# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Patryarcha Piotr Sosnowiec Bieg 10km
2 Kędzior Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
3 Sobór KRZYSZTOF Dąbrowa Górnicza Bieg 10km ViaCon Polska paid
4 Posłuszny Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora paid
5 Posłuszny Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora paid
6 Fajer Marek Myszków Bieg 10km Zbieganiem mi do twarzy Myszków Biega paid
7 Kubasiewicz Bartosz Sosnowiec Bieg 10km K.S.Kalinowa
8 Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła Bieg 10km Alpin Sport HOKA One One Team paid
9 MAJEWSKI JAN Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora paid
10 Batoryk Igor Czestochowa Bieg 10km paid
11 Strączek Damian Sosnowiec Bieg 10km
12 Czerny Kamil Zawiercie Bieg 10km paid
13 Szymonek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
14 Sitko Sylwester Preczów Bieg 10km Zimnokrwiści paid
15 ZYCH WIOLETA PRECZÓW Bieg 10km Zimnokrwiści paid
16 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
17 BUGAJSKI ARTUR DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 10km JaBieGam
18 Hyla Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Cafemobil Team
19 Lampa Artur Częstochowa Bieg 10km paid
20 Będkowski Paweł Dabrowa Gornicza Bieg 10km #czeladzbiega paid
21 Szmigiel Dariusz Mysłowice Bieg 10km Truchtacz Mysłowice paid
22 Lampa Adrian Czestochowa Bieg 10km paid
23 Litwin Sławomir Sosnowiec Bieg 10km Pogoria Biega paid
24 Nowak Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km Pogoria Biega paid
25 Lipnicki Grzegorz Kraków Bieg 10km paid
26 Kulig Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Saint Gobain-Squad paid
27 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km W Pogoni za Duchem
28 Oboz Paweł Sosnowiec Bieg 10km Team URODZENI BIEGACZE
29 MICUDA JAN MYSŁOWICE Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora TRUCHTACZ MYSŁOWICE paid
30 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W POGONI ZA DUCHEM paid
31 Rusin Ewa Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
32 Sowula Weronika Brzeszcze Bieg 10km
33 Kuna Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
34 Wojtaś Eugeniusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
35 Wojtaś Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
36 Maciuszek Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km BETIWAN paid
37 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km BETIWAN paid
38 Bień Damian Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
39 Kucharska-Kielan Urszula Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Najprzód Bugaj paid
40 Kaczwiński Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Zimnokrwiści paid
41 Zawiślak Patryk Wojkowice Bieg 10km Runners Wojkowice Team
42 Lalewicz Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Dziabnięci Team paid
43 Legomiński Werner Mysłowice Bieg 10km Truchtacz Mysłowice paid
44 Kośny Michał Katowice Bieg 10km paid
45 Kośny Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
46 Wójcik Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora Arue Capoeira Polska paid
47 Kubas Grzegorz Psary Bieg 10km Papesy paid
48 Mrożek Zbigniew Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
49 Nowak Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
50 Nowak Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
51 Delewska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
52 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
53 Mazur Jakub Mazur Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Benteler
54 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg 10km Pogoria Biega
55 Próchniewicz Krzysztof Zelków Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora Dzikie Życie Run Team paid
56 Piróg Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora paid
57 Wach Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Zabiegani
58 Ogonek Wojciech Sosnowiec Bieg 10km Zabiegani
59 Krzysztofek Monika Chorzów Bieg 10km Saint Gobain-Squad
60 CABAJ PRZEMYSŁAW JAWORZNO Bieg 10km Saint Gobain-Squad
61 Pendolski Franciszek Katowice Bieg 10km paid
62 Janus Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora paid
63 Dudziński Łukasz Będzin Bieg 10km paid
64 Majewski Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km - Dąbrowska Rodzinka.pl lub Karta Seniora W Pogoni za Duchem
65 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km ZDZIERAJ KAPCIE
66 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
67 Kułaczewski Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 10km BBKTS paid
68 Popczyk Grzegorz Sosnowiec Bieg 10km paid
69 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec paid
70 Karweta Marek Katowice Bieg 10km Fujitsu Running Team paid
71 Jastrzębska-Szymonek Gabriela Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
72 Skuta Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Pogoria Biega paid
73 Hrabia Łukasz DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 10km 6 BATALION POWIETRZNODESANTOWY paid
74 Ziuziański Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
75 Potęga Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
76 Zemła Krzysztof Malinowice Bieg 10km paid


Views: 1249

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ