Korona Północy Polski #3
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg przełajowy 5 km 45.00 PLN
2 Kwapisz Izabela Słupsk Nordic walking 5 km paid on-line
3 Kaczmarek Maja Wejherowo Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
4 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking 10 km Wataha paid on-line
5 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking 10 km Wataha paid on-line
6 Kocoń Sylwia Siemianice Nordic walking 5 km paid on-line
7 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 10 km paid on-line
8 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
9 Kozaczuk Jarosław Słupsk Bieg przełajowy 5 km paid on-line
10 Chałubinski Karol Chałubinski słupsk Bieg przełajowy 5 km 45.00 PLN
11 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
12 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto 45.00 PLN
13 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking 5 km paid on-line
14 Bryliński Piotr Proszowice Nordic walking 10 km 45.00 PLN
15 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family 30.00 PLN
16 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family 45.00 PLN
17 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family 45.00 PLN
18 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking 5 km KS Metraco Polkowice paid on-line
19 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking 5 km KS Metraco Polkowice paid on-line
20 Kasprowicz Małgorzata Słupsk Bieg przełajowy 5 km Stopa Słupsk paid on-line
21 Sychla Mateusz Łosino Bieg przełajowy 5 km Vacu Activ Gym paid on-line
22 Sychla Monika Łosino Bieg przełajowy 5 km Vacu Activ Gym paid on-line
23 Bijok Małgorzata Kobylnica Bieg przełajowy 5 km Vacu Activ Gym paid on-line
24 Michalak-Małecka Anna Kobylnica Bieg przełajowy 5 km Vacu Activ Gym paid on-line
25 Downar-Zapolski Paweł Słupsk Bieg przełajowy 5 km paid on-line
26 Pałka Grzegorz Poznań Nordic walking 5 km Serikon Team paid on-line
27 Kierzk Arkadiusz Cetyń Nordic walking 10 km 45.00 PLN
28 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km ELITE TEAM 45.00 PLN
29 Zduńska Monika Kobylnica Bieg przełajowy 5 km paid on-line
30 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking 5 km 45.00 PLN
31 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking 5 km 45.00 PLN
32 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
33 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
34 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
35 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
36 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 10 km Active Family paid on-line
37 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
38 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
39 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
40 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
41 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Active Family paid on-line
42 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM 30.00 PLN
43 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking 10 km paid on-line
44 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking 5 km paid on-line
45 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking 5 km paid on-line
46 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking 5 km Opec gdynia paid on-line
47 Rosa Michał Wejherowo Nordic walking 5 km paid on-line
48 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat paid on-line
49 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking 5 km Serikon Team paid on-line
50 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team paid on-line
51 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5 km paid on-line
52 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5 km paid on-line
53 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska paid on-line
54 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Rekreacyjny nordic walking 5 km paid on-line
55 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking 5 km paid on-line
56 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking 5 km paid on-line
57 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
58 Rogulski Tomasz Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
59 Rogulska Anna Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
60 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy paid on-line
61 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 10 km LĘBORSKIE LWY paid on-line
62 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking 10 km Elite Team 45.00 PLN
63 Kostencka Aga Banino Nordic walking 10 km Elite Team 45.00 PLN
64 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5 km paid on-line
65 Jarczewska Renata Goleniów Bieg przełajowy 5 km Nie zrzeszona paid on-line
66 Burliński Xawery Bytów Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
67 Burlińska Katarzyna Bytów Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
68 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
69 Górska Iwona Lębork Nordic walking 10 km Lęborskie Lwy paid on-line
70 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 10 km paid on-line


Views: 2920

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ