# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziedzic Anna | Rybnik | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Słowiański Dream Team | paid |
2 | Mental Katarzyna | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | paid |
3 | Otoka Katarzyna | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | paid |
4 | Budka Iwona | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | paid |
5 | Student Ludmiła | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | paid |
6 | Żylak Danuta | Rybnik | Polska | Pozostali uczestnicy | Słowiański Dream Team | paid |
7 | Noras Alina | Imielin | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
8 | Polczyk Adam | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | paid |
9 | Cieślak Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Paderewa | paid |
10 | Rembacz Mirosława | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | paid |
11 | Rembacz Zdzisław | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | paid |
12 | Rembacz Michał | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Paderewa | paid |
13 | Rydzewska Anna | Katowice | Polska | Małżeństwa | Paderewa | paid |
14 | Komar Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
15 | Rembacz Konrad | Katowice | Polska | Małżeństwa | Aktywna Pszczyna Runners Team | paid |
16 | Pajęcki Dawid | Piekary Śląskie | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | MSP 11 Piekary Śląskie | paid |
17 | Janik Aneta | Pogórze | Polska | Pozostali uczestnicy | ŚWIRY STELA | paid |
18 | WIĘCKOWSKA ANNA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | JAPOŃSKA | paid |
19 | Więckowska Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | JAPOŃSKA | paid |
20 | Wójtowicz Szymon | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
21 | Kuć Rafał | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Euvic | paid |
22 | Wójtowicz Antoni | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
23 | Wójtowicz Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
24 | Wójtowicz Teresa | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
25 | Wójtowicz Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
26 | Ciepiela Jan | Gródków | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubię Burpees'y | paid |
27 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Z Kijkami Nam Po Drodze | paid |
28 | Piotrowska Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | paid |
29 | Kluska Piotr | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | paid |
30 | Kluska Sylwia | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | paid |
31 | Gierok Alicja | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Biegam bo lubie | paid |
32 | Gierok Beata | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam bo lubie | paid |
33 | Gogolin Olimpia | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
34 | Gogolin Jerzy | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
35 | Sokołowska Anita | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | paid |
36 | Wywalec Wojciech | Myslowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
37 | Wywalec Irena | Myslowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
38 | Bober Tomasz | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
39 | Wywalec-Bober Katarzyna | Mysłowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
40 | Skrzypiec Nicolas | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | paid |
41 | Szczypka Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
42 | Skrzypiec Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Huragan Ligota | paid |
43 | Szczypka Wojciech | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
44 | JELEŃ ANNA | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | paid |
45 | BUJOCZEK MILENA | BYTOM | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
46 | BUJOCZEK PIOTR | BYTOM | Polska | Małżeństwa | paid | |
47 | Bujoczek Ewa | BYTOM | Polska | Małżeństwa | paid | |
48 | Bujoczek Ewa Bujoczek | Bytom | Polska | Małżeństwa | paid | |
49 | Sobczyk Dawid | Brynek | Polska | Pozostali uczestnicy | Davids CamStudio | paid |
50 | Gogolin Anna | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
51 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
52 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | paid | |
53 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augusteam | paid |
54 | Hartel Jolanta | Chorzów | Polska | Małżeństwa | paid | |
55 | Hartel Henryk | Chorzów | Polska | Małżeństwa | paid | |
56 | Małkiewicz Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PGB Sportowa Paczka | paid |
57 | Wójcik Dariusz | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | RUNwDAL | paid |
58 | Puszkarski Marek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Griswold team | paid |
59 | Koziołek Iwona | Katowice | Polska | Małżeństwa | Huragan Ligota | paid |
60 | SZAJBEL JOANNA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
61 | Koziołek Ryszard | Katowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
62 | Kudzia Stanisław | Olza | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
63 | Krzyżowska Karolina | Orzesze | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
64 | Dzida Tomasz | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Bieg z Chrystusem | paid |
65 | Borzyk Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
66 | Przystolik Magdalena | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ADEA | paid |
67 | Zawada Dawid | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
68 | Rolnik Remigiusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
69 | Kwiatek Ireneusz | Będzin | Polska | Pozostali uczestnicy | #byledomety | paid |
70 | PIŁAT JAROSŁAW | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska | paid |
71 | Kot Karina | Tarnowskie Góry | Polska | Małżeństwa | ||
72 | KOT LESZEK | Strzybnica | Polska | Małżeństwa | NORDICUS | |
73 | Dzik Mirosław | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
74 | Frydrysiak Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | paid |
75 | Frydrysiak Oliwia | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | Huragan Ligota | paid |
76 | Frydrysiak Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
77 | Majek Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Augusteam | paid |
78 | Zasucha Danuta | Katowice | Polska | Małżeństwa | paid | |
79 | Zasucha Grzegorz | Katowice | Polska | Małżeństwa | Stowarzyszenie Puls Slaska | paid |
80 | Peter Katarzyna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
81 | Saternus Iwona | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
82 | Głąb Magdalena | Tychy | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
83 | Chodzidło Joanna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | paid | |
84 | Chodzidło Rafał | Chorzów | Polska | Małżeństwa | paid | |
85 | Urlik Piotr | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
86 | Urbańczyk Janusz | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | paid |
87 | Urbańczyk Ewa | Ruda śląska | Polska | Małżeństwa | Grzybowa Biega | paid |
88 | Wójcik Jerzy | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
89 | Nitka Artur | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Bieg z Chrystusem | paid |
90 | Giermek Lucjan | Kraków | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
91 | Matyjaszczyk Antonina | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
92 | Matyjaszczyk Hanna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
93 | Matyjaszczyk Agata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
94 | Mazur Kamil | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
95 | Piechota Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
96 | Pasterczyk Grzegorz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | paid | |
97 | Wiener Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | ||
98 | HEFEMAN EWA | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | - | paid |
99 | Lara Jakub | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid | |
100 | Komuda Maksymilian | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do lat 18 | paid |
Views: 20275