# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wirkus Łukasz Lipnica START (osoby startujące bez zniżek) LKB im. Braci Petk w Lęborku
2 Wirkus Antonina Szczecinek START (osoby startujące bez zniżek) MKL Szczecinek
3 Zaborowski Mariusz Malbork START (osoby startujące bez zniżek)
4 Bernacki Piotr Wyrzysk Gleszczonek START (osoby startujące bez zniżek)
5 Bernacki Piotr Sucha START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
6 Pałubicka Klaudia Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
7 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska START (osoby startujące bez zniżek) TKKF Chełmno paid
8 Recka Wioleta Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
9 Kubiak Tomasz Inowrocław START (osoby niepełnosprawne) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
10 Wojewódzki Piotr Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) paid
11 Kuciak Angelika Pluskowęsy START (osoby startujące bez zniżek) Chmielarz Team paid
12 Samerek Dariusz Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Biegoholicy / Marmel Toruń paid
13 Klaybor Dawid Żagań START (osoby startujące bez zniżek) GKS FABIANKI
14 Kledzik Zbigniew Chomiąża Szlachecka START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Idealnie Niedoskonali paid
15 KASPRZYK PIOTR TORUŃ START (osoby startujące bez zniżek) ANIRO RUN TEAM paid
16 Modrzejewska-Iwicka Aneta Sucha START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
17 Kątowski Tadeusz Świecie START (osoby startujące bez zniżek) paid
18 Stawarska Elżbieta Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Biegoholicy / Marmel Toruń paid
19 Olszewski Krzysztof Laski Małe START (osoby startujące bez zniżek) Pałuki Running Team paid
20 Mika Oskar Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Bydgoskie Okonie paid
21 Wilczewski Robert Toruń START (osoby startujące bez zniżek) 1WSzP paid
22 Kemuś Jarosław Chojnice START (osoby startujące bez zniżek) Nadleśnictwo Lutówko ; KBL paid
23 Kozłowski Zbigniew Toruń START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Biegoholicy / Marmel Toruń paid
24 Trepkowski Mateusz Głogowo START (osoby startujące bez zniżek) Born To run paid
25 Karnecki Rafał Świecie START (osoby startujące bez zniżek) The Runners Świecie paid
26 Janicka Natalia Terespol Pomorski START (osoby startujące bez zniżek) Luks Ogrodnik paid
27 Malek Andrzej Koscierzyna START (osoby startujące bez zniżek) Atlas Running Team paid
28 Nowak Jarosław Toruń START (osoby startujące bez zniżek) paid
29 Sobkowiak Olgierd Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Kujawsko-Pomorskie
30 dziedzic piotr inowrocław START (osoby startujące bez zniżek) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO paid
31 Zięba Hanna Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek)
32 Deręgowski Szymon Deręgowski Toruń START (osoby startujące bez zniżek) BHO paid
33 Drewczyńska Adrianna Chojnice START (osoby startujące bez zniżek) paid
34 Kunecki Dariusz Włocławek START (osoby startujące bez zniżek) WKB Maratończyk Włocławek paid
35 milkowski mariusz gdynia START (osoby niepełnosprawne)
36 Szczutkowska Justyna Janikowo START (osoby startujące bez zniżek) paid
37 Frąckowski Patryk Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) Biegające Śliwice
38 Ochal Pawel Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) ASICS FrontrunnerPolska/ TEAMOCHAL paid
39 Pilarski Krzysztof Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Kujawsko-Pomorskie
40 Szwarc Rafał Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) Tucholanka Tuchola paid
41 Jonatowski Grzegorz Silno START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) GREGORTECH paid
42 Rudowicz Marcin Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek)
43 Butowski Krzysztof Butowski Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Studio Nieruchomości Toruń
44 Kłosowski Marcin Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Grupa Bankietowa Specjal paid
45 Łącka Barbara Chojnice START (osoby startujące bez zniżek)
46 Lipiński Artur Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) paid
47 Lipińska Małgorzata Lipińska Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) paid
48 Michalska Daria Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Chmielarz Team paid
49 Wycinka Christian Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) Chmielarz Team paid
50 Bonk Tomasz Bysław START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
51 Rompalski Jakub Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) Tucholanka Tuchola paid
52 Łangowski Krzysztof Tuchola START (osoby startujące bez zniżek)
53 Prykanowski Marcin Toruń START (osoby startujące bez zniżek) Kujawsko-Pomorskie
54 Kaczyński Daniel Starogard Gdański START (osoby startujące bez zniżek) Morsy Zblewo paid
55 Krupiński Andrzej Nakło nad Notecią START (osoby startujące bez zniżek) Nakielski KB
56 Drapiewski Mirosław Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Biegoholicy / Marmel Toruń paid
57 Ornowska Julia Bysław START (osoby startujące bez zniżek) paid
58 Belowska Aleksandra Kraków START (osoby startujące bez zniżek) paid
59 Wamka Mateusz Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) paid
60 Żukowska Joanna Żukowska Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
61 Bartosz Marek Kikół START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) paid
62 Wiśniewska Daniela Lubicz Górny START (osoby startujące bez zniżek) Parkrun Toruń paid
63 Giolda Paweł Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) paid
64 Kubowicz Paweł Stary Sumin START (osoby startujące bez zniżek) paid
65 Lewandowski Radosław Lubicz Górny START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń paid
66 Jabłoński Jarosław Ciechocinek START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) paid
67 Wysocki Patryk Tuchola START (osoby startujące bez zniżek) paid
68 Szrajber Malwina Bysław START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
69 Pacek Dariusz Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
70 Zawiasiński Bartłomiej Unisław START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) Unisław Biega paid
71 Angielczyk Mirosław Świecie START (osoby startujące bez zniżek) The Runners Świecie paid
72 Wróblewska Dagmara Bydgoszcz START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
73 Maćkowski Maciej Żnin START (osoby startujące bez zniżek) Pałuki Running Team paid
74 Jaworski Marek Toruń START (osoby startujące bez zniżek) niezależny paid
75 Majer Janusz GNIEWKOWO START (osoby startujące bez zniżek) paid
76 Orcholski Witold Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń paid
77 Cyron Bogumił Śliwice START (osoby startujące bez zniżek) Biegające Śliwice paid
78 TYBUSZEWSKI Janusz Toruń START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) TS OPATRUNKI TORUŃ paid
79 ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA Lubicz Górny START (osoby startujące bez zniżek) Parkrun Toruń paid
80 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) Soleccy Biegacze paid
81 Tadeja Jakub Toruń START (osoby startujące bez zniżek)
82 Szpeciński Przemek Rymań START (osoby startujące bez zniżek) Rymań paid
83 Kraiński Michał Śliwice START (osoby startujące bez zniżek) paid
84 Wiligalski Bartosz Pigża START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń paid
85 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) paid
86 Stawicki Łukasz Bydgoszcz START (osoby startujące bez zniżek) paid
87 Janczewska Agnieszka Pawłówek START (osoby startujące bez zniżek) paid
88 Błaszkowska Aneta Obrowo START (osoby startujące bez zniżek) T.S. Opatrunki Toruń paid
89 Fryca Karolina Klonowo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
90 Berebecki Roman Rypin START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) KB Lech Rypin paid
91 Bartosz Mariola Kikół START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) paid
92 Szczechura Radosław Sucha START (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
93 Zabłocka Martyna Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Luks Ogrodnik
94 TOMASIK PIOTR TOMASIK TORUŃ START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) TG Sokół Gniewkowo paid
95 Kaczor Marcin Święciechowa START (osoby startujące bez zniżek)
96 Sapalska Michalina Lubiewo START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Biegające Śliwice
97 Świderek Wojciech Głogowo START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) T.S. Opatrunki Toruń paid
98 Treć Leon Sztum START (osoby startujące bez zniżek) LKS Zantyr Sztum
99 Turowska Patrycja Mąkowarsko START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) paid
100 Rudnik Jerzy Chojnice START (osoby startujące bez zniżek) florian chojnice paid


Views: 6041

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ