# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żmuda Paweł | Główczyce | Polska | Nordic walking 10 km | paid on-line | |
2 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line |
3 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line |
4 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | paid on-line |
5 | Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | |
6 | Nikodemska Joanna | USTKA | Polska | Nordic walking 10 km | fregata-ustka.pl | paid on-line |
7 | Macuło Ola | Słupsk | Polska | Nordic walking 10 km | paid on-line | |
8 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | Nordic walking 10 km | Kijkowe Trzemeszno | paid on-line |
9 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
10 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
11 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Bieg 10 km | Kolarz-Pol | paid on-line |
12 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
13 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
14 | Posłuszny Przemek | Oborniki | Polska | Nordic walking 10 km | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
15 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Polska | Nordic walking 10 km | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
16 | Banasiak Damian | Lębork | Polska | Nordic walking 10 km | Lęborskie Lwy | paid on-line |
17 | Wiśniowski Jerzy | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | paid |
18 | Wiśniowska Renata | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | paid |
19 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | paid |
20 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | paid |
21 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Nordic walking 5 km | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
22 | Stróżyna Wiesława | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
23 | Wicher Jolanta | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
24 | Grupińska Katarzyna | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
25 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | |
26 | Adamiec Marek | Słupsk | Polska | Bieg 10 km | W.P.K. Słoń Team Ustka | paid on-line |
27 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | paid on-line |
28 | Skowrońska-Łopińska Genowefa | Piła | Polska | Nordic walking 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | paid on-line |
29 | Szczepanik Melchior | Warszawa | Polska | Bieg 10 km | paid on-line | |
30 | Choryńska Danuta | Swarzędz | Polska | Nordic walking 5 km | paid on-line | |
31 | Kownacka Jolanta | Białośliwie | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5 km | ||
32 | Woronowicz Mirosława | Złotniki | Polska | Nordic walking 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | paid on-line |
33 | Zmysłowski Zygmunt | Lubasz | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
34 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
35 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking 10 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
36 | MARCZYŃSKA MARTA | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
37 | JANKOWSKI MATEUSZ | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking 5 km | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
38 | Mróz Barbara | Czarnków | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Lubasz | paid on-line |
39 | Szycko Radek | Słupsk | Polska | Nordic walking 5 km | paid on-line | |
40 | Brzozowska Renata | Pasłęk | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
41 | Mazur Aleksandra | Lębork | Polska | Bieg 10 km | KreativSport Lębork | paid on-line |
42 | Mazur Paweł | Lębork | Polska | Bieg 10 km | KreativSport Lębork | paid on-line |
43 | Włodarczyk Józef | Słupsk | Polska | Nordic walking 5 km | paid on-line | |
44 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | Nordic walking 10 km | Błękitne Morsy Łebskie | paid on-line |
45 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | Nordic walking 10 km | elite team | paid on-line |
46 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | POLIPACK TEAM GWE | paid on-line |
47 | Grzeszczak Adam | Gdynia | Polska | Bieg 10 km | biegamyrazem.pl | paid on-line |
48 | Kowalczyk Mariusz Kowalczyk | Zielona Góra | Polska | Nordic walking 10 km | GREEN TEAM Zielona Góra | paid on-line |
49 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | Nordic walking 10 km | paid on-line | |
50 | Musiał Łukasz | Słońsk | Polska | Bieg 10 km | Runners Słońsk | paid on-line |
51 | Jarczak Aleksandra | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | UKS-Gimnazjon Suchy Las | paid on-line |
52 | Tabaka Waldemar | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg 10 km | paid on-line | |
53 | Kluczka Mirka | Trzcianka | Polska | Nordic walking 5 km | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line |
54 | Kowalska Longina | Słupsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5 km | Dwa Kije Słupsk | paid on-line |
55 | Kowalski Krzysztof | Słupsk | Polska | Bieg 10 km | STOPA Słupsk | paid on-line |
56 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg 10 km | paid on-line | |
57 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | LUKI Team Gdańsk | paid on-line |
58 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg 10 km | Błękitne Morsy Łebskie | paid on-line |
59 | Krajewska Hanna | Piła | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | ||
60 | Kasprowicz Wiktoria | Słupsk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | paid on-line | |
61 | Kasprowicz Aron | Słupsk | Polska | Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat | paid on-line | |
62 | Hokusz Brunon | Łeba | Polska | Nordic walking 5 km | Team Łeba | paid |
63 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Nordic walking 10 km | TRIM | paid on-line |
64 | Półrola Robert | Banino | Polska | Nordic walking 10 km | Kujawscy Runners | paid on-line |
65 | Wietrzycki Andrzej | Trzcianka | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Fabryka Nordica Trzcianka | paid on-line |
66 | Rudawski Piotr | Trzciel | Polska | Nordic walking 5 km | Walk & Run Team Oborniki | paid on-line |
67 | Mówińska Janina | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
68 | Reseman Sylwia | Żukowo | Polska | Nordic walking 10 km | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
69 | Weber Stanisława | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
70 | Wrońska Wanda | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
71 | Kożluk Alina | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
72 | Rynkowski Wiesław | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
73 | MIelianiec Irena | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | UTW Goleniów | paid |
74 | Sipowicz Lech | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | UTW Goleniów | paid |
75 | Sipowicz Jerzunia | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
76 | Przybylski Waldemar | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
77 | Przybylska Halina | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
78 | Janiszewski Eugeniusz | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
79 | Janiszewska Grażyna | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
80 | Izbiński Witold | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
81 | Izbińska Zofia | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
82 | Kużma Tadeusz | Golenów | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
83 | Grzegorek Zofia | Golenów | Polska | Rekreacyjny nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
84 | Duch Jan | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
85 | Duch Urszula | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
86 | Baszkiewicz Janusz | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km | UTW Goleniów | paid |
87 | Baszkiewicz Barbara | Golenów | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | UTW Goleniów | paid |
88 | Jankowski Marcin | Pasłęk | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Pasłęk | paid on-line |
89 | Pajęcki Adam | KOWAL | Polska | Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne | Parakulos Kowal | |
90 | Jurdziński Edmund | Przezmierowo | Polska | Nordic walking 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | paid on-line |
91 | Duda Sławomir | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | ELITE TEAM | paid on-line |
92 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking 5 km | ELITE TEAM | paid on-line |
93 | paszke Tomasz | Górzno | Polska | Nordic walking 5 km | ||
94 | Terpiłowski Łucjan | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg 10 km | ||
95 | Terpiłowska Halina Terpiłowska | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking 5 km | ||
96 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking 5 km | MIASTO GORZÓW WLKP. | paid on-line |
97 | Andrzejczyk Waldemar | Słupsk | Polska | Nordic walking 5 km | Dwa Kije Słupsk | |
98 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking 10 km | Marsz Po Zdrowie | paid on-line |
99 | Krakowiak Małgorzata | Wiry | Polska | Nordic walking 5 km | UKS-Gimnazjon Suchy Las | paid on-line |
100 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | Nordic walking 5 km | Nordic Walking Kiekrz Poland | paid on-line |
Views: 29790