Bieg główny (10 km)
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Maluchnik Marek Nasielsk Bieg główny (10 km) paid
2 Szarszewski Marcin Nowe Pieścirogi Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team paid
3 Podgórski Wacław Morgi Bieg główny (10 km) paid
4 Głowacka Monika Bodzanów Bieg główny (10 km) Sokół Bodzanów paid
5 Milczarek Agnieszka Płońsk Bieg główny (10 km) paid
6 Liszewski Piotr Plonsk Bieg główny (10 km) Płońscy Patrioci paid
7 Kołodziejczyk Krzysztof Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
8 Kielkiewicz Zbyszek Glinojeck Bieg główny (10 km) paid
9 Gortat Igor Glinojeck Bieg główny (10 km) paid
10 Turalska Aneta Sierpc Bieg główny (10 km) Biegaj z Dymkiem paid
11 Szostak Iwona Strzembowo Bieg główny (10 km) Adidas Runners Warsaw paid
12 Niesłuchowski Sławomir Gąsocin Bieg główny (10 km) Gąsocin paid
13 Zalewski Adam Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
14 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
15 Pietras Tomasz Nasielsk Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
16 Witkowski Łukasz Nasielsk Bieg główny (10 km) Nasielsk Baszta Team paid
17 Grzegrzółka Michał Płońsk Bieg główny (10 km) paid
18 Kaczmarski Patryk Płońsk Bieg główny (10 km) paid
19 Śmigielski Radosław Dębowo Bieg główny (10 km) paid
20 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg główny (10 km) KB IM. P. SĘKOWSKIEGO paid
21 Jaworek Anna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) paid
22 Szafrańska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF PROMYK CIECHANÓW paid
23 Stradza Katarzyna Nowy Dwór Mazowiecki Bieg główny (10 km) RozbiegaMy Nowy Dwór paid
24 Cieplińska Wioletta Warszawa Bieg główny (10 km) Naprzód Młociny paid
25 Ksyna Boguslaw Kamion Mały Bieg główny (10 km) paid
26 Piórkowski Marek Płońsk Bieg główny (10 km) paid
27 Grabowski Jacek Dębowo Bieg główny (10 km) paid
28 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów paid
29 Kowalski Jakub Piotrków Trybunalski Bieg główny (10 km) paid
30 Szpakiewicz Zbigniew Strzembowo Bieg główny (10 km) Klub Biegacza im.Piotra Sękowskiego w Płońsku paid
31 Bany Robert Sokołówek Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów paid
32 Dobrowolski Sławomir Warszawa Bieg główny (10 km) paid
33 Lubińska Aneta Ciechanów Bieg główny (10 km) paid
34 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg główny (10 km) NASIELSK BASZTA TEAM paid
35 Zajchowski Piotr Warszawa Bieg główny (10 km) paid
36 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
37 Opałka Jan Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
38 Piątek Marcin Warszae Bieg główny (10 km) paid
39 Krzyzanowska Zoja Warszawa Bieg główny (10 km) Vege Runners paid
40 Majkowski Łukasz Kuchary Żydowskie Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
41 FIRST Dorota PŁOŃSK Bieg główny (10 km) paid
42 First Piotr Płońsk Bieg główny (10 km) paid
43 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg główny (10 km) Mazovia ProActiv Ciechanów paid
44 Chyczewska Anna Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
45 Czeremański Rafał Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
46 KOWNACKI MARCIN WROCŁAW Bieg główny (10 km) paid
47 Piechna Andrzej Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF Promyk Ciechanów paid
48 Szarewicz Paweł Sochocin Bieg główny (10 km) paid
49 Podlecki Krzysztof Ciechanów Bieg główny (10 km) KB TKKF Promyk Ciechanów paid
50 Rybicki Robert Gąsewo Bieg główny (10 km) SOKÓŁ BODZANÓW
51 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
52 Wentykier Piotr Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
53 Rapacki Paweł Miączyn Duży Bieg główny (10 km)
54 Altman Jakub Płońsk Bieg główny (10 km)
55 Piekut Andrzej 05-101 Nowy Dwór Maz., ul. Okulickiego 6/18 Bieg główny (10 km) KB JOGGER paid
56 Milewska Martyna Mała Wieś Bieg główny (10 km) Sokół Bodzanów paid
57 Przybyszewski Jakub Płońsk Bieg główny (10 km) I LO im. Henryka Sienkiewicza w Płońsku paid
58 Buniak Piotr Warszawa Bieg główny (10 km) KLUB BIEGACZA AHA paid
59 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew Bieg główny (10 km) KM AKTYWNI Sochaczew paid
60 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg główny (10 km) paid
61 Bugajewska Anna Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
62 Fabiański Piotr Czerwińsk nad Wisłą Bieg główny (10 km) NO PAIN TEAM paid
63 Pawlak Andrzej Ciechanów Bieg główny (10 km) paid
64 Lewicki Adrian Płońsk Bieg główny (10 km)
65 Brzeziński Dariusz Płońsk Bieg główny (10 km) paid
66 Błaszczyk Radosław Czerwinsk nad Wisłą Bieg główny (10 km) NO PAIN TEAM paid
67 Pielaciński Dariusz Czerwińsk nad Wisłą Bieg główny (10 km) NO PAIN TEAM paid
68 Gredke Robert Płońsk Bieg główny (10 km) Happy Dom Team - biegam i żyje w trzeźwości! paid
69 Kłosiński Paweł Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
70 Świercz Andrzej Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
71 Osial Mariusz Płońsk Bieg główny (10 km) KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid


Views: 5910

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ