# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Witkowska Eliza Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
2 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg główny (10 km) paid
3 Bacdorf Alicja Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking (6 km) LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
4 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking (6 km) LIDER Grodzisk Mazowiecki paid
5 Szarszewski Stanisław Nowe Pieścirogi Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation
6 Szarszewski Tymoteusz Nowe Pieścirogi Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
7 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team paid
8 Podgórski Wacław Morgi Bieg główny (10 km) paid
9 Wroblewska Sylwia Nieporet Bieg towarzyszący (3 km) paid
10 Ostrzeniewska Monika Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) paid
11 Głowacka Monika Bodzanów Bieg główny (10 km) Sokół Bodzanów paid
12 Nowicka Monika Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) paid
13 Michalak Oliwia Płońsk Bieg dzieci (600 m) 12-15 lat free participation
14 Nowicki Jakub Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) paid
15 Milczarek Agnieszka Płońsk Bieg główny (10 km) paid
16 Stasiak Ryszarda Płońsk Nordic Walking (6 km) paid
17 Denkiewicz Jacek Zawidz Bieg towarzyszący (3 km) paid
18 Gawlińska Alicja Strzegowo Bieg dzieci (600 m) 12-15 lat free participation
19 Liszewski Piotr Plonsk Bieg główny (10 km) Płońscy Patrioci paid
20 Bogudał Dariusz Rzy Bieg towarzyszący (3 km) paid
21 Malicka Monika Płońsk Nordic Walking (6 km) paid
22 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo Nordic Walking (6 km) Biegam W Sfetsze paid
23 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo Nordic Walking (6 km) Biegam W Sfetsze paid
24 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
25 Dobrowolski Antoni Warszawa Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation
26 Dziuba Edyta Ożarów Mazowiecki Nordic Walking (6 km) GRUPA WILKI paid
27 Anowski Adrian Drochowo Bieg towarzyszący (3 km) paid
28 Dołęgowska Michalina Ojrzeń Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation
29 Dołęgowski Jakub Ojrzeń Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
30 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg główny (10 km) paid
31 Gortat Igor Glinojeck Bieg główny (10 km) paid
32 Kujawska Anna Rzy Bieg towarzyszący (3 km) paid
33 Młodecki Stanisław Warszawa Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
34 Myszyńska Zofia Zawidz Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation
35 Kaźmierczak-Myszyńska Paulina Zawidz Bieg towarzyszący (3 km) TKKF Kubuś Sierpc paid
36 Szczęsny Józef Narzym Nordic Walking (6 km) paid
37 ŁUKASZEWICZ RYSZARD WARSZAWA Bieg towarzyszący (3 km) Warszawa Wola paid
38 Pawlak Robert Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) paid
39 Tracz Krzysztof Nasielsk Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat NASIELSK BASZTA TEAM free participation
40 Tracz Natalia Nasielsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat NASIELSK BASZTA TEAM free participation
41 Tracz Karolina Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
42 Młodecka Alicja Warszawa Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
43 Turalska Aneta Sierpc Bieg główny (10 km) Biegaj z Dymkiem paid
44 Ciosek Izabela Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) paid
45 GOŁASZEWSKA WIOLETTA Płońsk Nordic Walking (6 km) PŁOŃSK paid
46 Bielec Karol Nowy Dwór Mazowiecki Bieg towarzyszący (3 km) RozbiegaMy Nowy Dwór paid
47 Pawelska Malgorzata Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) paid
48 Szostak Iwona Strzembowo Bieg główny (10 km) Adidas Runners Warsaw paid
49 Skowrońska Ada Płońsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP 2 Płońsk free participation
50 Leszczyński Oliwier Płońsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP 2 Płońsk free participation
51 Niesłuchowski Sławomir Gąsocin Bieg główny (10 km) Gąsocin paid
52 Berkowska Marzena Zaborów Nordic Walking (6 km) ZSP Borzęcin Duży paid
53 Bendada Amina Nasielsk Bieg towarzyszący (3 km) Algieria paid
54 Zalewski Adam Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
55 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
56 Pietras Maja Nasielsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat NASIELSK BASZTA TEAM free participation
57 Pietras Tomasz Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
58 Filip Bąkowski Sokolniki Nowe Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation
59 Bąkowski Jacek Płońsk Nordic Walking (6 km) paid
60 Witkowski Łukasz Nasielsk Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team paid
61 Grzegrzółka Jakub płońsk Bieg towarzyszący (3 km) paid
62 Grzegrzółka BARTOSZ płońsk Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
63 Grzegrzółka Michał Płońsk Bieg główny (10 km) paid
64 Pryba Grzegorz Warszawa Bieg towarzyszący (3 km) paid
65 Pryba Maja Warszawa Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
66 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny (10 km) paid
67 Gil Wojciech Warszawa Nordic Walking (6 km) NW Człapski Team 30.00 PLN
68 Śmigielski Julian Dębowo Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation
69 Śmigielski Jakub Dębowo Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
70 Śmigielski Radosław Dębowo Bieg główny (10 km) paid
71 Kaniak Zbigniew Płońsk Nordic Walking (6 km) Grupa Nordic Walking Płońsk paid
72 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg główny (10 km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO paid
73 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) paid
74 Szafrańska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW paid
75 Stradza Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) RozbiegaMy Nowy Dwór paid
76 Kwasiborski Patryk Nowe Rościszewo 4 Bieg towarzyszący (3 km) Tkkf Kubuś Sierpc paid
77 Bielicka Oliwia Łódź Bieg dzieci (600 m) 12-15 lat free participation
78 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg towarzyszący (3 km) paid
79 Ciepliński Rafał Załuski Nordic Walking (6 km) paid
80 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg główny (10 km) Naprzód Młociny paid
81 Ksyna Boguslaw Kamion Mały Bieg główny (10 km) paid
82 Piórkowski Marek Płońsk Bieg główny (10 km) paid
83 Maraszek Maciej Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) 30.00 PLN
84 SuchodolskI Wiesław Ciechanów Nordic Walking (6 km) paid
85 Grabowski Jacek Dębowo Bieg główny (10 km) paid
86 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów paid
87 Sękowska Natalia Płońsk Bieg towarzyszący (3 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
88 Bajorek Jacek Wyszków Bieg towarzyszący (3 km) 30.00 PLN
89 Kowalski Jakub Piotrków Trybunalski Bieg główny (10 km) paid
90 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg główny (10 km) Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego w Płońsku paid
91 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP3 PŁOŃSK free participation
92 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP3 PŁOŃSK free participation
93 Bany Robert Sokołówek Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów paid
94 Dobrowolski Sławomir Warszawa Bieg główny (10 km) paid
95 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) paid
96 Jasińska Maja Sochocin Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation
97 Jasiński Bartłomiej Sochocin Bieg przedszkolaka (200 m) do 7 lat free participation
98 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
99 Kamiński Michał Warszawa Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat SP 222 Warszawa free participation
100 Wieczorek Oliwia Płońsk Bieg dzieci (350 m) 8-11 lat free participation


Views: 3219

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ