Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family paid on-line
2 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family paid on-line
3 wiśniewski maciej malbork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) grupa malbork 35.00 PLN
4 Szymska Małgorzata Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
5 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
6 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
7 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM 25.00 PLN
8 Polanowski Tomasz Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 35.00 PLN
9 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km paid on-line
10 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
11 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
12 Iwańczuk Łukasz Sędzinko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SZYBCIORY W DECHĘ 20.00 PLN
13 Kontusz-Iwańczuk Beata Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) SZYBCIORY W DECHĘ 35.00 PLN
14 Iwańczuk Arkadiusz Sędzinko Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 35.00 PLN
15 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking - 10 km paid on-line
16 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
17 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
18 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) LĘBORSKIE LWY paid on-line
19 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km LĘBORSKIE LWY paid on-line
20 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
21 Chojnicka Joanna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
22 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family paid on-line
23 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Active Family paid on-line
24 Chachuła Sylwia Dolice Rekreacyjny nordic walking - 5 km 35.00 PLN
25 Pałka Grzegorz Tulce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Serikon Team paid on-line
26 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Serikon Team paid on-line
27 Bogacki Maksymilian Szczecin Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) 35.00 PLN
28 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 10 km Elite Team 35.00 PLN
29 Rudawski Piotr Trzciel Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Walk & Run Team Oborniki paid on-line
30 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Walk & Run Team Oborniki paid on-line
31 Jarczewska Renata Goleniów Rekreacyjny nordic walking - 5 km paid on-line
32 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 10 km Elite Team 35.00 PLN
33 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
34 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
35 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking - 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
36 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI 35.00 PLN
37 Burliński Xawery BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłek paid on-line
38 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) Active Family Pasłęk paid on-line
39 Burlińska Katarzyna BYTÓW Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk paid on-line
40 Bieszke Paweł Wojcieszyce Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
41 Janik Maciej Piła Nordic walking - 10 km Zasapani Hydro paid on-line
42 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin Rekreacyjny nordic walking - 5 km ALS Szczecin 35.00 PLN
43 Susiak Ewelina Borne Sulinowo Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
44 Zabagło Elżbieta Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
45 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking - 5 km (również eliminacje do ME / also EC qualifications) paid on-line
46 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie/NWPL paid on-line


Views: 795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ