# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bernacki Piotr | Sucha | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
2 | Pałubicka Klaudia | Lubiewo | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
3 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | TKKF Chełmno | paid |
4 | Recka Wioleta | Lubiewo | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
5 | Kubiak Tomasz | Inowrocław | Polska | START (osoby niepełnosprawne) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | |
6 | Wojewódzki Piotr | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
7 | Kuciak Angelika | Pluskowęsy | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Chmielarz Team | paid |
8 | Samerek Dariusz | Toruń | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Biegoholicy / Marmel Toruń | paid |
9 | Kledzik Zbigniew | Chomiąża Szlachecka | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | Idealnie Niedoskonali | paid |
10 | KASPRZYK PIOTR | TORUŃ | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | ANIRO RUN TEAM | paid |
11 | Modrzejewska-Iwicka Aneta | Sucha | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
12 | Kątowski Tadeusz | Świecie | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
13 | Stawarska Elżbieta | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | Biegoholicy / Marmel Toruń | paid |
14 | Olszewski Krzysztof | Laski Małe | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Pałuki Running Team | paid |
15 | Mika Oskar | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Bydgoskie Okonie | paid |
16 | Wilczewski Robert | Toruń | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | 1WSzP | paid |
17 | Kemuś Jarosław | Chojnice | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Nadleśnictwo Lutówko ; KBL | paid |
18 | Kozłowski Zbigniew | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | Biegoholicy / Marmel Toruń | paid |
19 | Trepkowski Mateusz | Głogowo | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Born To run | paid |
20 | Karnecki Rafał | Świecie | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | The Runners Świecie | paid |
21 | Janicka Natalia | Terespol Pomorski | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Luks Ogrodnik | paid |
22 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Atlas Running Team | paid |
23 | Nowak Jarosław | Toruń | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
24 | dziedzic piotr | inowrocław | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | paid |
25 | Deręgowski Szymon Deręgowski | Toruń | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | BHO | paid |
26 | Drewczyńska Adrianna | Chojnice | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
27 | Kunecki Dariusz | Włocławek | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | WKB Maratończyk Włocławek | paid |
28 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | START (osoby niepełnosprawne) | ||
29 | Szczutkowska Justyna | Janikowo | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
30 | Ochal Pawel | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | ASICS FrontrunnerPolska/ TEAMOCHAL | paid |
31 | Szwarc Rafał | Tuchola | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Tucholanka Tuchola | paid |
32 | Jonatowski Grzegorz | Silno | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | GREGORTECH | paid |
33 | Kłosowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Grupa Bankietowa Specjal | paid |
34 | Lipiński Artur | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | paid | |
35 | Lipińska Małgorzata Lipińska | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | paid | |
36 | Michalska Daria | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Chmielarz Team | paid |
37 | Wycinka Christian | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Chmielarz Team | paid |
38 | Bonk Tomasz | Bysław | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
39 | Rompalski Jakub | Tuchola | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Tucholanka Tuchola | paid |
40 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Morsy Zblewo | paid |
41 | Drapiewski Mirosław | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | Biegoholicy / Marmel Toruń | paid |
42 | Ornowska Julia | Bysław | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
43 | Belowska Aleksandra | Kraków | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
44 | Wamka Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
45 | Żukowska Joanna Żukowska | Lubiewo | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
46 | Bartosz Marek | Kikół | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | paid | |
47 | Wiśniewska Daniela | Lubicz Górny | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Parkrun Toruń | paid |
48 | Giolda Paweł | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
49 | Kubowicz Paweł | Stary Sumin | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
50 | Lewandowski Radosław | Lubicz Górny | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | T.S. Opatrunki Toruń | paid |
51 | Jabłoński Jarosław | Ciechocinek | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | paid | |
52 | Wysocki Patryk | Tuchola | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
53 | Szrajber Malwina | Bysław | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
54 | Pacek Dariusz | Lubiewo | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
55 | Zawiasiński Bartłomiej | Unisław | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | Unisław Biega | paid |
56 | Angielczyk Mirosław | Świecie | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | The Runners Świecie | paid |
57 | Maćkowski Maciej | Żnin | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Pałuki Running Team | paid |
58 | Jaworski Marek | Toruń | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | niezależny | paid |
59 | Majer Janusz | GNIEWKOWO | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
60 | Orcholski Witold | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | T.S. Opatrunki Toruń | paid |
61 | Cyron Bogumił | Śliwice | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Biegające Śliwice | paid |
62 | TYBUSZEWSKI Janusz | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | TS OPATRUNKI TORUŃ | paid |
63 | ROK-SZPALA SYLWIA ROK-SZPALA | Lubicz Górny | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Parkrun Toruń | paid |
64 | Szafkowski Arkadiusz | Solec Kujawski | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | Soleccy Biegacze | paid |
65 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Rymań | paid |
66 | Kraiński Michał | Śliwice | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
67 | Wiligalski Bartosz | Pigża | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | T.S. Opatrunki Toruń | paid |
68 | CHORĄŻAK Sławek | UNISŁAW | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | paid | |
69 | Stawicki Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
70 | Janczewska Agnieszka | Pawłówek | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
71 | Błaszkowska Aneta | Obrowo | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | T.S. Opatrunki Toruń | paid |
72 | Fryca Karolina | Klonowo | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
73 | Berebecki Roman | Rypin | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | KB Lech Rypin | paid |
74 | Bartosz Mariola | Kikół | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | paid | |
75 | Szczechura Radosław | Sucha | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
76 | Zabłocka Martyna | Lubiewo | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | Luks Ogrodnik | |
77 | TOMASIK PIOTR TOMASIK | TORUŃ | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | TG Sokół Gniewkowo | paid |
78 | Sapalska Michalina | Lubiewo | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | Biegające Śliwice | |
79 | Świderek Wojciech | Głogowo | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | T.S. Opatrunki Toruń | paid |
80 | Turowska Patrycja | Mąkowarsko | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | paid | |
81 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | florian chojnice | paid |
82 | Redzimski Piotr | Gdańsk | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | MaratonyPolskie.PL TEAM | paid |
83 | Wojtas Marek | Tuchola | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | Tucholanka Tuchola | paid |
84 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | GKS FABIANKI | paid |
85 | Nowacka Anna Nowacka | BOBROWNIKI | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | GKS FABIANKI | paid |
86 | WITCZAK OLA | Włocławek | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | GKS FABIANKI | paid |
87 | Lenc Janusz | Bydgoszcz | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid |
88 | Kubarski Julian | Bydgoszcz | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | paid |
89 | Chmielarz Krzysztof | Kruszwica | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | CHMIELARZ TEAM | paid |
90 | STYKAŁA ADRIANNA | BUKOWIEC | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
91 | Stykała Magdalena | Bukowiec | Polska | START (osoby startujące bez zniżek) | paid | |
92 | Kunicki Tomasz | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | Parkrun Toruń | paid |
93 | mokrzycki rafał | inowrocław | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | T.G. Sokół Gniewkowo | paid |
94 | Chmielarz SEBASTIAN | Kruszwica | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | Chmielarz Team | paid |
95 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | START (osoby niepełnosprawne) | Akademia Biegania Grudziądz | |
96 | Lewandowski Władysław | Inowrocław | Polska | START (osoby które ukończyły 2 cykle GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 i 2018 roku) | Decathlon Team Inowrocław | paid |
97 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | JANIKOWO | Polska | START (osoby niepełnosprawne) | zgubiłem sponsora | |
98 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | paid | |
99 | Kulczyk Mdard | Sucha | Polska | START (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | ||
100 | Ratowski Rafał | Toruń | Polska | START (osoby które ukończyły cykl GP Województwa Kujawsko - Pomorskiego w 2017 lub 2018 roku) | Parkrun Toruń | paid |
Views: 18881