# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Walczewska Maria | Dobiegniew | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | UKS Dobiesław | |
2 | Marciniak Tomasz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line |
3 | Kuźniweska Maja | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | |
4 | Płaczek Filip | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
5 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
6 | Stanisławski Piotr | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
7 | Stanisławska Katarzyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - mieszkańcy Barlinka | Barlinek To mnie rusza! | |
8 | Wereśniak Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
9 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
10 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
11 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
12 | Puszkiel Leszek | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
13 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
14 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
15 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
16 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
17 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
18 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
19 | Skowrońska Dominika | Strzelce Krajeńskie | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
20 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line |
21 | Pawlikiewicz Katarzyna | Police | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Kompas Team | paid on-line |
22 | Mantaj Celina | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
23 | Janecka Agnieszka | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Daj Radość Niepełnosprawnym | paid on-line |
24 | Rosołek Elżbieta | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team Zielona Góra | paid on-line |
25 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | swarzedz24.pl | paid on-line |
26 | Koterba Damian | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz Poland | |
27 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
28 | Zgrzebnicka Agnieszka | Polkowice | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | paid on-line | |
29 | Stachowiak Magdalena | Konarzewo | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | paid on-line | |
30 | Wroniszewska Marta | Dzikow | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | ||
31 | Wroniszewska Maria | Dzikowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
32 | Stanisławski Jan | Poznan | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | paid on-line | |
33 | Kociubińska Maria | Koszalin | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
34 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
35 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
36 | Cetera Janusz | Dziwnówek | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
37 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
38 | Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
39 | Lipińska Karolina | Szczecin | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid | |
40 | Mroziński Paweł | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | paid on-line |
41 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
42 | lipiński karol | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
43 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
44 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
45 | Posłuszny Przemek | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
46 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
47 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
48 | Zdanuk Artur | Przęsocin | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
49 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid |
50 | STILLER Daria | Częstochowa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | paid on-line |
51 | STILLER KAROL | Kusięta | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KABEX Podkowa Janów | paid on-line |
52 | Ewertowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | paid on-line |
53 | Cichoń Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KrosSki Remsport | paid on-line |
54 | Jędryczek Weronika | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | runnerski.pl | paid on-line |
55 | Rosak Marcin | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | runnerski.pl | paid on-line |
56 | Malec Magdalena | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | paid on-line | |
57 | Wierchanowski Bogdan | GOLCZEWO | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | paid on-line | |
58 | Gest Annie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
59 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
60 | Ozturk Dina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
61 | Arndt Lilli | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
62 | Holz Lina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
63 | Muchow Lenee | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
64 | Zehnke Zoye Ann | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
65 | Biadacz Emilia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
66 | Conrad Lara | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
67 | Skowron Liliana | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
68 | Schroder Marie Sophie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
69 | Menz Alina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
70 | Klaas Alicia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
71 | Rothenburg Linda | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
72 | Topler Rosalie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
73 | Schneider Harlin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
74 | Gehrmann Armin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 10 km | Diesterweg Grundschule | |
75 | Butow Rudiger | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Diesterweg Grundschule | |
76 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
77 | Eisner Emil | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
78 | Scholz Henry | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
79 | Trimpe Johannes | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
80 | Muller Leon | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
81 | Heller Justin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
82 | Jonda Julian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
83 | Graphentin Luis | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
84 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | KS Metraco Polkowice | paid on-line |
85 | Mandele Hendrik | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
86 | Butow Florian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
87 | Świętek Antoni | Czarnków | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
88 | Pałubicka Małgorzata | Goraj | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
89 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
90 | Grupińska Katarzyna | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
91 | Zmysłowski Zygmunt | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
92 | Burliński Piotr | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Active Family | paid |
93 | Łazanowska Wiesława | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Zasapani Hydro | paid on-line |
94 | Dolata Dorota | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Kiekrz Poland | paid on-line |
95 | LEHMANN DANUTA | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | paid on-line |
96 | urantówka henryk | SKWIERZYNA | Polska | Nordic walking - 10 km | paid on-line | |
97 | Ślusarczyk Alexander | POZNAN | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Nordic Walking Kiekrz Poland | paid on-line |
98 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line |
99 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line |
100 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
Views: 33385