# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka paid
2 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa HURAGAN LIGOTA ( Nowakowscy ) paid
3 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa HURAGAN LIGOTA ( Nowakowscy ) paid
4 GIERLOTKA KATARZYNA Katowice Pozostali uczestnicy SALON KRAWIECKI 'KATARZYNA
5 Nojek NATALIA ORNONTOWICE Małżeństwa 1985
6 Nojek Wiesław ORNONTOWICE Małżeństwa NOJEK TEAM
7 Hartel Henryk Chorzów Małżeństwa
8 Hartel Jolanta Chorzów Małżeństwa
9 JELEŃ ANNA Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają paid
10 Oberska Sylwia Katowice Małżeństwa paid
11 Oberski Sławomir Katowice Małżeństwa paid
12 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team paid
13 Stypka Anna Katowice Małżeństwa Ohio Team paid
14 Stypka Artur KATOWICE Małżeństwa Ohio Team paid
15 Sokołowska Anita Katowice Pozostali uczestnicy Lecymy Durś paid
16 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy paid
17 Pinkawa Olgierd Katowice Małżeństwa paid
18 Pinkawa Marzena Katowice Małżeństwa paid
19 Przystolik Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA paid
20 Mieszczok Jolanta Mikołów Pozostali uczestnicy paid
21 Wrońska Monika Katowice Pozostali uczestnicy
22 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy
23 Puchała Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy
24 Magielewski Sylwester Mikołów Małżeństwa paid
25 Magielewska Joanna Mikołów Małżeństwa paid
26 Kwapisz Kamil Ruda Śląska Pozostali uczestnicy
27 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
28 Holecki Paweł Katowice Pozostali uczestnicy
29 Holecka Beata Katowice Pozostali uczestnicy
30 Cisowski Kamil Mikołów Pozostali uczestnicy paid
31 Nowak Iwona Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
32 Bienek Lila Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki
33 Raszka Ewelina Katowice Pozostali uczestnicy paid
34 Cekus Monika Sosnowiec Pozostali uczestnicy paid
35 Nowak Justyna Chorzów Pozostali uczestnicy paid
36 Czapiewski Janusz Bieruń Pozostali uczestnicy Przenosimy Góry paid
37 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa paid
38 Cieskal Dorota Katowice Pozostali uczestnicy Paderewa paid
39 Rembacz Zdzisław Katowice Małżeństwa Paderewa paid
40 Rembacz Mirosława Katowice Małżeństwa Paderewa paid
41 Rydzewska Anna Katowice Małżeństwa Paderewa paid
42 Rembacz Konrad Katowice Małżeństwa Paderewa paid
43 Misztal Aleksandra Siemianowice Slaskie Pozostali uczestnicy Rozbiegane frelki paid
44 Rola Sławomir Bytom Małżeństwa BTM Runners paid
45 Dombrowska- Rola Renata Bytom Małżeństwa BTM Runners paid
46 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota
47 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota
48 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy paid
49 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY paid
50 Stachowiak Beata Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski paid
51 Gierok Alicja KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat paid
52 Gierok Anna KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat paid
53 Gierok Beata KATOWICE Pozostali uczestnicy paid
54 Usowicz Dawid Katowice Pozostali uczestnicy paid
55 Piras Claudio Zabrze Małżeństwa paid
56 Gogolin Anna Zabrze Małżeństwa paid
57 Ryguslski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY
58 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy paid
59 Kajca Mirosław Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY paid
60 Zdebel Kamil Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
61 Zdebel Wojtek Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat paid
62 Zdebel Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
63 Przyłudzki Janusz Mikołów Pozostali uczestnicy paid
64 Zyg Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy Katowice paid
65 Zyg Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy Katowice paid
66 Siuta Krzysztof Piekary Śląskie Pozostali uczestnicy paid
67 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice paid
68 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice paid
69 Wysocki Mariusz katowice Małżeństwa paid
70 Wysocka Katarzyna katowice Małżeństwa paid
71 JONEK Marek SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy Siemianowice i przyjaciele biegają
72 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
73 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
74 Sobczyk Dawid Brynek Pozostali uczestnicy Davids CamStudio paid
75 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Pozostali uczestnicy paid
76 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat paid
77 Zawada Dawid Katowice Pozostali uczestnicy paid
78 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa paid
79 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa paid
80 Cieśla Urszula Katowice Pozostali uczestnicy Truchtacz Mysłowice paid
81 Barczyk Piotr Chorzów Pozostali uczestnicy paid
82 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
83 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
84 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa paid
85 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa paid
86 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
87 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike
88 Cała Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy paid
89 Stawowy Damian Katowice Małżeństwa Drużyna Biegowa paid
90 Sidło-Stawowy Agata Katowice Małżeństwa Drużyna Biegowa paid
91 Sekta Sylwia Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy paid
92 Wysocki Piotr Katowice Pozostali uczestnicy Bałtycka paid
93 Laksa Marlena Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
94 Madejczyk Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
95 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa
96 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa
97 Pasterczyk Grzegorz Katowice Małżeństwa paid
98 Pańczyk Władysław WYRY Pozostali uczestnicy Wyry paid
99 Krzyżowski Dariusz Orzesze Małżeństwa paid
100 Krzyżowska Izabela Orzesze Małżeństwa paid


Views: 3012

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ