III Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ardziewicz Andrzej Sokółka Bieg - 5 km paid
2 Tokarewicz Paweł Sokółka Bieg - 10 km Sokólska Grupa Biegowa paid
3 Grabala Dariusz Białystok Bieg - 5 km 3T Białystok paid
4 Zieziula Sebastian Sokółka Bieg - 5 km paid
5 Łupiński Piotr Łapy Bieg - 5 km paid
6 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg - 10 km
7 Pleskowicz Andrzej Narew Bieg - 5 km NAREW
8 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Bieg - 2 km
9 Wysocka Ewa Czarna Białostocka Bieg - 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
10 Stępniak Janusz Wasilków Bieg - 10 km paid
11 Baranowska Beata Sokółka Bieg - 5 km
12 Zyskowska-Micun Klaudia Czarna Białostocka Bieg - 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
13 Zawistowski Łukasz Białystok Bieg - 5 km paid
14 Falkowska Martyna Białystok Bieg - 5 km 3T Białystok paid
15 Tomaszewski Tomasz Augustów Bieg - 10 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne paid
16 Wielgat Artur Netta Folwark Bieg - 10 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne paid
17 Andruszkiewicz Mateusz Sokółka Bieg - 2 km Sp 1 w Sokółce paid
18 Repucha Kacper Sokółka Bieg - 2 km Sp 1 w Sokółce paid
19 Malewicz Kornelia Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
20 Doroszczyk Adam Sokółka Bieg - 5 km
21 Oleksza Natalia Białystok Bieg - 5 km paid
22 Bochenko Daniel Brzozowa Bieg - 5 km Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy paid
23 Repucha Ewa Sokółka Bieg - 2 km paid
24 Zajkowski Szymon Sokółka Bieg - 5 km Szkoła Podstawowa nr 1 Sokółka paid
25 Zajkowski Piotr Sokółka Bieg - 2 km Szkoła Podstawowa nr 1 Sokółka paid
26 Mutwicki Jerzy Sokółka Bieg - 5 km PC Park paid
27 Jankowska Katarzyna Białystok Bieg - 10 km KS Podlasie Białystok
28 Fiedosik Damian Białystok Bieg - 10 km paid
29 Rećko Ewa Sokółka Bieg - 2 km paid
30 Rećko Mateusz Sokółka Bieg - 2 km paid
31 Rećko Tomasz Sokółka Bieg - 10 km paid
32 Supiński Adam Protasy Bieg - 10 km Pędziwiatr Białystok
33 Bykowicz Katarzyna Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
34 Boćkowska Maria Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
35 Mojsiuszko Maja Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
36 Piskurewicz Angelika Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
37 Rećko Kamil Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
38 Rećko Jakub Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
39 Andruszkiewicz Magdalena Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
40 Bałakier Kamila Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
41 Puszko Kacper Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
42 Dziewiątkowski Dawid Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
43 Rudź Damian Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
44 Rudź Magdalena Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
45 Michalska Paulina Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
46 Dziewiątkowska Maja Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
47 Minkowska Wiktoria Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
48 Bochenko Oliwia Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
49 Rećko Kamila Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
50 Ancypo Agnieszka Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
51 Żygieło Dawid Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
52 Uściłko Jakub Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
53 Piskurewicz Antoni Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
54 Bakun Wiktor Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
55 Trochim Kacper Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
56 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg - 10 km ATP AUGUSTÓW paid
57 Pacuk Monika Kuźnica Bieg - 5 km paid
58 Kucharewicz Paulina Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
59 Sołowiej Elżbieta Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
60 Czabatorowicz Ewelina Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
61 Mozolewska Wioleta Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
62 Szomko Monika Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
63 Fiedorec Natalia Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
64 Rećko Kamila Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
65 Rećko Ewa Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
66 Czeremcha Weronika Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
67 Zajczyk Julia Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
68 Reszuta Weronika Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
69 Ignatowicz Magdalena Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
70 Kiszkiel Kornelia Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
71 Czabatorowicz Zuzanna Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
72 Rećko Katarzyna Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
73 Łowczecka Elżbieta Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
74 Nowak Dominika Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
75 Borys Maria Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
76 Borys Oliwia Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
77 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka Bieg - 5 km paid
78 Polewaczyk Tomasz Łyse Bieg - 5 km
79 Gintowt Jerzy Białystok Bieg - 2 km paid
80 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg - 10 km PROCAR Gdynia paid
81 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg - 10 km paid
82 Dziedzik Patrycja Siemianówka Bieg - 5 km paid
83 Bałdak Piotr Białystok Bieg - 2 km paid
84 Breczko Beata Sokółka Bieg - 10 km Sokólska Grupa Biegowa paid
85 Lewicka Magdalenka Ostrowie Bieg - 10 km paid
86 Skowroński Łukasz Sokółka Bieg - 5 km paid
87 Pietrasz Jolanta Sokółka Bieg - 2 km 3T Białystok paid
88 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka Bieg - 5 km paid
89 Gudowska Justyna Sokółka Bieg - 5 km paid
90 Wysocki Wojciech Sokółka Bieg - 5 km PC Park paid
91 Kamiński Bartosz Sokółka Bieg - 5 km PC Park paid
92 Pleskowicz Paweł Narew Bieg - 2 km NAREW paid
93 Olszewski Tomasz Sokółka Bieg - 5 km PC Park paid
94 Rećko Piotr Sokółka Bieg - 5 km Sokólska Grupa Biegowa
95 Rećko Edyta Sokółka Bieg - 5 km Sokólska Grupa Biegowa
96 Sienkiewicz Justyna Sokółka Bieg - 5 km Sokólska Grupa Biegowa
97 Taudul Dariusz Czarna Białostocka Bieg - 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
98 Dzienisik Michał Grabówka Bieg - 5 km Białystok Biega Team paid
99 Taudul Urszula Czarna Białostocka Bieg - 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
100 Maksimowski Krzysztof Augustów Bieg - 10 km POW


Views: 3053

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ