# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Koczwara Katarzyna Bydgoszc 10 km Nordic Walking Atos Team/Klinika Triathlonu/Pędzące Żółwie paid
2 Kloskowska Agnieszka Tuchola 10 km Nordic Walking paid on-line
3 Kloskowski Leszek Tuchola 10 km Nordic Walking paid on-line
4 Kutniewska Maria Żukowo 10 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team paid on-line
5 Berczyński Henryk Mieczysław Okonek 10 km Nordic Walking Nadleśnictwo Okonek (leśnik) paid on-line
6 Berczyński Henryk Okonek 10 km Nordic Walking
7 Gabryel Dorota TUCHOLA 10 km Nordic Walking :-) paid
8 Gierszewski Arkadiusz Angowice 10 km Nordic Walking paid on-line
9 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km Nordic Walking paid on-line
10 Filipiak Jarosław Tuchola 10 km Nordic Walking paid on-line
11 Filipiak Ewa Tuchola 10 km Nordic Walking paid on-line
12 Nowak Aleksandra Solec Kujawski 10 km Nordic Walking paid on-line
13 Sojka Jerzy Tuchola 10 km Nordic Walking 70 + MLKS Tucholanka Tuchola
14 Połubiak Paweł Siecino 10 km Nordic Walking
15 Szyffer Aleksandra Bydgoszcz 10 km Nordic Walking paid on-line
16 Muchowska Lucyna Stara Kiszewa 10 km Nordic Walking paid on-line
17 Jura Kazimierz MIASTKO 10 km Nordic Walking 70 + MTS HAMER
18 Karkut Monika Miastko 10 km Nordic Walking MTS HAMER paid
19 Karkut Dariusz MIASTKO 10 km Nordic Walking MTS HAMER paid
20 ŻERO Beata Grębocin 10 km Nordic Walking paid on-line
21 ROK MARIUSZ TORUŃ 10 km Nordic Walking Parkrun Toruń paid on-line
22 Żmija Jerzy Sokoliniec 10 km Nordic Walking Rozrusznik paid on-line
23 Kłos Lidia Papowo Biskupie 10 km Nordic Walking Sport i Rekreacja START Chełmno paid on-line
24 Kopczewski Dariusz Koszalin 10 km Nordic Walking Elite Team
25 Szpilman Katarzyna Gdynia 10 km Nordic Walking
26 Gwizdała Bartosz Gołąbek 10 km Nordic Walking paid on-line
27 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 10 km Nordic Walking paid on-line
28 Wojciechowska Ewa Szlachta 10 km Nordic Walking paid on-line
29 Sprengel Magda Borkowo 10 km Nordic Walking
30 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk 10 km Nordic Walking paid on-line
31 Chabros Anna Świecie 10 km Nordic Walking paid on-line
32 Janus Małgorzata Świecie 10 km Nordic Walking The Runners Świecie paid on-line
33 Aleksander Damian Inowrocław 10 km Nordic Walking paid on-line
34 Błądek Rafał Nowa Wieś Malborska 10 km Nordic Walking New Village Team #Świry paid
35 AŁADOWICZ ANNA BYDGOSZCZ 10 km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO paid on-line
36 Bikowska Gabriela Lębork 10 km Nordic Walking Lęborskie Lwy
37 Szymanowska Anna Lębork 10 km Nordic Walking Lęborskie Lwy
38 Jankowska Magorzata Kwidzyn 10 km Nordic Walking paid on-line
39 Konczal Stefan Trzebciny 10 km Nordic Walking paid
40 Konczal Dorota Trzebciny 10 km Nordic Walking paid
41 Żołnowski Edward Grudziądz 10 km Nordic Walking paid on-line
42 Pierzchała Marek Luzino 10 km Nordic Walking paid on-line
43 Giolda Stefan Bydgoszcz 10 km Nordic Walking TKKF Kolejarz Bydgoszcz paid
44 Fruzińska Alicja Złotów 10 km Nordic Walking
45 Krygiel Maria Maksymilianowo 10 km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO paid
46 Krygiel Irena Maksymilianowo 10 km Nordic Walking GOSIR OSIELSKO paid on-line
47 Trzciński Franciszek Chełmno 10 km Nordic Walking WOPR w Chełmnie / Koło Łowieckie HUBERT w Chełmnie paid on-line
48 Zapalska Teresa Pokrzywno 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid on-line
49 Kulwicka Danuta Grudziądz 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz
50 KAŁAMAJSKA Barbara Grudziądz 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz
51 Kozłowska Beata SOLEC KUJAWSKI 10 km Nordic Walking paid on-line
52 Glama Maria Lniano 10 km Nordic Walking paid on-line
53 Rymaszewska Jolanta Bydgoszcz 10 km Nordic Walking Nico Team paid
54 Zagrabski kazik torun 10 km Nordic Walking
55 CHYREK RENATA BYDGOSZCZ 10 km Nordic Walking GOSiR Osielsko paid on-line
56 Szczęsna Teresa Kwidzyn 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid
57 Gerszyńska Maria Grudziądz 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid
58 Kocinska Danuta Rytel 10 km Nordic Walking paid on-line
59 Komorek Irena Grudziądz 10 km Nordic Walking Klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid on-line
60 Dorau Izabela Grudziądz 10 km Nordic Walking Klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid on-line
61 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski 10 km Nordic Walking TBKM WILK paid on-line
62 Trzciński Eugeniusz Trzciński Bydgoszcz 10 km Nordic Walking PZŁ paid on-line
63 Hineborg Bogumiła Wielki Lubień 10 km Nordic Walking Klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid on-line
64 Śliwińska Ewa Grudziądz 10 km Nordic Walking Klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid on-line
65 Motoczyński Krzysztof Bydgoszcz 10 km Nordic Walking GOSiR Osielsko paid on-line
66 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz 10 km Nordic Walking GOSiR Osielsko paid on-line
67 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 10 km Nordic Walking 70 +
68 KRIGER ROMAN PAPOWO TORUŃSKIE 10 km Nordic Walking SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK paid on-line
69 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking 70 + daj radość niepełnosprawnym
70 Tshisense Marta Warszawa 10 km Nordic Walking Cała Twoja paid on-line
71 Dana Andrzej Grudziądz 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid
72 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ Grudziądz 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid
73 Dana KAZIMIERA GRUDZIADZ 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid
74 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz paid
75 Fierek Bernadeta Fierek Tuchola 10 km Nordic Walking
76 Rezmer Brygida Duże Krówno 10 km Nordic Walking paid
77 Rozek Mariola Frank 10 km Nordic Walking morsy zblewo
78 Nielek Patryk Tuchola 10 km Nordic Walking MLKS Tucholanka Tuchola
79 Kotuła Andrzej SZCZENURZE 10 km Nordic Walking SZCZENURZE TEAM paid on-line
80 Góra Beata Gdańsk 10 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
81 Panek Aneta Gdynia 10 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
82 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 10 km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto paid on-line
83 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 10 km Nordic Walking paid on-line
84 Cepiński Andrzej Gniewowo 10 km Nordic Walking ACiAC paid on-line
85 Cepińska Anna Gniewowo 10 km Nordic Walking ACiAC paid on-line
86 Tomaszewski Roman Grudziądz 10 km Nordic Walking Patyczaki - Grudziądz paid
87 Bytner Ewa Grudziądz 10 km Nordic Walking Patyczaki - Grudziądz paid
88 Leliwa Leszek Grudziądz 10 km Nordic Walking 70 + Patyczaki - Grudziądz
89 Zukaroli Justyna Śliwice 10 km Nordic Walking paid on-line
90 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz 10 km Nordic Walking paid on-line
91 Reimus Agnieszka Skórcz 10 km Nordic Walking paid on-line
92 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 10 km Nordic Walking paid on-line
93 Stawniak Wanda Żnin 10 km Nordic Walking paid
94 POBŁOCKA MARIA SKORZEWO 10 km Nordic Walking paid on-line
95 Perlik Wiesław Zielonka 10 km Nordic Walking TadMax paid on-line
96 Zielińska Jolanta OSIELSKO 10 km Nordic Walking GOSiR Osielsko paid on-line
97 Zdeb Katarzyna Bydgoszcz 10 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team
98 Biernat Lucyna Dąbrowa Chełmińska 10 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team
99 Dura Marta Bydgoszcz 10 km Nordic Walking paid on-line
100 ŁĘCKI JAN GDYNIA 10 km Nordic Walking CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM paid on-line


Views: 4349

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ