Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Terpiłowska Halina Terpiłowska Gorzów Wlkp. Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
2 Kuczyński Włodzimierz Oborniki Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz Poland 40.00 PLN
3 wójciak MIROSŁAW Gryfice Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) RunGRYF GRYFICE 40.00 PLN
4 Kuc Michał Ciechanów Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
5 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne paid on-line
6 Radgowski Waldemar Płock Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Mobilna Szkoła Ruchu paid on-line
7 Kunecka Elżbieta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka paid on-line
8 Jastrzębska Żaneta Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka paid on-line
9 Nosowicz Anna Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! paid on-line
10 Borkowska Elwira Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! paid on-line
11 Złota Renata Barlinek Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! paid on-line
12 Zieliński Dariusz Barlinek Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka Barlinek To mnie rusza! paid on-line
13 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km NW Wyspa Sobieszewska paid on-line
14 Kromski Paweł ROKIETNICA Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nordic Walking Kiekrz Poland paid on-line
15 Mielcarek Leszek Bytom Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) nierzeszony 40.00 PLN
16 Wanat Wioletta Konin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NW KONIN warto nad Wartą paid on-line
17 Zabłocki Karol Warszawa Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NW CZŁAPSKI TEAM paid on-line
18 Linhard Bożena Sierakowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
19 Pietrzyk Anna Pietrzyk Kalisz Pomorski Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne paid on-line
20 Berczyński Henryk Okonek Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Nadleśnictwo Okonek paid on-line
21 Małka Marian Gliwice Nordic walking - 10 km 40.00 PLN
22 Stachowiak Tomasz Konarzewo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
23 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) ELITE TEAM 40.00 PLN
24 Brotkiewicz Mariusz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
25 Szewczyk Małgorzata Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK paid on-line
26 Kłyszejko Iwona Kłyszejko Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK 40.00 PLN
27 Rychłowska Joanna Mogilno Nordic walking - 10 km paid on-line
28 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family 40.00 PLN
29 Połubiak Paweł Siecino Nordic walking - 10 km 40.00 PLN
30 Łagiewka Alicja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Atomówki Stargard paid on-line
31 Łagiewka Paulina Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Atomówki Stargard paid on-line
32 Horba Agnieszka Mierzyn Rekreacyjny nordic walking - 5 km paid on-line
33 Szulc Hanna Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Marsz Po Zdrowie paid on-line
34 Tomaszewski Henryk Tuczno Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
35 Kołacka Katarzyna Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK paid on-line
36 Kołacka Anita stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK paid on-line
37 Miksza Maja Stargard Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. KAGIK paid on-line
38 Miksza Katarzyna Stargard Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) KAGIK paid on-line
39 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Tarnogórskie Łazęgi paid on-line
40 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family paid on-line
41 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family paid on-line
42 wiśniewski maciej malbork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) grupa malbork 40.00 PLN
43 Szymska Małgorzata Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
44 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
45 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
46 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM 25.00 PLN
47 Polanowski Tomasz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
48 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km paid on-line
49 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
50 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
51 Iwańczuk Łukasz Sędzinko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SZYBCIORY W DECHĘ 20.00 PLN
52 Kontusz-Iwańczuk Beata Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) SZYBCIORY W DECHĘ 40.00 PLN
53 Iwańczuk Arkadiusz Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
54 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking - 10 km paid on-line
55 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
56 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
57 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) LĘBORSKIE LWY paid on-line
58 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km LĘBORSKIE LWY paid on-line
59 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
60 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
61 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family paid on-line
62 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Active Family paid on-line
63 Chachuła Sylwia Dolice Rekreacyjny nordic walking - 5 km 40.00 PLN
64 Pałka Grzegorz Tulce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Serikon Team paid on-line
65 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Serikon Team paid on-line
66 Bogacki Maksymilian Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 40.00 PLN
67 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking - 10 km Elite Team 40.00 PLN
68 Rudawski Piotr Trzciel Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Walk & Run Team Oborniki paid on-line
69 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Walk & Run Team Oborniki paid on-line
70 Jarczewska Renata Goleniów Rekreacyjny nordic walking - 5 km paid on-line
71 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 10 km Elite Team 40.00 PLN
72 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
73 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
74 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
75 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI 40.00 PLN
76 Burliński Xawery BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłek paid on-line
77 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family Pasłęk paid on-line
78 Burlińska Katarzyna BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk paid on-line
79 Bieszke Paweł Wojcieszyce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
80 Janik Maciej Piła Nordic walking - 10 km Zasapani Hydro paid on-line
81 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km ALS Szczecin paid on-line
82 Susiak Ewelina Borne Sulinowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) NW Lubasz paid on-line
83 Zabagło Elżbieta Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
84 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
85 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL paid on-line


Views: 2557

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ