# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Binasik Agnieszka Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota paid
2 WIĘCKOWSKA ANNA KATOWICE Dzieci i młodzież do lat 18 JAPOŃSKA paid
3 WIĘCKOWSKA URSZULA KATOWICE Pozostali uczestnicy JAPOŃSKA paid
4 Strzelczyk Ewa Katowice Małżeństwa Huragan Ligota paid
5 Strzelczyk Tomasz Katowice Małżeństwa Huragan Ligota paid
6 Nowakowska Ewa Katowice Małżeństwa Huragan Ligota paid
7 Nowakowski Tomasz Katowice Małżeństwa Huragan Ligota paid
8 Furich Dariusz SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
9 PETER MARCIN Katowice Pozostali uczestnicy paid
10 Wiśniewski Szymon Myślenice Pozostali uczestnicy paid
11 Cupał Magdalena Świętochłowice Pozostali uczestnicy paid
12 Kuś Tomasz Świętochłowice Pozostali uczestnicy MIRAZ RACE TEAM paid
13 Choinka Agata Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Kto to wymyślił paid
14 Skrzydło Marcin Katowice Pozostali uczestnicy paid
15 Komuda Maksymilian Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 paid
16 Komuda Oliwier Bytom Dzieci i młodzież do lat 18 paid
17 Komuda Justyna Bytom Małżeństwa paid
18 Komuda Tomasz Bytom Małżeństwa paid
19 Zdebel Wojtek Ruda Śląska Dzieci i młodzież do lat 18 paid
20 Zdebel Joanna Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
21 Kurowski Witold Katowice Pozostali uczestnicy paid
22 Tyrtania Bartosz Boruszowice Dzieci i młodzież do lat 18 BOR TEAM BORUSZOWICE paid
23 Wojciechowski Michał Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 paid
24 Tyrtania Tobiasz Boruszowice Dzieci i młodzież do lat 18 BOR TEAM BORUSZOWICE paid
25 Wojciechowska Joanna Chorzów Pozostali uczestnicy paid
26 Tyrtania Sylwia Boruszowice Małżeństwa BOR TEAM BORUSZOWICE paid
27 Tyrtania Tomasz Boruszowice Małżeństwa BOR TEAM BORUSZOWICE paid
28 Wiater Tomasz Chorzów Pozostali uczestnicy paid
29 Kowal Anna Olkusz Małżeństwa paid
30 Kowal Dariusz Olkusz Małżeństwa Saint-Gobain SQUAD paid
31 Głąb Magdalena Tychy Pozostali uczestnicy paid
32 LESZCZYK KRZYSZTOF KATOWICE Pozostali uczestnicy paid
33 Janowski Franciszek Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Team Pro paid
34 Janowski Jan Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Team Pro paid
35 ŁUSZCZ MAGDALENA bytom Małżeństwa BTM Runners paid
36 Łuszcz Zbigniew Bytom Małżeństwa paid
37 Życinski Dawid Katowice Pozostali uczestnicy Browar domowy Garaż paid
38 Kura Beata Mikołów Pozostali uczestnicy
39 Cieślik Teresa Mikołów Pozostali uczestnicy paid
40 Madej Marek Chorzów Pozostali uczestnicy paid
41 Przystolik Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy ADEA paid
42 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do lat 18 paid
43 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa paid
44 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa Augusteam paid
45 Frydrysiak Martyna Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota paid
46 Frydrysiak Oliwia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 Huragan Ligota paid
47 Frydrysiak Sylwia Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota paid
48 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
49 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy paid
50 Wójtowicz Teresa Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
51 Wójtowicz Marek Katowice Pozostali uczestnicy paid
52 Kaszewski Igor Katowice Pozostali uczestnicy Huragan Ligota paid
53 Trześniowska Aleksandra Ruda Śląska Pozostali uczestnicy paid
54 Rams-Stypka Katarzyna Siemianowice Śląskie Małżeństwa paid
55 Stypka Maciej Siemianowice Śląskie Małżeństwa paid
56 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy paid
57 Magielewski Sylwester Mikołów Małżeństwa paid
58 Magielewska Joanna Mikołów Małżeństwa paid
59 Bienek Lila Katowice Pozostali uczestnicy GBK Sarenki paid
60 Pawlik ANNA KATOWICE Małżeństwa paid
61 Pawlik Arkadiusz KATOWICE Małżeństwa paid
62 Švach Magdalena Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
63 Švach Krzysztof Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
64 Švach Anna Katowice Małżeństwa paid
65 Švach Janusz Katowice Małżeństwa Browar domowy Garaż paid
66 Laksa Marlena Ruda śląska Pozostali uczestnicy paid
67 Przepiórka Maciej Tarnowskie Góry Pozostali uczestnicy Amator TG paid
68 Syrek Jakub Syrek Katowice Pozostali uczestnicy paid
69 Krzyżowski Paweł Katowice Pozostali uczestnicy paid
70 Łączek Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy paid
71 Rygulski Andrzej Łaziska Górne Pozostali uczestnicy ŁAZISKIE KARLUSY paid
72 Raszka Ewelina Katowice Pozostali uczestnicy paid
73 Smołka Katarzyna Mikołów Małżeństwa paid
74 Smołka Dominik Mikołów Dzieci i młodzież do lat 18 paid
75 Smołka Wojciech Mikołów Małżeństwa paid
76 Golonka Marek Mysłowice Pozostali uczestnicy paid
77 Machajska Patrycja Katowice Pozostali uczestnicy Augusteam
78 Dolistowska Ewa Ruda Śląska Małżeństwa Ekipa Na Kijach paid
79 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy paid
80 Wyród Maciej Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 paid
81 Wyród Justyna Tychy Dzieci i młodzież do lat 18 paid
82 Wyród Monika Tychy Małżeństwa paid
83 Wyród Karol Tychy Małżeństwa paid
84 Borek Paulina Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
85 Borek Joanna Katowice Pozostali uczestnicy Yellobike paid
86 Dobkowska-Szefer Daria Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy Kto to wymyślił paid
87 Zyg Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy Katowice paid
88 Zyg Mateusz Katowice Pozostali uczestnicy Katowice paid
89 Kajzer Karol Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
90 Kajzer Krzysztof Katowice Pozostali uczestnicy paid
91 Langer Jacek Chorzów Małżeństwa AugusTeam paid
92 Staniek Beata Katowice Dzieci i młodzież do lat 18 paid
93 Langer Katarzyna Chorzów Małżeństwa AugusTeam paid
94 Pasterczyk Grzegorz Katowice Małżeństwa paid
95 Krzyżowska Izabela Orzesze Pozostali uczestnicy paid
96 Sojda Sylwia Siemianowice Pozostali uczestnicy Siemianowice i Przyjaciele Biegają paid
97 Bujoczek Ewa BYTOM Dzieci i młodzież do lat 18 paid
98 BUJOCZEK PIOTR BYTOM Małżeństwa paid
99 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Małżeństwa paid
100 Sokołowska Anita Katowice Pozostali uczestnicy Lecymy Durś paid


Views: 3996

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ