Korona Północy Polski #3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 RAKOWIECKI ZBIGNIEW GDAŃSK Nordic walking 11 km FACE NORDIC WALKING TEAM paid on-line
2 Woźniak-Karczewska Patrycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
3 Karczewski Piotr Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
4 Berczyński Henryk Okonek Nordic walking 5,7 km Nadleśnictwo Okonek paid on-line
5 Nizioł Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
6 Nizioł Patryk Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Best Beasts
7 Musiał Łukasz Słońsk Bieg przełajowy 5,7 km Runners Słońsk paid on-line
8 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking 5,7 km LUKI Team Gdańsk paid on-line
9 Brzozowska Krystyna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
10 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg przełajowy 5,7 km Kolarz-Pol paid on-line
11 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 11 km GOK Główczyce paid on-line
12 Majkowska Maja Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
13 Sufryt Marika Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
14 KEIL MAJA REBLINO Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
15 BOJKO TOMASZ WRZĄCA Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
16 JOPEK TOMASZ RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 3 Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
17 BEMOWSKA MARTYNA WRZĄCA Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
18 ŚLUSARCZYK ANNA SIEMIANICE Rekreacyjny nordic walking 5,7 km - dzieci, młodzież i os. npsr. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA
19 Dziekanowski Bartosz Łosino Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica
20 Kowalski Mirosław Szczecinek Nordic walking 5,7 km Ogólnopolska Grupa Nordic Walking
21 Włodarczyk Józef Słupsk Nordic walking 5,7 km paid on-line
22 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking 5,7 km Nordic Walking Kiekrz Poland paid on-line
23 Brzozowski Konrad Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
24 Sidorowicz Przemysław Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
25 Wodziński Marcin Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
26 Sufryt Patryk Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
27 Remus Jan Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
28 Chamier Gliszczyński Paweł Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
29 Sajko Hanna Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
30 Owczarek Aleksandra Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
31 Pacan-Skiers Karolina Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
32 Brzozowski Jakub Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
33 Pacan-Skiers Maciej Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
34 Bartnicka Izabela Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
35 Bartnicka Julia Kwakowo Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa w Kwakowie
36 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
37 Szymańska Katarzyna Słupsk Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
38 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 11 km Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
39 Sepetowska Kinga Chwaszczyno Nordic walking 11 km Elektonicznezapisy.pl Team
40 Posłuszna Gosia Oborniki Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki paid on-line
41 Andryskowski Marek Lębork Bieg przełajowy 5,7 km
42 Jopek Pattycja Kobylnica Bieg przełajowy 5,7km Gmina Kobylnica Vacu Activ Gym
43 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking 5,7 km Elite Team paid on-line
44 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk paid on-line
45 STEREŃCZAK FABIAN KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
46 STASIUK BRAYAN ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
47 GRABOWSKI ANTONI ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
48 BARTOSIAK IZABELA ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
49 PACAK KAMIL KULESZEWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
50 NEUMANN ANGELIKA KWAKOWO Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
51 LORANT JULIA ZAGÓRKI Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
52 Mańczak Lucyna Krępa Słupska Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica Szkoła Podstawowa Kończewo
53 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
54 Duda Marek Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Szkoła Podst. nr 84 Gdańsk paid on-line
55 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5,7 km Politechnika Gdańska paid on-line
56 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking 5,7 km ELITE TEAM paid on-line
57 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking 11 km paid on-line
58 Mądry Dorota Studzienice Nordic walking 5,7 km paid on-line
59 Dyks Krzysztof Mądrzechowo Nordic walking 5,7 km paid on-line
60 Dyks Danuta Mądrzechowo Nordic walking 5,7 km paid on-line
61 Lipińska Zofia Lipusz Nordic walking 5,7 km paid on-line
62 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking 5,7 km MIASTO GORZÓW WLKP. paid on-line
63 Adamiec Marek Słupsk Bieg przełajowy 5,7 km W.P.K. Słoń Team Ustka paid on-line
64 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 11 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
65 Rudawski Piotr Trzciel Nordic walking 5,7 km Walk & Run Team Oborniki paid on-line
66 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 11 km Walk & Run Team Oborniki paid on-line
67 Janecka Agnieszka Piła Nordic walking 5,7 km Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
68 Formela Andrzej Gdynia Nordic walking 5,7 km active family pasłęk paid on-line
69 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
70 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
71 Szudarski Marek Słupsk Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk paid on-line
72 Bończyszyn Bożena Wicko Nordic walking 11 km paid on-line
73 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
74 Szycko Oliwa Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
75 Szycko Radek Kobylnica Nordic walking 5,7km Gmina Kobylnica
76 Maślanka Iwona Śmigiel Nordic walking 5,7 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
77 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 11 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
78 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat POLIPACK TEAM GWE paid on-line
79 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk paid on-line
80 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
81 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic walking 11 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
82 Sibik Beata Lębork Nordic walking 5,7 km Lęborskie Lwy paid on-line
83 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team
84 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
85 Kowalewska Wiesława Szczecinek Nordic walking 5,7 km paid on-line
86 Niezgoda Małgorzata Szczecinek Nordic walking 5,7 km paid on-line
87 Niezgoda Tomasz Szczecinek Nordic walking 5,7 km paid on-line
88 Wiśnik Agnieszka Szczecinek Nordic walking 5,7 km paid on-line
89 Michalska Małgorzata Szczecinek Nordic walking 5,7 km paid on-line
90 Ledentcova Iuliia Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family paid on-line
91 Sladkoshtiev Maksim Kaliningrad Nordic walking 5,7 km Active Family paid on-line
92 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking 5,7 km - dzieci i młodzież do 18 lat Elite Team paid on-line
93 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 11 km Elite Team paid on-line
94 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 5,7 km Elite Team paid on-line
95 Drewa Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5,7 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
96 Szudarski Edward Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk
97 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk paid on-line
98 Podleś Danuta Słupsk Nordic walking 5,7 km Dwa Kije Słupsk paid on-line
99 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 11 km Face Nordic Walking Team paid on-line
100 Bikowski Marek Lębork Nordic walking 5,7 km - osoby niepełnosprawne Lęborskie Lwy paid on-line


Views: 7745

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ