Bieg Mocy dla Alicji
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szotowski Mateusz zabrze 800 m (11-15 lat) paid
2 Prokopowicz Antoś Zabrze 400 m (7-10 lat) paid
3 Klaczka Mateusz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
4 Różyc Konrad Zabrze START dorośli paid
5 Kanownik-Wicik Beata Gliwice START dorośli paid
6 Różyc Barbara Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
7 Wicik Piotr Gliwice START dorośli paid
8 KRĘPA ALICJA SOSNOWIEC START dorośli Optyk i Syn paid
9 Małkowska Martynka Czerwionka-Leszczyny 200 m (do 6 lat) paid
10 Małkowski Damian Czerwionka-Leszczyny START dorośli paid
11 Drążkiewicz Sylwia Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
12 Grzywna Grzegorz Zabrze START dorośli paid
13 Grzywna Roksana Zabrze START dorośli paid
14 Olszewski Zbigniew Zabrze START dorośli paid
15 Buczyńska Kamila Zabrze START dorośli paid
16 Paliwoda Robert Zabrze 200 m (do 6 lat) paid
17 Paliwoda Paulina Zabrze 200 m (do 6 lat) paid
18 Paliwoda Małgorzata Zabrze START dorośli paid
19 Krężołek Dawid Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) paid
20 Krężołek Alicja Ruda Śląska 200 m (do 6 lat) paid
21 Szmatloch Maciej Katowice START dorośli Retrobajtel paid
22 Biskupek Dominik zabrze 800 m (11-15 lat) Optyk i Syn paid
23 Biskupek Elżbieta zabrze START dorośli Optyk i Syn paid
24 Pietrasik Nina Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) paid
25 Pietrasik Kamil Ruda Śląska START dorośli paid
26 Dróżdż Maja Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze paid
27 Dróżdż Marta Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
28 Nowińska Iwona Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
29 Nowiński Michał Zabrze 400 m (7-10 lat) Night Runners Zabrze paid
30 Nowiński Aleksander Zabrze 800 m (11-15 lat) Night Runners Zabrze paid
31 Pawłuszek Piotr Knurów START dorośli KB Orły Knurów paid
32 Hajdas Marcin Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
33 Delewski Dariusz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
34 Sersisko Dagmara Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
35 Delewska Dorota Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
36 Kalewski Marcin Zabrze START dorośli paid
37 Bukowski Rafal Zabrze START dorośli Zabrzanskie Parkowe bieganie paid
38 Kaminski Tomasz Zabrze START dorośli paid
39 Pradela Mariusz Zabrze START dorośli paid
40 Jan Kisieliński Gliwice START dorośli paid
41 Środoń Jola Zabrze START dorośli paid
42 Balcerak Lucyna Gliwice START dorośli paid
43 Szmatoła Inga Bytom 200 m (do 6 lat) paid
44 Beata Mazur Zabrze START dorośli paid
45 Olejniczak Alicja Zabrze 200 m (do 6 lat) paid
46 Krężel Sandra Katowice START dorośli paid
47 Kisieliński Stanisław Gliwice 400 m (7-10 lat) paid
48 Książek Natalia Katowice 400 m (7-10 lat) paid
49 Książek Kamila Katowice 200 m (do 6 lat) paid
50 Stojek Szymon Zabrze 400 m (7-10 lat) paid
51 Balcerak Adam Gliwice 400 m (7-10 lat) paid
52 Jaworska Aleksandra Zabrze START dorośli paid
53 Nowakowski Radek Zabrze START dorośli paid
54 Stanicki Radosław Pyskowice START dorośli paid
55 Kowaleczko Marta Zabrze 200 m (do 6 lat) paid
56 Kowaleczko Dariusz Zabrze START dorośli paid
57 Balcerak Grzegorz Gliwice 400 m (7-10 lat) paid
58 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska 400 m (7-10 lat) paid
59 Ziomek Oskar Ruda śląska 400 m (7-10 lat) paid
60 Binas Aurelia Knurów START dorośli paid
61 Adamczyk Julia Knurów START dorośli paid
62 Adamczyk Mikołaj Knurów START dorośli paid
63 Słaboń Marcin Zabrze START dorośli paid
64 Mirowski Stanisław Zabrze 200 m (do 6 lat) Rainbow Unicorn paid
65 Mirowska Antonina Zabrze 400 m (7-10 lat) Rainbow Unicorn paid
66 Kowalik Dawid Zabrze START dorośli Dzikie Ślimoki paid
67 Adamczyk Marek Knurów START dorośli paid
68 Adamczyk Joanna Knurów START dorośli paid
69 Kulpa Wieczorek Agnieszka Siemianowice Śląskie START dorośli paid
70 Środoń Bogusław Zabrze START dorośli paid
71 Spyra Marek Zabrze START dorośli paid
72 Spyra Katarzyna Zabrze START dorośli paid
73 Kisieliński Krzysztof Gliwice START dorośli paid
74 Jóźwiak Jakub Tarnowskie Góry 200 m (do 6 lat) paid
75 Magner Daria Ruda Śląska 800 m (11-15 lat) Ultra Cross Para paid
76 Magner Szymon Ruda Śląska START dzieci i młodzież do 18 lat Ultra Cross Para paid
77 Magner Rafał Ruda Śląska START dorośli Ultra Cross Para paid
78 Magner Aneta Ruda Śląska START dorośli Ultra Cross Para paid
79 Rypień Maja Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze paid
80 Rypień Zuzanna Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze paid
81 Rypień Mateusz Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
82 Rypień Małgorzata Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
83 Stempniak Izabela Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
84 Prusicki Rafał Zabrze START dorośli paid
85 Habrajska Julia Gliwice 800 m (11-15 lat) paid
86 Habrajska Alina Gliwice START dorośli paid
87 Hebda-Olszówka Aleksandra Chorzów START dorośli Night Runners Gliwice paid
88 Filipczyk Wioletta Zabrze START dorośli Lecymy Durś paid
89 Kaczmarczyk Jakub Zabrze 200 m (do 6 lat) paid
90 Kaczmarczyk Aleksandra Zabrze 200 m (do 6 lat) paid
91 Kaczmarczyk Agnieszka Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
92 Szotowska Agnieszka zabrze START dorośli paid
93 Kaczmarczyk Grzegorz Zabrze START dorośli paid
94 Prokopowicz Dorota Zabrze START dorośli Lecymy Durś paid
95 Gorus Filip Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze paid
96 gorus anna zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
97 Sztohryn Anna Zabrze START dorośli Night Runners Zabrze paid
98 Kamieniak Milena Zabrze 200 m (do 6 lat) Night Runners Zabrze paid
99 Harkabuz Zuzanna Sławków 400 m (7-10 lat) paid
100 Mańka Paulina Ruda Śląska START dorośli paid


Views: 3477

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ