Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żmuda Paweł Główczyce Nordic walking 10 km paid on-line
2 Kankowska Dominika Luzino Bieg 10 km GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
3 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
4 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
5 Rychlewska-Słodowa Danuta Rychlewska-Słodowa Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz
6 Nikodemska Joanna USTKA Nordic walking 10 km fregata-ustka.pl paid on-line
7 Macuło Ola Słupsk Nordic walking 10 km paid on-line
8 Kolberg Kamila Zieleń Nordic walking 10 km Kijkowe Trzemeszno paid on-line
9 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
10 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
11 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg 10 km Kolarz-Pol paid on-line
12 Posłuszny Kamil Oborniki Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Walk & Run Team Oborniki paid on-line
13 Posłuszny Paweł Oborniki Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Walk & Run Team Oborniki paid on-line
14 Posłuszny Przemek Oborniki Nordic walking 10 km Walk & Run Team Oborniki paid on-line
15 Posłuszna Gosia Oborniki Nordic walking 10 km Walk & Run Team Oborniki paid on-line
16 Banasiak Damian Lębork Nordic walking 10 km Lęborskie Lwy paid on-line
17 Wiśniowski Jerzy Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
18 Wiśniowska Renata Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
19 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
20 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują paid
21 Kutniewska Maria Żukowo Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team paid on-line
22 Stróżyna Wiesława Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
23 Wicher Jolanta Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
24 Grupińska Katarzyna Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
25 Kamińska-Sokół Marzena Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz
26 Adamiec Marek Słupsk Bieg 10 km W.P.K. Słoń Team Ustka paid on-line
27 Lener Sławomir Szczecin Nordic walking 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin paid on-line
28 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła Nordic walking 5 km Daj Radość Niepełnosprawnym paid on-line
29 Szczepanik Melchior Warszawa Bieg 10 km paid on-line
30 Choryńska Danuta Swarzędz Nordic walking 5 km paid on-line
31 Kownacka Jolanta Białośliwie Rekreacyjny nordic walking 5 km
32 Woronowicz Mirosława Złotniki Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las paid on-line
33 Zmysłowski Zygmunt Lubasz Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
34 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
35 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
36 MARCZYŃSKA MARTA GOŚCICINO Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE paid on-line
37 JANKOWSKI MATEUSZ GOŚCICINO Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
38 Mróz Barbara Czarnków Nordic walking 5 km Nordic Walking Lubasz paid on-line
39 Szycko Radek Słupsk Nordic walking 5 km paid on-line
40 Brzozowska Renata Pasłęk Rekreacyjny nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
41 Mazur Aleksandra Lębork Bieg 10 km KreativSport Lębork paid on-line
42 Mazur Paweł Lębork Bieg 10 km KreativSport Lębork paid on-line
43 Włodarczyk Józef Słupsk Nordic walking 5 km paid on-line
44 Sikorra Janina Lędziechowo Nordic walking 10 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
45 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking 10 km elite team paid on-line
46 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat POLIPACK TEAM GWE paid on-line
47 Grzeszczak Adam Gdynia Bieg 10 km biegamyrazem.pl paid on-line
48 Kowalczyk Mariusz Kowalczyk Zielona Góra Nordic walking 10 km GREEN TEAM Zielona Góra paid on-line
49 Kazyaka Józef Gdynia Nordic walking 10 km paid on-line
50 Musiał Łukasz Słońsk Bieg 10 km Runners Słońsk paid on-line
51 Jarczak Aleksandra OSTRÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne UKS-Gimnazjon Suchy Las paid on-line
52 Tabaka Waldemar Nowa Wieś Lęborska Bieg 10 km paid on-line
53 Kluczka Mirka Trzcianka Nordic walking 5 km Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
54 Kowalska Longina Słupsk Rekreacyjny nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk paid on-line
55 Kowalski Krzysztof Słupsk Bieg 10 km STOPA Słupsk paid on-line
56 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 10 km paid on-line
57 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking 5 km LUKI Team Gdańsk paid on-line
58 Gertner Anna Łeba Bieg 10 km Błękitne Morsy Łebskie paid on-line
59 Krajewska Hanna Piła Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat
60 Kasprowicz Wiktoria Słupsk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat paid on-line
61 Kasprowicz Aron Słupsk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat paid on-line
62 Hokusz Brunon Łeba Nordic walking 5 km Team Łeba paid
63 Adamska Justyna Banino Nordic walking 10 km TRIM paid on-line
64 Półrola Robert Banino Nordic walking 10 km Kujawscy Runners paid on-line
65 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
66 Rudawski Piotr Trzciel Nordic walking 5 km Walk & Run Team Oborniki paid on-line
67 Mówińska Janina Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
68 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team paid on-line
69 Weber Stanisława Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
70 Wrońska Wanda Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
71 Kożluk Alina Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
72 Rynkowski Wiesław Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
73 MIelianiec Irena Golenów Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne UTW Goleniów paid
74 Sipowicz Lech Golenów Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne UTW Goleniów paid
75 Sipowicz Jerzunia Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
76 Przybylski Waldemar Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
77 Przybylska Halina Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
78 Janiszewski Eugeniusz Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
79 Janiszewska Grażyna Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
80 Izbiński Witold Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
81 Izbińska Zofia Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
82 Kużma Tadeusz Golenów Rekreacyjny nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
83 Grzegorek Zofia Golenów Rekreacyjny nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
84 Duch Jan Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
85 Duch Urszula Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
86 Baszkiewicz Janusz Golenów Nordic walking 5 km UTW Goleniów paid
87 Baszkiewicz Barbara Golenów Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne UTW Goleniów paid
88 Jankowski Marcin Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
89 Pajęcki Adam KOWAL Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Parakulos Kowal
90 Jurdziński Edmund Przezmierowo Nordic walking 5 km UKS Gimnazjon Suchy Las paid on-line
91 Duda Sławomir Gdańsk Nordic walking 5 km ELITE TEAM paid on-line
92 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking 5 km ELITE TEAM paid on-line
93 paszke Tomasz Górzno Nordic walking 5 km
94 Terpiłowski Łucjan Gorzów Wielkopolski Bieg 10 km
95 Terpiłowska Halina Terpiłowska Gorzów Wlkp. Nordic walking 5 km
96 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking 5 km MIASTO GORZÓW WLKP. paid on-line
97 Andrzejczyk Waldemar Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk
98 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
99 Krakowiak Małgorzata Wiry Nordic walking 5 km UKS-Gimnazjon Suchy Las paid on-line
100 Kuczyńska Anna Oborniki Nordic walking 5 km Nordic Walking Kiekrz Poland paid on-line


Views: 16143

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ