# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Łopiński Aleksy Piła 10 km Nordic Walking 70 + daj radość niepełnosprawnym free participation
2 Tshisense Marta Warszawa 10 km Nordic Walking Cała Twoja paid on-line
3 Dana Andrzej Grudziądz 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz 30.00 PLN
4 GOŁĘBIEWSKI ANDRZEJ Grudziądz 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz 30.00 PLN
5 Dana KAZIMIERA GRUDZIADZ 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz 30.00 PLN
6 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ 10 km Nordic Walking klub NW PATYCZAKI Grudziądz 30.00 PLN
7 Fierek Bernadeta Fierek Tuchola 10 km Nordic Walking 30.00 PLN
8 Rezmer Brygida Duże Krówno 10 km Nordic Walking 30.00 PLN
9 Rozek Mariola Frank 10 km Nordic Walking morsy zblewo 30.00 PLN
10 Nielek Patryk Tuchola 10 km Nordic Walking MLKS Tucholanka Tuchola 30.00 PLN
11 Kotuła Andrzej SZCZENURZE 10 km Nordic Walking SZCZENURZE TEAM paid on-line
12 Góra Beata Gdańsk 10 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
13 Panek Aneta Gdynia 10 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
14 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 10 km Nordic Walking Step by Step Trójmiasto paid on-line
15 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 10 km Nordic Walking paid on-line
16 Cepiński Andrzej Gniewowo 10 km Nordic Walking ACiAC 30.00 PLN
17 Cepińska Anna Gniewowo 10 km Nordic Walking ACiAC 30.00 PLN
18 Tomaszewski Roman Grudziądz 10 km Nordic Walking Patyczaki - Grudziądz 30.00 PLN
19 Bytner Ewa Grudziądz 10 km Nordic Walking Patyczaki - Grudziądz 30.00 PLN
20 Leliwa Leszek Grudziądz 10 km Nordic Walking 70 + Patyczaki - Grudziądz free participation
21 Zukaroli Justyna Śliwice 10 km Nordic Walking paid on-line
22 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz 10 km Nordic Walking paid on-line
23 Reimus Agnieszka Skórcz 10 km Nordic Walking paid on-line
24 Mazurkiewicz Antoni Ryjewo 10 km Nordic Walking paid on-line
25 Stawniak Wanda Żnin 10 km Nordic Walking paid
26 POBŁOCKA MARIA SKORZEWO 10 km Nordic Walking paid on-line
27 Perlik Wiesław Zielonka 10 km Nordic Walking TadMax paid on-line
28 Zielińska Jolanta OSIELSKO 10 km Nordic Walking GOSiR Osielsko paid on-line
29 Zdeb Katarzyna Bydgoszcz 10 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team 30.00 PLN
30 Biernat Lucyna Dąbrowa Chełmińska 10 km Nordic Walking Face Nordic Walking Team 30.00 PLN
31 Nowicka Tatiana Świecie 10 km Nordic Walking 30.00 PLN
32 Dura Marta Bydgoszcz 10 km Nordic Walking paid on-line
33 ŁĘCKI JAN GDYNIA 10 km Nordic Walking CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 30.00 PLN
34 Kobiela Daria Częstochowa 10 km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów paid on-line
35 STILLER KAROL Kusięta 10 km Nordic Walking KABEX Podkowa Janów paid on-line
36 Olejko Radosław Gdańsk 10 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO 30.00 PLN
37 Kwiatkowska Elżbieta BYDGOSZCZ 10 km Nordic Walking paid on-line
38 KACZMAREK ZOFIA SZCZUTKI 10 km Nordic Walking paid on-line
39 kaczmarek jarek szczutki 10 km Nordic Walking paid on-line
40 Stawniak Karol Żnin 10 km Nordic Walking 70 + free participation
41 Bieliński Leszek Bydgoszcz 10 km Nordic Walking paid on-line
42 Marciniak Jolanta Tuchola 10 km Nordic Walking paid on-line
43 appel jurek Bydgoszcz 10 km Nordic Walking 70 + GOSIR OSIELSKO free participation
44 Kulczycki Jan GDAŃSK 10 km Nordic Walking paid on-line
45 Toporek Rafał Przodkowo 10 km Nordic Walking Lęborskie Lwy 30.00 PLN
46 Białk Roman Gdańsk 10 km Nordic Walking paid
47 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 10 km Nordic Walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line


Views: 1624

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ