriada free participation
73 Sycha Artur Radzionków Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Przedszkole Miriada free participation
74 Kosmała Adam Lisów Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m LKS Liswarta Lisów free participation
75 Wylężek Przemysław Świerklaniec Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m UFOKI Świerklaniec free participation
76 Antonik Julia Lędziny Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m free participation
77 Łukawski Igor Radzionków Bieg Juniora (2007-2008), dystans: 800 m free participation
78 Koziołek Mateusz Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
79 Koziołek Martyna Tarnowskie Góry Bieg Nastolatka (2003-2004), dystans: 1200 m free participation
80 Gumulak Nikodem Bytom Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m Cidry lotajom free participation
81 Gumulak Igor Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Cidry lotajom free participation
82 Małecki Dominik Ruda Śląska Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m free participation
83 Mrozek Mateusz Ruda Śląska Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m free participation
84 Bugdoł Wiktoria Piekary Śląskie Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
85 Lindel Alicja Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
86 Lindel Jerzy Bytom Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
87 Oleszek Cezary Czeladź Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m #czeladzbiega free participation
88 Dziewulski Igor Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m free participation
89 Zosgórnik Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m O co biega w Kaletach free participation
90 Zosgórnik Julia Tarnowskie Góry Bieg Bąbla (2015 i 2016) dystans: 50 m O co biega w Kaletach free participation
91 Kaczmarczyk Hanna Bytom Bieg Małolata (2005-2006), dystans: 1000 m SPMS free participation
92 Kaczmarczyk Matylda Bytom Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m SPMS free participation
93 Kaczmarczyk Piotr Bytom Bieg Urwisa (2009-2010), dystans: 400 m SPMS free participation
94 Kargól Natalia Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m Logtech Team Radzionków KIDS free participation
95 Piekarczyk Paweł Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m SP 1 Radzionków free participation
96 Piekarczyk Natalia Radzionków Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m SP 1 Radzionków free participation
97 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry Bieg Krasnala (2013-2014), dystans: 100 m free participation
98 Snochowska Marysia Bytom Bieg Smyka (2011-2012), dystans: 200 m Ekipa na kijach free participation


Views: 689

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ