III Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rećko Ewa Sokółka Bieg - 2 km 50.00 PLN
2 Rećko Mateusz Sokółka Bieg - 2 km 50.00 PLN
3 Rećko Tomasz Sokółka Bieg - 10 km 50.00 PLN
4 Supiński Adam Protasy Bieg - 10 km Pędziwiatr Białystok 50.00 PLN
5 Bykowicz Katarzyna Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
6 Boćkowska Maria Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
7 Mojsiuszko Maja Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
8 Piskurewicz Angelika Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
9 Rećko Kamil Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
10 Rećko Jakub Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
11 Andruszkiewicz Magdalena Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
12 Bałakier Kamila Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
13 Puszko Kacper Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
14 Dziewiątkowski Dawid Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
15 Rudź Damian Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
16 Rudź Magdalena Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
17 Michalska Paulina Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
18 Dziewiątkowska Maja Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
19 Minkowska Wiktoria Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
20 Bochenko Oliwia Sokółka Bieg - 2 km SP 2 w Sokółce paid
21 Rećko Kamila Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
22 Ancypo Agnieszka Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
23 Żygieło Dawid Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
24 Uściłko Jakub Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
25 Piskurewicz Antoni Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
26 Bakun Wiktor Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
27 Trochim Kacper Sokółka Bieg - 2 km SP 3 w Sokółce paid
28 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg - 10 km ATP AUGUSTÓW paid
29 Pacuk Monika Kuźnica Bieg - 5 km paid
30 Kucharewicz Paulina Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
31 Sołowiej Elżbieta Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
32 Czabatorowicz Ewelina Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
33 Mozolewska Wioleta Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
34 Szomko Monika Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
35 Fiedorec Natalia Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
36 Rećko Kamila Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
37 Rećko Ewa Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
38 Czeremcha Weronika Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
39 Zajczyk Julia Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
40 Reszuta Weronika Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
41 Ignatowicz Magdalena Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
42 Kiszkiel Kornelia Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
43 Czabatorowicz Zuzanna Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
44 Rećko Katarzyna Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
45 Łowczecka Elżbieta Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
46 Nowak Dominika Orliki Stara Kamionka Wyścig na nartorolkach - 2km Orliki Stara Kamionka paid
47 Borys Maria Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
48 Borys Oliwia Start Malawicze Wyścig na nartorolkach - 2km Start Malawicze paid
49 Moskaluniec Witold Moskaluniec Dąbrowa Białostocka Bieg - 5 km paid
50 Polewaczyk Tomasz Łyse Bieg - 5 km 50.00 PLN
51 GRABALA Dariusz BIAŁYSTOK Bieg - 10 km 3T BIAŁYSTOK paid
52 Gintowt Jerzy Białystok Bieg - 2 km paid
53 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg - 10 km PROCAR Gdynia paid
54 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg - 10 km paid
55 Dziedzik Patrycja Siemianówka Bieg - 5 km paid
56 Bałdak Piotr Białystok Bieg - 2 km paid
57 Breczko Beata Sokółka Bieg - 10 km Sokólska Grupa Biegowa 50.00 PLN
58 Lewicka Magdalenka Ostrowie Bieg - 10 km paid
59 Skowroński Łukasz Sokółka Bieg - 5 km paid
60 Pietrasz Jolanta Sokółka Bieg - 2 km 3T Białystok paid
61 Namankiewicz Wojciech Namankiewicz Sokółka Bieg - 5 km 50.00 PLN
62 Gudowska Justyna Sokółka Bieg - 5 km paid
63 Wysocki Wojciech Sokółka Bieg - 5 km PC Park paid
64 Kamiński Bartosz Sokółka Bieg - 5 km PC Park paid
65 Pleskowicz Paweł Narew Bieg - 2 km NAREW paid
66 Olszewski Tomasz Sokółka Bieg - 5 km PC Park paid
67 Rećko Piotr Sokółka Bieg - 5 km Sokólska Grupa Biegowa 50.00 PLN
68 Rećko Edyta Sokółka Bieg - 5 km Sokólska Grupa Biegowa 50.00 PLN
69 Sienkiewicz Justyna Sokółka Bieg - 5 km Sokólska Grupa Biegowa 50.00 PLN
70 Taudul Dariusz Czarna Białostocka Bieg - 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
71 Dzienisik Michał Grabówka Bieg - 5 km Białystok Biega Team paid
72 Taudul Urszula Czarna Białostocka Bieg - 5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka paid
73 Maksimowski Krzysztof Augustów Bieg - 10 km POW 50.00 PLN
74 Czajkowski Krzysztof Białystok Bieg - 10 km paid
75 Dercz Miłosz Zabrze Bieg - 10 km Klub Tenisowy Park 50.00 PLN
76 Nicewicz Mariusz Białystok Bieg - 10 km 50.00 PLN
77 SZOTA jan Bialystok Bieg - 5 km paid
78 Białkowski Marek Białystok Bieg - 10 km otobiałystok.pl paid
79 Grabowicz Mirosław Sokółka Bieg - 10 km Sokólska Grupa Biegowa 50.00 PLN
80 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg - 2 km paid


Views: 1383

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ