# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koczwara Katarzyna | Bydgoszc | Polska | 10 km Nordic Walking | Atos Team/Klinika Triathlonu/Pędzące Żółwie | paid |
2 | Kloskowska Agnieszka | Tuchola | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
3 | Kloskowski Leszek | Tuchola | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
4 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | 10 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | paid on-line |
5 | Berczyński Henryk Mieczysław | Okonek | Polska | 10 km Nordic Walking | Nadleśnictwo Okonek (leśnik) | paid on-line |
6 | Berczyński Henryk | Okonek | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
7 | Gabryel Dorota | TUCHOLA | Polska | 10 km Nordic Walking | :-) | paid |
8 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
9 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
10 | Filipiak Jarosław | Tuchola | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
11 | Filipiak Ewa | Tuchola | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
12 | Nowak Aleksandra | Solec Kujawski | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
13 | Sojka Jerzy | Tuchola | Polska | 10 km Nordic Walking 70 + | MLKS Tucholanka Tuchola | |
14 | Połubiak Paweł | Siecino | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
15 | Szyffer Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
16 | Muchowska Lucyna | Stara Kiszewa | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
17 | Jura Kazimierz | MIASTKO | Polska | 10 km Nordic Walking 70 + | MTS HAMER | |
18 | Karkut Monika | Miastko | Polska | 10 km Nordic Walking | MTS HAMER | paid |
19 | Karkut Dariusz | MIASTKO | Polska | 10 km Nordic Walking | MTS HAMER | paid |
20 | ŻERO Beata | Grębocin | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
21 | ROK MARIUSZ | TORUŃ | Polska | 10 km Nordic Walking | Parkrun Toruń | paid on-line |
22 | Żmija Jerzy | Sokoliniec | Polska | 10 km Nordic Walking | Rozrusznik | paid on-line |
23 | Kłos Lidia | Papowo Biskupie | Polska | 10 km Nordic Walking | Sport i Rekreacja START Chełmno | paid on-line |
24 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | 10 km Nordic Walking | Elite Team | |
25 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
26 | Gwizdała Bartosz | Gołąbek | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
27 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
28 | Wojciechowska Ewa | Szlachta | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
29 | Sprengel Magda | Borkowo | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
30 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
31 | Chabros Anna | Świecie | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
32 | Janus Małgorzata | Świecie | Polska | 10 km Nordic Walking | The Runners Świecie | paid on-line |
33 | Aleksander Damian | Inowrocław | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
34 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | 10 km Nordic Walking | New Village Team #Świry | paid |
35 | AŁADOWICZ ANNA | BYDGOSZCZ | Polska | 10 km Nordic Walking | GOSIR OSIELSKO | paid on-line |
36 | Bikowska Gabriela | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |
37 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | 10 km Nordic Walking | Lęborskie Lwy | |
38 | Jankowska Magorzata | Kwidzyn | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
39 | Konczal Stefan | Trzebciny | Polska | 10 km Nordic Walking | paid | |
40 | Konczal Dorota | Trzebciny | Polska | 10 km Nordic Walking | paid | |
41 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
42 | Pierzchała Marek | Luzino | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
43 | Giolda Stefan | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid |
44 | Fruzińska Alicja | Złotów | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
45 | Krygiel Maria | Maksymilianowo | Polska | 10 km Nordic Walking | GOSIR OSIELSKO | paid |
46 | Krygiel Irena | Maksymilianowo | Polska | 10 km Nordic Walking | GOSIR OSIELSKO | paid on-line |
47 | Trzciński Franciszek | Chełmno | Polska | 10 km Nordic Walking | WOPR w Chełmnie / Koło Łowieckie HUBERT w Chełmnie | paid on-line |
48 | Zapalska Teresa | Pokrzywno | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid on-line |
49 | Kulwicka Danuta | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | |
50 | KAŁAMAJSKA Barbara | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | |
51 | Kozłowska Beata | SOLEC KUJAWSKI | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
52 | Glama Maria | Lniano | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
53 | Rymaszewska Jolanta | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | Nico Team | paid |
54 | Zagrabski kazik | torun | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
55 | CHYREK RENATA | BYDGOSZCZ | Polska | 10 km Nordic Walking | GOSiR Osielsko | paid on-line |
56 | Szczęsna Teresa | Kwidzyn | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid |
57 | Gerszyńska Maria | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid |
58 | Kocinska Danuta | Rytel | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
59 | Komorek Irena | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | Klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid on-line |
60 | Dorau Izabela | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | Klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid on-line |
61 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | 10 km Nordic Walking | TBKM WILK | paid on-line |
62 | Trzciński Eugeniusz Trzciński | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | PZŁ | paid on-line |
63 | Hineborg Bogumiła | Wielki Lubień | Polska | 10 km Nordic Walking | Klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid on-line |
64 | Śliwińska Ewa | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | Klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid on-line |
65 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | GOSiR Osielsko | paid on-line |
66 | Motoczyńska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | GOSiR Osielsko | paid on-line |
67 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | 10 km Nordic Walking 70 + | ||
68 | KRIGER ROMAN | PAPOWO TORUŃSKIE | Polska | 10 km Nordic Walking | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | paid on-line |
69 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 10 km Nordic Walking 70 + | daj radość niepełnosprawnym | |
70 | Tshisense Marta | Warszawa | Polska | 10 km Nordic Walking | Cała Twoja | paid on-line |
71 | Dana Andrzej | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid |
72 | GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid |
73 | Dana KAZIMIERA | GRUDZIADZ | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid |
74 | OGONOWSKA EDYTA | GRUDZIADZ | Polska | 10 km Nordic Walking | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | paid |
75 | Fierek Bernadeta Fierek | Tuchola | Polska | 10 km Nordic Walking | ||
76 | Rezmer Brygida | Duże Krówno | Polska | 10 km Nordic Walking | paid | |
77 | Rozek Mariola | Frank | Polska | 10 km Nordic Walking | morsy zblewo | |
78 | Nielek Patryk | Tuchola | Polska | 10 km Nordic Walking | MLKS Tucholanka Tuchola | |
79 | Kotuła Andrzej | SZCZENURZE | Polska | 10 km Nordic Walking | SZCZENURZE TEAM | paid on-line |
80 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | 10 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid on-line |
81 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | paid on-line |
82 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | 10 km Nordic Walking | Step by Step Trójmiasto | paid on-line |
83 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
84 | Cepiński Andrzej | Gniewowo | Polska | 10 km Nordic Walking | ACiAC | paid on-line |
85 | Cepińska Anna | Gniewowo | Polska | 10 km Nordic Walking | ACiAC | paid on-line |
86 | Tomaszewski Roman | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | Patyczaki - Grudziądz | paid |
87 | Bytner Ewa | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking | Patyczaki - Grudziądz | paid |
88 | Leliwa Leszek | Grudziądz | Polska | 10 km Nordic Walking 70 + | Patyczaki - Grudziądz | |
89 | Zukaroli Justyna | Śliwice | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
90 | Smaruj - Sadowska Janina | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
91 | Reimus Agnieszka | Skórcz | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
92 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
93 | Stawniak Wanda | Żnin | Polska | 10 km Nordic Walking | paid | |
94 | POBŁOCKA MARIA | SKORZEWO | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
95 | Perlik Wiesław | Zielonka | Polska | 10 km Nordic Walking | TadMax | paid on-line |
96 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Polska | 10 km Nordic Walking | GOSiR Osielsko | paid on-line |
97 | Zdeb Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | |
98 | Biernat Lucyna | Dąbrowa Chełmińska | Polska | 10 km Nordic Walking | Face Nordic Walking Team | |
99 | Dura Marta | Bydgoszcz | Polska | 10 km Nordic Walking | paid on-line | |
100 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 10 km Nordic Walking | CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM | paid on-line |
Views: 12010