# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
2 | Szarszewski Marcin | Nowe Pieścirogi | Polska | Bieg główny (10 km) | Nasielsk Baszta Team | paid |
3 | Podgórski Wacław | Morgi | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
4 | Głowacka Monika | Bodzanów | Polska | Bieg główny (10 km) | Sokół Bodzanów | paid |
5 | Milczarek Agnieszka | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
6 | Liszewski Piotr | Plonsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Płońscy Patrioci | paid |
7 | Kołodziejczyk Krzysztof | Nasielsk | Polska | Bieg główny (10 km) | NASIELSK BASZTA TEAM | paid |
8 | Kielkiewicz Zbyszek | Glinojeck | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
9 | Gortat Igor | Glinojeck | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
10 | Turalska Aneta | Sierpc | Polska | Bieg główny (10 km) | Biegaj z Dymkiem | paid |
11 | Szostak Iwona | Strzembowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Adidas Runners Warsaw | paid |
12 | Niesłuchowski Sławomir | Gąsocin | Polska | Bieg główny (10 km) | Gąsocin | paid |
13 | Zalewski Adam | Nasielsk | Polska | Bieg główny (10 km) | NASIELSK BASZTA TEAM | paid |
14 | Dzięgielewski Marek | Dłużniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
15 | Pietras Tomasz | Nasielsk | Polska | Bieg główny (10 km) | NASIELSK BASZTA TEAM | paid |
16 | Witkowski Łukasz | Nasielsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Nasielsk Baszta Team | paid |
17 | Grzegrzółka Michał | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
18 | Kaczmarski Patryk | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
19 | Śmigielski Radosław | Dębowo | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
20 | BANIAK JACEK | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO | paid |
21 | Jaworek Anna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
22 | Szafrańska Aneta | Ciechanów | Polska | Bieg główny (10 km) | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | paid |
23 | Stradza Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | Bieg główny (10 km) | RozbiegaMy Nowy Dwór | paid |
24 | Cieplińska Wioletta | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | Naprzód Młociny | paid |
25 | Ksyna Boguslaw | Kamion Mały | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
26 | Piórkowski Marek | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
27 | Grabowski Jacek | Dębowo | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
28 | Wudarczyk Tomasz | Władysławowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Mazovia ProActiv Ciechanów | paid |
29 | Kowalski Jakub | Piotrków Trybunalski | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
30 | Szpakiewicz Zbigniew | Strzembowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego w Płońsku | paid |
31 | Bany Robert | Sokołówek | Polska | Bieg główny (10 km) | Mazovia ProActiv Ciechanów | paid |
32 | Dobrowolski Sławomir | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
33 | Lubińska Aneta | Ciechanów | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
34 | Kamiński Wiesław | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | NASIELSK BASZTA TEAM | paid |
35 | Zajchowski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
36 | Warchoł Artur | Kuchary Królewskie | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
37 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
38 | Piątek Marcin | Warszae | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
39 | Krzyzanowska Zoja | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | Vege Runners | paid |
40 | Majkowski Łukasz | Kuchary Żydowskie | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
41 | FIRST Dorota | PŁOŃSK | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
42 | First Piotr | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
43 | Grzelak Małgorzata | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Mazovia ProActiv Ciechanów | paid |
44 | Chyczewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
45 | Czeremański Rafał | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
46 | KOWNACKI MARCIN | WROCŁAW | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
47 | Piechna Andrzej | Ciechanów | Polska | Bieg główny (10 km) | KB TKKF Promyk Ciechanów | paid |
48 | Szarewicz Paweł | Sochocin | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
49 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | Polska | Bieg główny (10 km) | KB TKKF Promyk Ciechanów | paid |
50 | Rybicki Robert | Gąsewo | Polska | Bieg główny (10 km) | SOKÓŁ BODZANÓW | |
51 | Maraszek Zbigniew | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
52 | Wentykier Piotr | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
53 | Rapacki Paweł | Miączyn Duży | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
54 | Altman Jakub | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
55 | Piekut Andrzej | 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 | Polska | Bieg główny (10 km) | KB JOGGER | paid |
56 | Milewska Martyna | Mała Wieś | Polska | Bieg główny (10 km) | Sokół Bodzanów | paid |
57 | Przybyszewski Jakub | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku | paid |
58 | Buniak Piotr | Warszawa | Polska | Bieg główny (10 km) | KLUB BIEGACZA AHA | paid |
59 | Adamkiewicz Mirosław | Sochaczew | Polska | Bieg główny (10 km) | KM AKTYWNI Sochaczew | paid |
60 | Gadomski Łukasz | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
61 | Bugajewska Anna | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
62 | Fabiański Piotr | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg główny (10 km) | NO PAIN TEAM | paid |
63 | Pawlak Andrzej | Ciechanów | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
64 | Lewicki Adrian | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | ||
65 | Brzeziński Dariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | paid | |
66 | Błaszczyk Radosław | Czerwinsk nad Wisłą | Polska | Bieg główny (10 km) | NO PAIN TEAM | paid |
67 | Pielaciński Dariusz | Czerwińsk nad Wisłą | Polska | Bieg główny (10 km) | NO PAIN TEAM | paid |
68 | Gredke Robert | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Happy Dom Team - biegam i żyje w trzeźwości! | paid |
69 | Kłosiński Paweł | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
70 | Świercz Andrzej | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
71 | Osial Mariusz | Płońsk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | paid |
Views: 13156