Półmaraton Szlakiem Bielika 3 edycja
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chomicz Bożena Suwałki Bielik 2019 KLIMAT SUWAŁKI paid
2 Chomicz Tomasz Suwałki Bielik 2019 KLIMAT SUWAŁKI paid
3 Przybyła Marta Janówka Bielik 2019 byle do mety paid
4 Markowicz Paulina Malbork Bielik 2019
5 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bielik 2019 paid
6 Łęgowska Anna Kwidzyn Bielik 2019 paid
7 Lipiński Mariusz Kwidzyn Bielik 2019 Antylopa Catani paid
8 Schodowski Przemek Kwidzyn Bielik 2019 paid
9 Nowicki Daniel Nowicki Mateza Bielik 2019 paid
10 IVACHÓW SŁAWOMIR KWIDZYN Bielik 2019 KKM KWIDZYN MXTECH
11 Lewandowski Mariusz Kwidzyn Bielik 2019 KKM KWIDZYN MXTECH
12 Ciesielski Witold Gdańsk Bielik 2019
13 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bielik 2019 paid
14 Nowakowski Wojciech Malbork Bielik 2019 Grupa Malbork
15 Krupa Piotr Gdańsk Bielik 2019 paid
16 Szewczyk Adam Malbork Bielik 2019 BBKTS paid
17 Pławska Justyna Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
18 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn Bielik 2019 Kwidzyn Biega paid
19 Krupa Paweł Gdańsk Bielik 2019 paid
20 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ Bielik 2019 BÓBR TŁUSZCZ paid
21 Garbowski Krzysztof Sztum Bielik 2019 GarboTeam/LKS Zantyr Sztum paid
22 Wojtowicz Marcin Gdynia Bielik 2019 BBL BAŁTYK GDYNIA paid
23 Brzeski Darek Braniewo Bielik 2019 Basen Braniewo paid
24 Nowak Grzegorz Tczew Bielik 2019 paid
25 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY Bielik 2019 paid
26 Wydrych Barbara Grudziądz Bielik 2019 parkrun Grudziądz
27 Stokarska Beata Gdynia Bielik 2019 Biegowi Wariaci paid
28 Dobrzyńska Adriana Sztum Bielik 2019 wolontariusz pieszy
29 Chabowski Tomasz Tczew Bielik 2019 Biegający Tczew paid
30 Bochon Agata Malbork Bielik 2019 paid
31 Lompert Andrzej Elblag Bielik 2019 paid
32 Arciszewska Magda Gdynia Bielik 2019 LPP Team
33 Naumczyk Tomasz Malbork Bielik 2019 Nyborg-Mawent paid
34 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bielik 2019 LKS ZANTYR SZTUM paid
35 Musiałowski Kazimierz Smogorzewiec Bielik 2019 Kamus Maraton
36 Preiss Radosław Gdańsk Bielik 2019 REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE paid
37 Suchomski Marcin Nowy Staw Bielik 2019 Nowy Staw Biega /Golden team paid
38 Olejarczyk Piotr Olejarczyk Elbląg Bielik 2019 paid
39 Barcikowski Krzysztof Malbork Bielik 2019 GRUPA MALBORK paid
40 Adamowski Andrzej Elbląg Bielik 2019 paid
41 Dering Marcin Demlin Bielik 2019 paid
42 Zienkiewicz Rafal Zienkiewicz Tczew Bielik 2019 Biegający Tczew paid
43 Kruk Agnieszka Szymankowo Bielik 2019 paid
44 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bielik 2019 Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz paid
45 Figura Bogdan Kwidzyn Bielik 2019 paid
46 RUCIŃSKI MAREK GDYNIA Bielik 2019 VEL-DĄBRÓWNO paid
47 Grzymowicz Piotr Brodnica Bielik 2019 wolontariusz rowerowy ZenoTeam
48 JERZYK ANETA KANICZKI Bielik 2019 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid
49 JERZYK ROBERT KANICZKI Bielik 2019 TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid
50 Kołkowski Krzysztof Malbork Bielik 2019 BEZTLENOWI MALBORK paid
51 Litwin Piotr Gdańsk Bielik 2019 OCEANIC paid
52 Czarnecka Anna Gdynia Bielik 2019 paid
53 Droń Grzegorz Kwidzyn Bielik 2019 UMKS Kwidzyn
54 Nadolski Tomasz Prabuty Bielik 2019 Drużyna Olbrzyma paid
55 Piechura-Stolf Marta Gdańsk Bielik 2019 paid
56 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz rowerowy Dzierzgoń Team
57 Zendwalewicz Ewa Miłoszyce Bielik 2019 paid
58 Chojnacki Krzysztof KWIDZYN Bielik 2019
59 PODLECKI ANDRZEJ BRANIEWO Bielik 2019 paid
60 Dobrzyński Marek Koszwały Bielik 2019 LOTOS RUNNING TEAM paid
61 Łosiński Damian Gdańsk Bielik 2019 paid
62 Banaś Mateusz Banaś Gdańsk Bielik 2019 paid
63 Anaczkowski Mirosław Sztum Bielik 2019 LKS Zantyr Sztum paid
64 Bielecki Tadeusz Rumia Bielik 2019 UKS SIÓDEMKA RUMIA paid
65 jarocki jacek braniewo Bielik 2019 paid
66 Brucki Robert Gdynia Bielik 2019 paid
67 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bielik 2019 PROCAR Gdynia paid
68 Włodarczyk Krzysztof Miłoszyce Bielik 2019 KB Harcownik Jelcz-Laskowice paid
69 Loose Bartosz Zblewo Bielik 2019 KS Sokół Zblewo paid
70 Krawców Andrzej Nowa Wieś Malborska Bielik 2019 wolontariusz pieszy
71 Reducha Maciej Ryjewo Bielik 2019 paid
72 Klonowski Marcin Sztum Bielik 2019 LKS Zantyr Sztum paid
73 Zięba Mariusz Iława Bielik 2019 BIEGACZE GORSZEGO SORTU paid
74 Wierzbicki Jakub Malbork Bielik 2019 paid
75 MELZER ARKADIUSZ RUMIA Bielik 2019 paid
76 Melzer Hanna Rumia Bielik 2019 paid
77 Kędra Sebastian Malbork Bielik 2019 paid
78 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Bielik 2019 Decathlon Team Inowrocław paid
79 Koska-Czapiewska Emilia Zabagno Bielik 2019
80 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn Bielik 2019 Kwidzyn Biega
81 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka Bielik 2019 Morsy Ostrołęka paid
82 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
83 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
84 Mańka Eryk Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
85 Mańka Sandra Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
86 Kacperska Marta Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
87 Godzieba Mariusz Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz pieszy Dzierzgoń Team
88 Maciąg Marian Grębocin Bielik 2019 paid
89 Skrzypski Patrycjusz Sztum Bielik 2019 paid
90 Grzonka Kamila Bytonia Bielik 2019 KS Sokół Zblewo paid
91 JONATOWSKI Zygmunt MALBORK Bielik 2019 wolontariusz rowerowy GK MALBORK
92 Głowala Piotr Kwidzyn Bielik 2019 wolontariusz pieszy TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
93 Frankiewicz Maciej Malbork Bielik 2019 wolontariusz pieszy GRUPA MALBORK
94 Klonowski Łukasz Iława Bielik 2019 wolontariusz rowerowy ZenoTeam
95 Grabowiecki Zenon Iława Bielik 2019 wolontariusz rowerowy ZenoTeam
96 Czarzasta Aneta Iława Bielik 2019 wolontariusz rowerowy ZenoTeam
97 Wołoszczakiewicz Zenon Iława Bielik 2019 wolontariusz rowerowy ZenoTeam
98 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń Bielik 2019 wolontariusz rowerowy MTB Dzierzgoń
99 Rychlewski Tomasz Czernin Bielik 2019 wolontariusz pieszy zButa
100 Buber-Bubrowiecka Dagmara Sztum Bielik 2019 wolontariusz pieszy zButa


Views: 7407

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ