# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stypka Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team paid
2 Holecka Kinga Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
3 Rembacz Michał Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa paid
4 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota
5 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Huragan Ligota
6 Gierok Alicja KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat paid
7 Gierok Anna KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat paid
8 Zdebel Wojtek Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat paid
9 Wysocki Dawid katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice paid
10 Wysocka Kinga katowice Dzieci i młodzież do 18 lat sp.nr 67 katowice paid
11 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
12 BUJOCZEK MILENA BYTOM Dzieci i młodzież do 18 lat paid
13 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
14 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat paid
15 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat
16 Liptak Antoni Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
17 Dziewięcki Karol Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa paid
18 Nowakowski Wojciech katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa paid
19 Nowakowska Hanna katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Paderewa paid
20 Turek Mateusz Będzin Dzieci i młodzież do 18 lat owocowa kraina paid
21 Kuczborski Piotr Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat Harpagan Sosnowiec paid
22 Kania Jakub Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat paid
23 Kania Michał Łaziska Górne Dzieci i młodzież do 18 lat paid
24 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat paid
25 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do 18 lat paid
26 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
27 Kurek Wojciech Siemianowice Śląskie Dzieci i młodzież do 18 lat paid
28 Szymura Kamil Rybnik Dzieci i młodzież do 18 lat Decathlon Rybnik & Przyjaciele paid
29 Wojańczyk Bartosz Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
30 Głodkowski Nikodem Toporowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
31 Taisner Milena Ruda Slaska Dzieci i młodzież do 18 lat paid
32 Taisner Tymoteusz Ruda Slaska Dzieci i młodzież do 18 lat paid
33 Danek Michał Mysłowice Dzieci i młodzież do 18 lat paid
34 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Dzieci i młodzież do 18 lat
35 Szyguła Barbara Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat


Views: 9102

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ