Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Piątek Dariusz gniewino Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne POLIPACK TEAM GWE paid on-line
2 Szymska Małgorzata Szczecin Nordic walking 5 km NWPL/Szczecin paid on-line
3 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking 10 km POLIPACK TEAM GWE paid on-line
4 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM 27.00 PLN
5 Seifert Sylwia Poznań Nordic walking 5 km Serikon Team paid on-line
6 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Elite Team 27.00 PLN
7 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team 42.00 PLN
8 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
9 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto paid on-line
10 Gomółka Maria Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto paid on-line
11 Panek Aneta Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto paid on-line
12 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking 5 km 42.00 PLN
13 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking 10 km 42.00 PLN
14 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5 km paid on-line
15 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 10 km Fabryka Nordica Trzcianka paid on-line
16 Kromelitskaya Anna Kaliningrad Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family 27.00 PLN
17 Kromelitckaia Irina Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family 42.00 PLN
18 Kromelitskiy Andrey Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family 42.00 PLN
19 Frąckowiak Mateusz Wieleń Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat KS Metraco Polkowice paid on-line
20 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking 5 km KS Metraco Polkowice paid on-line
21 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking 5 km KS Metraco Polkowice paid on-line
22 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking 5 km paid on-line
23 Mańska Bogusława Lębork Rekreacyjny nordic walking 5 km Lęborskie Lwy paid on-line
24 Pałka Grzegorz Poznań Nordic walking 5 km Serikon Team paid on-line
25 Szulc Hanna Poznań Nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie paid on-line
26 Rybarczyk Iwona Poznań Nordic walking 5 km paid on-line
27 Wisniewska Marlena Wrzescienko Nordic walking 10 km paid on-line
28 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking 5 km paid on-line
29 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking 5 km paid on-line
30 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team 42.00 PLN
31 Yankovskaya Daria Kaliningrad Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
32 Yankovskiy Maksim Kaliningrad Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
33 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
34 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
35 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking 10 km Active Family paid on-line
36 Połubiak Paweł Siecino Nordic walking 10 km 42.00 PLN
37 GAJEWSKA DANUTA Łeba Nordic walking 10 km paid on-line
38 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking 10 km 42.00 PLN
39 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
40 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
41 Rębowski Tomasz PASŁĘK Nordic walking 5 km Active Family paid on-line
42 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Active Family paid on-line
43 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking 10 km paid on-line
44 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking 5 km paid on-line
45 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking 5 km paid on-line
46 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking 5 km paid on-line
47 Rosa Michał Wejherowo Nordic walking 5 km paid on-line
48 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat paid on-line
49 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 10 km paid on-line
50 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking 10 km Face Nordic Walking Team paid on-line
51 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking 5 km Elite Team paid on-line
52 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5 km paid on-line
53 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5 km paid on-line
54 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska paid on-line
55 Góra Beata Gdańsk Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto paid on-line
56 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Rekreacyjny nordic walking 5 km paid on-line
57 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking 5 km paid on-line
58 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking 5 km paid on-line
59 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk paid on-line
60 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY paid on-line
61 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 10 km LĘBORSKIE LWY paid on-line
62 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking 10 km Drużyna Słonecznego Poranka 42.00 PLN
63 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 10 km Elite Team 42.00 PLN
64 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5 km paid on-line
65 Burliński Xawery Bytów Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
66 Burlińska Katarzyna Bytów Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Active Family paid on-line
67 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk paid on-line
68 Górska Iwona Lębork Nordic walking 10 km Lęborskie Lwy 42.00 PLN


Views: 3023

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ