# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kubica Marek | Mysłowice | Polska | Bieg główny | paid | |
2 | Stolorz Arkadiusz Stolorz | Mysłowice | Polska | Bieg główny | paid | |
3 | Gaweł Bogdan | Oświęcim-Zaborze | Polska | Bieg główny | Festiwal Boegowy w Krynicy-Zdrój | paid |
4 | Cuber Żaneta | Lędziny | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | paid |
5 | Król Fiip | Mysłowice | Polska | Bieg główny | paid | |
6 | Kloc Dominika | Katowice | Polska | Bieg główny | paid | |
7 | Setlak Rafał | Bojszowy | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | paid |
8 | Stejzygier Aneta | Tychy | Polska | Bieg główny | Fuchs Oil Team | paid |
9 | Sadowski Tomasz | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | Czeladzki Duch Harpagana | paid |
10 | Sosin Stanisław | Chorzów | Polska | Nordic Walking | Klub Stadion Sląski | paid |
11 | Pawłowska-Sosin Barbara | Chorzów | Polska | Nordic Walking | Klub Stadion Sląski | paid |
12 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | paid | |
13 | Rogalewicz Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | paid | |
14 | Janikowski Piotr | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | paid |
15 | Janicka-Jawor Joanna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | paid |
16 | Sitkowski Paweł | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | paid | |
17 | Małecki Grzegorz | Tychy | Polska | Bieg główny | paid | |
18 | Bizoń Tomasz | Lędziny | Polska | Bieg główny | Czorno Linia Lędziny | paid |
19 | Zając Teresa | Radocza | Polska | Nordic Walking | paid | |
20 | Malczyk Anna | Sosnowiec | Polska | Nordic Walking | paid | |
21 | Król Jan | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | paid | |
22 | Król Teresa | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | paid | |
23 | Zogrodnik Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | PRESSGLASS Biegamy i Wspieramy | paid |
24 | Laufer Szymon | Lędziny | Polska | Bieg główny | Szkoła Podstawowa nr. 3 w Lędzinach | paid |
25 | Cieślak Bartłomiej | Tychy | Polska | Bieg główny | RUNHOGS Tychy | paid |
26 | Borek Natalia | Kraków | Polska | Bieg główny | - | paid |
27 | Borek Paweł | Kraków | Polska | Bieg główny | - | paid |
28 | Brzezina Karolina | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | paid |
29 | Brzezina Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | Bohema | paid |
30 | Polaczek Marta | Dąbrowa Górnicza | Polska | Nordic Walking | paid | |
31 | Jawor Jakub | Mysłowice | Polska | Bieg główny | emjot tri team | paid |
32 | Grzesica Paweł | LĘDZINY | Polska | Bieg główny | paid | |
33 | Mickiewicz Anna | Lędziny | Polska | Nordic Walking | paid | |
34 | Kleta Mateusz | Bieruń | Polska | Bieg główny | BDTM | paid |
35 | Szczucki Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Magna Formpol Running Team | paid |
36 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Polska | Bieg główny | Parkrun Chrzanów | paid |
37 | Karwicka-Szkoda Regina | Mysłowice | Polska | Bieg główny | paid | |
38 | Gorynowicz-Wieczorek Grażyna | Mikołów | Polska | Nordic Walking | paid | |
39 | Makosz-Raczek Anna | Mysłowice | Polska | Bieg główny | paid | |
40 | Kosteczko Ewa | Lędziny | Polska | Nordic Walking | paid | |
41 | Józefus Rafał | Lędziny | Polska | Bieg główny | paid | |
42 | Gdula Martyna | Bieruń | Polska | Bieg główny | GRUPA POŚCIGOWA | paid |
43 | Uzdrzychowski Jakub | Lędziny | Polska | Bieg główny | Uzi Team | paid |
44 | Staśko Monika | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | paid | |
45 | Pytel Janusz | Sosnowiec | Polska | Bieg główny | paid | |
46 | Wojtasik Ewelina | Tychy | Polska | Bieg główny | paid | |
47 | Kaliszewska Martyna | Tychy | Polska | Bieg główny | paid | |
48 | Kubeczko Krzysztof | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | paid | |
49 | Roehrich Krzysztof | Łąka | Polska | Bieg główny | Szwagry team | paid |
50 | Krawenda Robert | Płaza | Polska | Bieg główny | SChC Triathlon Team Chrzanów | paid |
51 | DZIEDZIC BOGDAN | IMIELIN | Polska | Bieg główny | MORS HUBERTUS MYSŁOWICE | paid |
52 | SZCZĘSNY Jarosław | Olza | Polska | Bieg główny | paid | |
53 | Musioł Piotr | Imielin | Polska | Bieg główny | paid | |
54 | Małek Melania | Katowice | Polska | Bieg główny | paid | |
55 | Wyrobiec Grzegorz | Jaworzno | Polska | Bieg główny | JKLA Jawor Jaworzno | paid |
56 | Barańska-Dejas Ewa | Mysłowice | Polska | Nordic Walking | paid | |
57 | Buchała Andrzej | Lędziny | Polska | Bieg główny | Świerczyniec Running | paid |
58 | Szpak Damian | Tychy | Polska | Bieg główny | Team Papry | paid |
59 | Mańda Edyta | Świerczyniec | Polska | Bieg główny | paid | |
60 | Balura Edyta | Lędziny | Polska | Bieg główny | Biegnę Byle Dobiec | paid |
61 | Orliński Łukasz | Tychy | Polska | Bieg główny | paid | |
62 | Kapela Piotr | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | paid | |
63 | Kapela Joanna | Bojszowy Nowe | Polska | Bieg główny | paid | |
64 | Boroń Luiza | Tychy | Polska | Nordic Walking | RUNHOGS Tychy | paid |
65 | BOROŃ Tomek | Tychy | Polska | Nordic Walking | RUNHOGS Tychy | paid |
66 | Wiercioch Piotr | Mysłowice | Polska | Bieg główny | paid | |
67 | Majchrowski Michał | Mysłowice | Polska | Bieg główny | paid |
Views: 6253