1 |
126 |
GRODZKI |
IRENEUSZ |
M |
1 |
M 40-49 |
|
GORZÓW WLKP. |
MIASTO GORZÓW WLKP. |
|
|
|
|
5km NW |
0:35:05 |
9.75 |
[km/h] |
0:04:02 |
2 |
123 |
FRĄCKOWIAK |
ROMAN |
M |
2 |
M 50-59 |
|
WIELEŃ |
KS METRACO POLKOWICE |
|
|
TEAM 4 |
|
5km NW |
0:36:26 |
9.39 |
[km/h] |
0:04:02 |
3 |
209 |
BRZOZOWSKI |
PIOTR |
M |
3 |
M 30-39 |
|
SŁAWNO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:37:22 |
9.15 |
[km/h] |
0:05:44 |
4 |
185 |
SLADKOSHTIEV |
MAKSIM |
M |
4 |
M 30-39 |
1 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
|
|
5km NW |
0:37:36 |
9.10 |
[km/h] |
0:04:03 |
5 |
214 |
FRĄCKOWIAK |
MATEUSZ |
M |
5 |
M 16-29 |
1 |
WIELEN |
|
|
|
TEAM 4 |
0 |
5km NW |
0:38:08 |
8.97 |
[km/h] |
0:04:03 |
6 |
181 |
SAŁABON |
GRZEGORZ |
M |
6 |
M 50-59 |
1 |
LĘBORK |
LĘBORSKIE LWY |
|
|
|
|
5km NW |
0:38:27 |
8.89 |
[km/h] |
0:04:02 |
7 |
131 |
KOPCZEWSKI |
DARIUSZ |
M |
7 |
M 50-59 |
2 |
KOSZALIN |
ELITE TEAM |
|
|
|
|
5km NW |
0:39:12 |
8.72 |
[km/h] |
0:06:32 |
8 |
159 |
OKRZESIK-FRĄCKOWIAK |
IZABELA |
K |
1 |
K 50-59 |
|
WIELEŃ |
KS METRACO POLKOWICE |
|
OSTRZ |
TEAM 4 |
|
5km NW |
0:39:33 |
8.65 |
[km/h] |
0:04:45 |
9 |
129 |
JASIŁEK |
PRZEMYSŁAW |
M |
8 |
M 40-49 |
1 |
RADAWNICA |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:39:52 |
8.58 |
[km/h] |
0:04:04 |
10 |
173 |
RĘBOWSKI |
TOMASZ |
M |
9 |
M 30-39 |
2 |
PASŁĘK |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 8 |
|
5km NW |
0:39:59 |
8.55 |
[km/h] |
0:04:12 |
11 |
238 |
WIETRZYCKI |
ANDRZEJ |
M |
10 |
M NPSR |
1 |
TRZCIANKA |
FABRYKA NORDICA TRZCIANKA |
NPSR |
|
|
|
5km NW |
0:40:01 |
8.55 |
[km/h] |
0:06:32 |
12 |
233 |
KONKOL |
ANDRZEJ |
M |
11 |
M NPSR |
2 |
LĘBORK |
|
NPSR |
|
|
|
5km NW |
0:40:04 |
8.54 |
[km/h] |
0:06:35 |
13 |
137 |
KROMELITSKIY |
ANDREY |
M |
12 |
M 40-49 |
2 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 1 |
|
5km NW |
0:40:18 |
8.49 |
[km/h] |
0:05:49 |
14 |
179 |
RUDAWSKI |
PIOTR |
M |
13 |
M 30-39 |
3 |
TRZCIEL |
WALK & RUN TEAM OBORNIKI |
|
|
|
ZIELONA |
5km NW |
0:40:20 |
8.48 |
[km/h] |
0:05:44 |
15 |
152 |
MAŚLANKA |
IWONA |
K |
2 |
K 40-49 |
|
ŚMIGIEL |
MARSZ PO ZDROWIE |
|
|
|
|
5km NW |
0:40:23 |
8.47 |
[km/h] |
0:08:02 |
16 |
235 |
PIĄTEK |
DARIUSZ |
M |
14 |
M NPSR |
3 |
GNIEWINO |
POLIPACK TEAM GWE |
NPSR |
|
|
|
5km NW |
0:40:37 |
8.42 |
[km/h] |
0:05:45 |
17 |
105 |
BARTOSIEWICZ |
ŁUKASZ |
M |
15 |
M 30-39 |
4 |
GDAŃSK |
LUKI TEAM GDAŃSK |
|
|
|
|
5km NW |
0:40:41 |
8.41 |
[km/h] |
0:05:45 |
18 |
195 |
SZYMANOWSKA |
ANNA |
K |
3 |
K 50-59 |
|
LĘBORK |
LĘBORSKIE LWY |
|
|
|
|
5km NW |
0:41:40 |
8.21 |
[km/h] |
0:04:45 |
19 |
196 |
SZYMANOWSKI |
EUGENIUSZ |
M |
16 |
M 60-69 |
1 |
LĘBORK |
LĘBORSKIE LWY |
|
|
|
|
5km NW |
0:42:02 |
8.14 |
[km/h] |
0:06:30 |
20 |
237 |
SZUDARSKI |
MAREK |
M |
17 |
M NPSR |
4 |
SŁUPSK |
DWA KIJE SŁUPSK |
NPSR |
|
|
|
5km NW |
0:42:32 |
8.04 |
[km/h] |
0:06:35 |
21 |
169 |
RECA |
GRAŻYNA |
K |
4 |
K 40-49 |
1 |
KOŚCIERZYNA |
|
|
OSTRZ |
|
|
5km NW |
0:43:01 |
7.95 |
[km/h] |
0:04:47 |
22 |
106 |
BERCZYŃSKI |
HENRYK |
M |
18 |
M 60-69 |
2 |
OKONEK |
NADLEŚNICTWO OKONEK |
|
|
|
|
5km NW |
0:43:28 |
7.87 |
[km/h] |
0:06:33 |
23 |
199 |
WAWRZYNIAK |
IGOR |
M |
19 |
M 13-15 |
1 |
GDYNIA |
POLIPACK TEAM GWE |
|
|
|
|
5km NW |
0:43:31 |
7.86 |
[km/h] |
0:07:20 |
24 |
186 |
SMARSZCZ |
GRAŻYNA |
K |
5 |
K 60-69 |
1 |
LĘBORK |
LĘBORSKIE LWY |
|
|
|
|
5km NW |
0:43:33 |
7.85 |
[km/h] |
0:04:46 |
25 |
200 |
WILKOŁEK-SZUDARSKA |
SATURNINA |
K |
6 |
K 60-69 |
2 |
SŁUPSK |
DWA KIJE SŁUPSK |
|
|
|
|
5km NW |
0:43:33 |
7.85 |
[km/h] |
0:08:48 |
26 |
177 |
ROSA |
JAKUB |
M |
20 |
M 13-15 |
2 |
WEJHEROWO |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:43:33 |
7.85 |
[km/h] |
0:07:21 |
27 |
168 |
PRUSKA |
AGNIESZKA |
K |
7 |
K 40-49 |
2 |
WIDZINO |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:43:35 |
7.85 |
[km/h] |
0:08:02 |
28 |
161 |
OLECH |
MATEUSZ |
M |
21 |
M 10-12 |
1 |
GDAŃSK |
ELITE TEAM |
|
|
TEAM 5 |
|
5km NW |
0:43:42 |
7.83 |
[km/h] |
0:07:20 |
29 |
211 |
KOCOŃ |
SŁAWONIR |
M |
22 |
M 40-49 |
3 |
SIEMIANOWICE |
|
|
OSTRZ |
|
0 |
5km NW |
0:43:49 |
7.81 |
[km/h] |
0:05:49 |
30 |
144 |
KWIDZIŃSKA |
ELWIRA |
K |
8 |
K 40-49 |
3 |
ŁUBIANA |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:43:54 |
7.79 |
[km/h] |
0:08:04 |
31 |
193 |
SZYCKO |
OLIWA |
K |
9 |
K 13-15 |
1 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:44:02 |
7.77 |
[km/h] |
0:09:30 |
32 |
231 |
BIKOWSKA |
GABRIELA |
K |
10 |
K NPSR |
1 |
LĘBORK |
LĘBORSKIE LWY |
NPSR |
0 |
|
|
5km NW |
0:44:14 |
7.73 |
[km/h] |
0:08:28 |
33 |
118 |
DUDA |
MAREK |
M |
23 |
M 13-15 |
3 |
GDAŃSK |
SZKOŁA PODST. NR 84 GDAŃSK |
|
|
|
|
5km NW |
0:44:28 |
7.69 |
[km/h] |
0:07:24 |
34 |
172 |
RĘBOWSKI |
MATEUSZ |
M |
24 |
M 0-9 |
1 |
PASŁĘK |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM8 |
|
5km NW |
0:44:32 |
7.68 |
[km/h] |
0:07:19 |
35 |
234 |
ŁĘCKI |
JAN |
M |
25 |
M NPSR |
5 |
GDYNIA |
ELITE TEAM |
NPSR |
|
|
|
5km NW |
0:44:41 |
7.65 |
[km/h] |
0:06:35 |
36 |
142 |
KUSIAK |
WŁODZIMIERZ |
M |
26 |
M 60-69 |
3 |
GDAŃSK |
STEP BY STEP TRÓJMIASTO |
|
|
|
|
5km NW |
0:44:48 |
7.63 |
[km/h] |
0:06:33 |
37 |
143 |
KUŹMICZ |
MAGDALENA |
K |
11 |
K 30-39 |
1 |
MASZEWKO |
POLIPACK TEAM GWE |
|
|
|
|
5km NW |
0:44:54 |
7.62 |
[km/h] |
0:08:02 |
38 |
198 |
WAWRZYNIAK |
ANNA |
K |
12 |
K 40-49 |
4 |
GDYNIA |
POLIPACK TEAM GWE |
|
|
|
|
5km NW |
0:45:05 |
7.59 |
[km/h] |
0:08:02 |
39 |
194 |
SZYCKO |
RADEK |
M |
27 |
M 40-49 |
4 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:45:05 |
7.59 |
[km/h] |
0:00:00 |
40 |
175 |
ROKICKA-HEBEL |
MAGDALENA |
K |
13 |
K 40-49 |
5 |
SOPOT |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:45:06 |
7.58 |
[km/h] |
0:08:27 |
41 |
127 |
JANECKA |
AGNIESZKA |
K |
14 |
K 40-49 |
6 |
PIŁA |
DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM |
|
|
|
|
5km NW |
0:45:06 |
7.58 |
[km/h] |
0:08:06 |
42 |
204 |
YANKOVSKAYA |
ALEKSANDRA |
K |
15 |
K 30-39 |
2 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 2 |
ZIELONA |
5km NW |
0:45:29 |
7.52 |
[km/h] |
0:04:47 |
43 |
101 |
BADZIĄG |
WALDEMAR |
M |
28 |
M 50-59 |
3 |
SŁUPSK |
ELITE TEAM |
|
|
|
|
5km NW |
0:45:30 |
7.52 |
[km/h] |
0:06:31 |
44 |
158 |
NIEZGODA |
TOMASZ |
M |
29 |
M 40-49 |
5 |
SZCZECINEK |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:45:32 |
7.51 |
[km/h] |
0:00:00 |
45 |
138 |
KUCZYŃSKA |
ANNA |
K |
16 |
K 50-59 |
1 |
OBORNIKI |
NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND |
|
|
|
|
5km NW |
0:45:45 |
7.48 |
[km/h] |
0:08:27 |
46 |
110 |
BUJNICKA |
MAGDALENA |
K |
17 |
K 13-15 |
2 |
PASŁĘK |
NORDIC WALKING PASŁĘK |
|
|
TEAM 3 |
|
5km NW |
0:45:50 |
7.46 |
[km/h] |
0:09:30 |
47 |
134 |
KRAWCZYK |
DOROTA |
K |
18 |
K 60-69 |
3 |
PIŁA |
DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM |
|
|
|
|
5km NW |
0:45:51 |
7.46 |
[km/h] |
0:08:49 |
48 |
178 |
ROSA |
MICHAŁ |
M |
30 |
M 30-39 |
5 |
WEJHEROWO |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:45:59 |
7.44 |
[km/h] |
0:05:48 |
49 |
160 |
OLECH |
MARCIN |
M |
31 |
M 40-49 |
6 |
GDAŃSK |
ELITE TEAM |
|
|
TEAM 5 |
|
5km NW |
0:46:02 |
7.43 |
[km/h] |
0:05:49 |
50 |
135 |
KROMELITCKAIA |
IRINA |
K |
19 |
K 40-49 |
7 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 1 |
|
5km NW |
0:46:13 |
7.40 |
[km/h] |
0:08:05 |
51 |
183 |
SIBIK |
BEATA |
K |
20 |
K 50-59 |
2 |
LĘBORK |
LĘBORSKIE LWY |
|
|
|
|
5km NW |
0:46:38 |
7.33 |
[km/h] |
0:08:28 |
52 |
352 |
GRABOWSKI |
ANTONI |
M |
32 |
M 10-12 |
2 |
ZAGÓRKI |
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO |
|
|
|
|
5km NW |
0:46:52 |
7.30 |
[km/h] |
0:07:20 |
53 |
289 |
ANTONIAK |
NICOLAS |
M |
33 |
M 10-12 |
3 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:46:53 |
7.29 |
[km/h] |
0:09:38 |
54 |
124 |
GOMÓŁKA-BIGUS |
MONIKA |
K |
21 |
K 40-49 |
8 |
GDYNIA |
STEP BY STEP TRÓJMIASTO |
|
|
|
|
5km NW |
0:47:00 |
7.28 |
[km/h] |
0:08:06 |
55 |
353 |
BAZYK |
OSKAR |
M |
34 |
M 13-15 |
4 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:47:01 |
7.27 |
[km/h] |
0:09:33 |
56 |
136 |
KROMELITSKAYA |
ANNA |
K |
22 |
K 10-12 |
1 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 1 |
|
5km NW |
0:47:05 |
7.26 |
[km/h] |
0:09:37 |
57 |
147 |
LIPIŃSKA |
ZOFIA |
K |
23 |
K 40-49 |
9 |
LIPUSZ |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:47:11 |
7.25 |
[km/h] |
0:08:08 |
58 |
140 |
KUJAWSKA |
HANNA |
K |
24 |
K 13-15 |
3 |
GDAŃSK |
SZKOŁA PODST. NR 84 GDAŃSK |
|
|
|
|
5km NW |
0:47:13 |
7.24 |
[km/h] |
0:09:30 |
59 |
145 |
LAANE |
ELENA |
K |
25 |
K 16-29 |
1 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
|
|
5km NW |
0:47:21 |
7.22 |
[km/h] |
0:08:01 |
60 |
119 |
DYKS |
DANUTA |
K |
26 |
K 40-49 |
10 |
MĄDRZECHOWO |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:47:28 |
7.21 |
[km/h] |
0:08:07 |
61 |
206 |
YANKOVSKIY |
MAKSIM |
M |
35 |
M 10-12 |
4 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 2 |
|
5km NW |
0:47:32 |
7.19 |
[km/h] |
0:07:24 |
62 |
166 |
PAŁKA |
GRZEGORZ |
M |
36 |
M 60-69 |
4 |
POZNAŃ |
SERIKON TEAM |
|
|
|
|
5km NW |
0:47:38 |
7.18 |
[km/h] |
0:06:34 |
63 |
354 |
CIECHAN |
MARCEL |
M |
37 |
M 13-15 |
5 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:47:41 |
7.17 |
[km/h] |
0:09:33 |
64 |
120 |
DYKS |
KRZYSZTOF |
M |
38 |
M 40-49 |
7 |
MĄDRZECHOWO |
|
|
OSTRZ |
|
|
5km NW |
0:47:46 |
7.16 |
[km/h] |
0:05:45 |
65 |
122 |
FORMELA |
ANDRZEJ |
M |
39 |
M 50-59 |
4 |
GDYNIA |
ACTIVE FAMILY PASŁĘK |
|
|
|
|
5km NW |
0:48:01 |
7.12 |
[km/h] |
0:06:33 |
66 |
154 |
MIĄSKOWSKI |
ZBIGNIEW |
M |
40 |
M 50-59 |
5 |
SKARSZEWY |
MORSY SKARSZEWY |
|
OSTRZ |
|
|
5km NW |
0:48:05 |
7.11 |
[km/h] |
0:06:31 |
67 |
155 |
MICHALSKA |
MAŁGORZATA |
K |
27 |
K 50-59 |
3 |
SZCZECINEK |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:48:32 |
7.05 |
[km/h] |
0:08:28 |
68 |
208 |
KOWALSKI |
MIROSŁAW |
M |
41 |
M 60-69 |
5 |
SZCZECINEK |
OGÓLNOPOLSKA GRUPA NORDIC WALKING |
|
|
|
|
5km NW |
0:48:34 |
7.04 |
[km/h] |
0:02:38 |
69 |
351 |
GRABOWSKI |
WIKTOR |
M |
42 |
M 0-9 |
2 |
KOŃCZEWO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:48:54 |
6.99 |
[km/h] |
0:07:22 |
70 |
174 |
ROGULSKI |
MATEUSZ |
M |
43 |
M 13-15 |
6 |
PASŁĘK |
NORDIC WALKING PASŁĘK |
|
|
TEAM 7 |
|
5km NW |
0:49:00 |
6.98 |
[km/h] |
0:07:21 |
71 |
205 |
YANKOVSKAYA |
DARIA |
K |
28 |
K 0-9 |
1 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
|
|
5km NW |
0:49:06 |
6.97 |
[km/h] |
0:09:39 |
72 |
132 |
KOPCZYŃSKA |
IRENA |
K |
29 |
K 60-69 |
4 |
BORKOWO |
ELITE TEAM |
|
|
|
|
5km NW |
0:49:12 |
6.95 |
[km/h] |
0:08:49 |
73 |
115 |
CZERNICHOWSKA |
TERESA |
K |
30 |
K NPSR |
2 |
REBLINO |
DWA KIJE SŁUPSK |
NPSR |
|
|
|
5km NW |
0:49:18 |
6.94 |
[km/h] |
0:08:29 |
74 |
182 |
SEIFERT |
SYLWIA |
K |
31 |
K 40-49 |
11 |
POZNAŃ |
SERIKON TEAM |
|
|
|
|
5km NW |
0:49:23 |
6.93 |
[km/h] |
0:08:03 |
75 |
167 |
PODLEŚ |
DANUTA |
K |
32 |
K 60-69 |
5 |
SŁUPSK |
DWA KIJE SŁUPSK |
|
|
|
|
5km NW |
0:49:38 |
6.89 |
[km/h] |
0:08:31 |
76 |
146 |
LEDENTCOVA |
IULIIA |
K |
33 |
K 16-29 |
2 |
KALININGRAD |
ACTIVE FAMILY |
|
|
|
|
5km NW |
0:49:43 |
6.88 |
[km/h] |
0:08:01 |
77 |
201 |
WIŚNIK |
AGNIESZKA |
K |
34 |
K 40-49 |
12 |
SZCZECINEK |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:49:52 |
6.86 |
[km/h] |
0:08:03 |
78 |
176 |
ROSA |
BOGUMIŁA |
K |
35 |
K 60-69 |
6 |
GDYNIA |
OPEC GDYNIA |
|
|
|
|
5km NW |
0:49:56 |
6.85 |
[km/h] |
0:08:50 |
79 |
130 |
KOCOŃ |
SYLWIA |
K |
36 |
K 40-49 |
13 |
SIEMIANICE |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:50:14 |
6.81 |
[km/h] |
0:08:04 |
80 |
133 |
KOWALEWSKA |
WIESŁAWA |
K |
37 |
K 40-49 |
14 |
SZCZECINEK |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:50:30 |
6.77 |
[km/h] |
0:08:04 |
81 |
207 |
ZIENTKIEWICZ |
AGA |
K |
38 |
K 40-49 |
15 |
BANINO |
ELITE TEAM |
|
|
|
|
5km NW |
0:51:39 |
6.62 |
[km/h] |
0:08:07 |
82 |
153 |
MĄDRY |
DOROTA |
K |
39 |
K 40-49 |
16 |
STUDZIENICE |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:52:30 |
6.51 |
[km/h] |
0:08:08 |
83 |
157 |
NIEZGODA |
MAŁGORZATA |
K |
40 |
K 40-49 |
17 |
SZCZECINEK |
|
|
OSTRZ |
|
|
5km NW |
0:52:31 |
6.51 |
[km/h] |
0:08:04 |
84 |
139 |
KUCZYŃSKI |
WŁODZIMIERZ |
M |
44 |
M 60-69 |
6 |
OBORNIKI |
NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND |
|
|
|
|
5km NW |
0:52:56 |
6.46 |
[km/h] |
0:06:36 |
85 |
212 |
KOWALEWSKI |
MARCEL |
M |
45 |
M 0-9 |
3 |
KOŃCZEWO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:53:07 |
6.44 |
[km/h] |
0:09:34 |
86 |
280 |
MUSIAŁ |
GRZEGORZ |
M |
46 |
M 16-29 |
2 |
ZAGÓRKI |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:53:11 |
6.43 |
[km/h] |
0:07:22 |
87 |
148 |
LIPIŃSKA |
GRAŻYNA |
K |
41 |
K 50-59 |
4 |
SKORZEWO |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:53:12 |
6.43 |
[km/h] |
0:08:28 |
88 |
290 |
PEKA |
MARCEL |
M |
47 |
M 10-12 |
5 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:53:27 |
6.40 |
[km/h] |
0:09:37 |
89 |
232 |
BIKOWSKI |
MAREK |
M |
48 |
M NPSR |
6 |
LĘBORK |
LĘBORSKIE LWY |
NPSR |
|
|
|
5km NW |
0:53:36 |
6.38 |
[km/h] |
0:06:35 |
90 |
141 |
KULCZYCKI |
JAN |
M |
49 |
M 60-69 |
7 |
GDAŃSK |
|
|
|
|
|
5km NW |
0:53:42 |
6.37 |
[km/h] |
0:06:36 |
91 |
274 |
GREBER |
IGOR |
M |
50 |
M 10-12 |
6 |
ZAGÓRKI |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:54:17 |
6.30 |
[km/h] |
0:07:19 |
92 |
210 |
TURSKI |
WIKTOR |
M |
51 |
M 0-9 |
4 |
KOŃCZEWO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:55:20 |
6.18 |
[km/h] |
0:09:36 |
93 |
364 |
MUSIAŁ |
MARTYNA |
K |
42 |
K 10-12 |
2 |
RUNOWO SŁAWIEŃSKIE |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:55:26 |
6.17 |
[km/h] |
0:09:36 |
94 |
189 |
STASIUK |
BRAYAN |
M |
52 |
M 10-12 |
7 |
ZAGÓRKI |
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO |
|
|
|
|
5km NW |
0:56:02 |
6.10 |
[km/h] |
0:09:32 |
95 |
217 |
WOJCIECHOWSKA |
AGATA |
K |
43 |
K 30-39 |
3 |
ZAGÓRKI |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:56:16 |
6.08 |
[km/h] |
0:08:02 |
96 |
114 |
CHAMIER GLISZCZYŃSKI |
PAWEŁ |
M |
53 |
M 13-15 |
7 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
0:56:20 |
6.07 |
[km/h] |
0:09:46 |
97 |
116 |
DREWA |
ZYGMUNT |
M |
54 |
M 70+ |
1 |
GOŚCICINO |
POLIPACK TEAM GWE |
|
|
|
|
5km NW |
0:57:21 |
5.96 |
[km/h] |
0:07:20 |
98 |
216 |
WOJCIECHOWSKI |
DARIUSZ |
M |
55 |
M 30-39 |
6 |
ZAGÓRK |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:57:40 |
5.93 |
[km/h] |
0:06:38 |
99 |
275 |
MUSIAŁ |
WOJTEK |
M |
56 |
M 10-12 |
8 |
ZAGÓRKI |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:58:08 |
5.88 |
[km/h] |
0:07:21 |
100 |
361 |
BEMOWSKA |
ANNA |
K |
44 |
K 16-29 |
3 |
|
|
|
|
|
0 |
5km NW |
0:59:12 |
5.78 |
[km/h] |
0:09:34 |
101 |
109 |
BRZOZOWSKI |
KONRAD |
M |
57 |
M 13-15 |
8 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
0:59:47 |
5.72 |
[km/h] |
0:09:50 |
102 |
356 |
KONHEL |
WOJTEK |
M |
58 |
M 10-12 |
9 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:00:07 |
5.69 |
[km/h] |
0:09:40 |
103 |
355 |
MARTYNA |
JAKUB |
M |
59 |
M 10-12 |
10 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:00:08 |
5.69 |
[km/h] |
0:09:34 |
104 |
218 |
OSSOWSKI |
OLIWIER |
M |
60 |
M 13-15 |
9 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:00:09 |
5.69 |
[km/h] |
0:09:33 |
105 |
150 |
MAJKOWSKA |
MAJA |
K |
45 |
K 10-12 |
3 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:00:10 |
5.68 |
[km/h] |
0:09:44 |
106 |
162 |
OWCZAREK |
ALEKSANDRA |
K |
46 |
K 10-12 |
4 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
OSTRZ |
|
|
5km NW |
1:00:10 |
5.68 |
[km/h] |
0:09:43 |
107 |
164 |
PACAN-SKIERS |
KAROLINA |
K |
47 |
K 10-12 |
5 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:00:10 |
5.68 |
[km/h] |
0:09:44 |
108 |
219 |
ĆWIK |
WIKTOR |
M |
61 |
M 0-9 |
5 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:00:47 |
5.63 |
[km/h] |
0:09:41 |
109 |
236 |
RĘBOWSKA |
AGNIESZKA |
K |
48 |
K NPSR |
3 |
PASŁĘK |
ACTIVE FAMILY |
NPSR |
|
TEAM 8 |
|
5km NW |
1:00:51 |
5.62 |
[km/h] |
0:08:29 |
110 |
360 |
KOTARSKI |
JAKUB |
M |
62 |
M 10-12 |
11 |
KWAKOWO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:01:40 |
5.55 |
[km/h] |
0:09:42 |
111 |
171 |
RĘBOWSKI |
GRZEGORZ |
M |
63 |
M 0-9 |
6 |
PASŁĘK |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 8 |
|
5km NW |
1:01:55 |
5.52 |
[km/h] |
0:07:25 |
112 |
192 |
SUFRYT |
PATRYK |
M |
64 |
M 10-12 |
12 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:02:10 |
5.50 |
[km/h] |
0:09:48 |
113 |
283 |
POZORSKA |
ZUZANNA |
K |
49 |
K 0-9 |
2 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:03:06 |
5.42 |
[km/h] |
0:09:35 |
114 |
108 |
BRZOZOWSKI |
JAKUB |
M |
65 |
M 10-12 |
13 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:03:57 |
5.35 |
[km/h] |
0:09:52 |
115 |
107 |
BRZOZOWSKA |
KRYSTYNA |
K |
50 |
K 30-39 |
4 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:03:59 |
5.35 |
[km/h] |
0:09:50 |
116 |
281 |
KOŁAKOWSKA |
LENA |
K |
51 |
K 0-9 |
3 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:04:17 |
5.32 |
[km/h] |
0:09:35 |
117 |
220 |
ĆWIK |
TOBIASZ |
M |
66 |
M 0-9 |
7 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:05:52 |
5.19 |
[km/h] |
0:09:41 |
118 |
284 |
OLSZEWSKI |
KRYSTIAN |
M |
67 |
M 0-9 |
8 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:05:52 |
5.19 |
[km/h] |
0:09:42 |
119 |
288 |
SANDER |
MILENA |
K |
52 |
K 10-12 |
6 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:06:03 |
5.18 |
[km/h] |
0:09:33 |
120 |
104 |
BARTOSIAK |
IZABELA |
K |
53 |
K 10-12 |
7 |
ZAGÓRKI |
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO |
|
|
|
|
5km NW |
1:06:16 |
5.16 |
[km/h] |
0:09:42 |
121 |
190 |
STEREŃCZAK |
FABIAN |
M |
68 |
M 10-12 |
14 |
KULESZEWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO |
|
|
|
|
5km NW |
1:06:23 |
5.15 |
[km/h] |
0:09:34 |
122 |
277 |
SIKORA |
ALEKSANDRA |
K |
54 |
K 10-12 |
8 |
KOŃCZEWO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:06:30 |
5.14 |
[km/h] |
0:09:38 |
123 |
156 |
NEUMANN |
ANGELIKA |
K |
55 |
K 10-12 |
9 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO |
|
|
|
|
5km NW |
1:06:32 |
5.14 |
[km/h] |
0:09:35 |
124 |
365 |
SIWIEC |
KONRAD |
M |
69 |
M 16-29 |
3 |
KCZEWO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:06:42 |
5.13 |
[km/h] |
0:09:40 |
125 |
366 |
KSEL |
KACPER |
M |
70 |
M 10-12 |
15 |
RUNOWO SŁĄWIEŃSKIE |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:06:43 |
5.13 |
[km/h] |
0:09:39 |
126 |
285 |
ROLA |
MARTA |
K |
56 |
K 0-9 |
4 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:07:01 |
5.10 |
[km/h] |
0:09:36 |
127 |
286 |
WOLSKI |
MATEUSZ |
M |
71 |
M 0-9 |
9 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:07:02 |
5.10 |
[km/h] |
0:09:42 |
128 |
282 |
KOROTKO |
MATEUSZ |
M |
72 |
M 0-9 |
10 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:07:10 |
5.09 |
[km/h] |
0:09:41 |
129 |
287 |
PACAN |
KORNELKA |
K |
57 |
K 0-9 |
5 |
KOBYLNICA |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:07:17 |
5.08 |
[km/h] |
0:09:35 |
130 |
149 |
LORANT |
JULIA |
K |
58 |
K 10-12 |
10 |
ZAGÓRKI |
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO |
|
|
|
|
5km NW |
1:08:50 |
4.97 |
[km/h] |
0:09:43 |
131 |
278 |
KIRKO |
MIKOŁAJ |
M |
73 |
M 10-12 |
16 |
KOŃCZEWO |
|
|
|
|
0 |
5km NW |
1:08:53 |
4.96 |
[km/h] |
0:09:41 |
132 |
151 |
MAŃCZAK |
LUCYNA |
K |
59 |
K 50-59 |
5 |
KRĘPA SŁUPSKA |
SZKOŁA PODSTAWOWA KOŃCZEWO |
|
|
|
|
5km NW |
1:08:59 |
4.96 |
[km/h] |
0:09:44 |
133 |
112 |
BURLIŃSKA |
KATARZYNA |
K |
60 |
K 0-9 |
6 |
BYTÓW |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 6 |
|
5km NW |
1:10:45 |
4.83 |
[km/h] |
0:09:32 |
134 |
203 |
WODZIŃSKI |
MARCIN |
M |
74 |
M 10-12 |
17 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:11:58 |
4.75 |
[km/h] |
0:00:00 |
135 |
165 |
PACAN-SKIERS |
MACIEJ |
M |
75 |
M 10-12 |
18 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:13:01 |
4.68 |
[km/h] |
0:09:46 |
136 |
102 |
BARTNICKA |
IZABELA |
K |
61 |
K 10-12 |
11 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:13:02 |
4.68 |
[km/h] |
0:09:46 |
137 |
180 |
SAJKO |
HANNA |
K |
62 |
K 10-12 |
12 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:14:09 |
4.61 |
[km/h] |
0:09:44 |
138 |
170 |
REMUS |
JAN |
M |
76 |
M 10-12 |
19 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:14:09 |
4.61 |
[km/h] |
0:09:51 |
139 |
103 |
BARTNICKA |
JULIA |
K |
63 |
K 10-12 |
13 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:14:11 |
4.61 |
[km/h] |
0:09:47 |
140 |
191 |
SUFRYT |
MARIKA |
K |
64 |
K 10-12 |
14 |
KWAKOWO |
SZKOŁA PODSTAWOWA W KWAKOWIE |
|
|
|
|
5km NW |
1:14:14 |
4.61 |
[km/h] |
0:09:46 |
141 |
197 |
SZYMAŃSKA |
KATARZYNA |
K |
65 |
K 30-39 |
5 |
SŁUPSK |
|
|
|
|
|
5km NW |
1:14:16 |
4.61 |
[km/h] |
0:09:48 |
142 |
362 |
BEMOWSKA |
MARTYNA |
K |
66 |
K 0-9 |
7 |
WRZĄCA |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
5km NW |
1:16:45 |
4.46 |
[km/h] |
#N/A |
143 |
111 |
BURLIŃSKA |
ANNA |
K |
67 |
K 30-39 |
6 |
GDAŃSK |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 6 |
|
5km NW |
1:24:08 |
4.06 |
[km/h] |
0:09:31 |
144 |
113 |
BURLIŃSKI |
XAWERY |
M |
77 |
M 0-9 |
11 |
BYTÓW |
ACTIVE FAMILY |
|
|
TEAM 6 |
|
5km NW |
1:24:09 |
4.06 |
[km/h] |
0:09:32 |