# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Romik Natalia Gliwice 400 m 2006r. - 2008r. paid
2 Michalik Mateusz Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś paid
3 Janus Kamila Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. paid
4 Świtała Antonina Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
5 Białasik Milena Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
6 Słota Hanna Bytom 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
7 Białasik Emilia Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś paid
8 Stencel Szymon Piekary Ślaskie 100 m 2012r. i młodsze paid
9 Sobota Natalia Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś paid
10 Bieda Wiktoria Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
11 Poczęty Iga Siemianowice Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. paid
12 Strzyteski Wojtek Gliwice 100 m 2012r. i młodsze paid
13 Strzyteska Hania Gliwice 100 m 2012r. i młodsze paid
14 Marczak Staszek Gliwice 100 m 2012r. i młodsze paid
15 Jakubowska Paulina Tychy 100 m 2012r. i młodsze SMS Tychy
16 Jakubowska Weronika Tychy 200 m 2009r. - 2011r. SMS Tychy
17 Jakubowska Klaudia Tychy 200 m 2009r. - 2011r. SMS Tychy
18 RZYCHOŃ KACPER RUDA ŚLĄSKA 400 m 2006r. - 2008r. paid
19 Popiołek Damian Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze WOPR Piekary Śląskie paid
20 Popiołek Mateusz Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. WOPR Piekary Śląskie paid
21 Zawadzka Lena Krapkowice 200 m 2009r. - 2011r. paid
22 KRÓL WIKTOR RUDA ŚLĄSKA 100 m 2012r. i młodsze paid
23 KRÓL ZUZANNA RUDA ŚLĄSKA 200 m 2009r. - 2011r. paid
24 Mazan Kuba Twardowice 200 m 2009r. - 2011r. paid
25 Pyrlik Malwina Orzech 200 m 2009r. - 2011r. paid
26 Czabon Radosław Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
27 Kopysc Maja Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. paid
28 Weiss Oliwia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
29 Krawczyk Julia Piekary śląskie 200 m 2009r. - 2011r. paid
30 Weiss Marta Piekary Ślaskie 100 m 2012r. i młodsze paid
31 Weiss Wiktoria Piekary Ślaskie 100 m 2012r. i młodsze paid
32 Fryc Milena Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
33 Weiss Emilia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
34 Weiss Szymon Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. APN Olimpia paid
35 Darsicki-Mączka Aleksander Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Team Urodzeni Biegacze paid
36 Darsicka-Mączka Natalia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Team Urodzeni Biegacze paid
37 Drzyzga Juliusz Tarnowskie Góry 100 m 2012r. i młodsze paid
38 Żebranowicz-Pruciak Nadia Oława 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś
39 Aleksy Tomasz piekary śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
40 Kozłowska Emilia Szczecin 200 m 2009r. - 2011r. SP 8 Szczecin paid
41 Kozłowska Alicja Szczecin 200 m 2009r. - 2011r. SP 8 Szczecin paid
42 Wanat Wiktoria Woźniki 100 m 2012r. i młodsze paid
43 Labudda Milena Bytom 200 m 2009r. - 2011r. paid
44 Kalinowska Aleksandra Tarnowskie Góry 200 m 2009r. - 2011r. paid
45 Skoczek Natalia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
46 Sobańska Natalia Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze MP 10 paid
47 Sobańska Emilia Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. MSP 13 paid
48 Korus Jakub Piekary Śląskie 400 m 2006r. - 2008r. Cidry Lotajom paid
49 Jakubowski Kamil Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś paid
50 Jakubowska Zuzanna Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
51 Binkowski Bartosz Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
52 Szczepanik Bartłomiej Bytom 100 m 2012r. i młodsze Szombierki Dream Team paid
53 Trembowiecka Natalia Mysłowice 200 m 2009r. - 2011r. paid
54 Trembowiecka Emilia Mysłowice 100 m 2012r. i młodsze paid
55 Włoka Dawid Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze ZSP nr 2 Piekary Śląskie paid
56 Włoka Filip Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. ZSP nr 2 Piekary Śląskie paid
57 Włochowicz Daniel Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś paid
58 Bojór Mateusz Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
59 Lonka Mikołaj Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze MJM paid
60 Janoszka Jakub Tarnowskie góry 200 m 2009r. - 2011r. Lecymy Durś paid
61 Świerc Krzysztof Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
62 Kulawik Maria Bytom 100 m 2012r. i młodsze paid
63 Kulawik Michalina Bytom 100 m 2012r. i młodsze paid
64 Ziętek Oskar Jaworzno 100 m 2012r. i młodsze paid
65 Szyszkowic Maja Bytom 100 m 2012r. i młodsze paid
66 Szyszkowic Marta Bytom 100 m 2012r. i młodsze paid
67 Skórka Wiktoria Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy durś
68 Pelka Zuzanna Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
69 Świerc Milena Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
70 LORISZ SZYMON CHORZÓW 100 m 2012r. i młodsze SZYMON RUN paid
71 LORISZ SANDRA CHORZÓW 100 m 2012r. i młodsze SANDRA RUN paid
72 Świątek Mateusz Piekary Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. 4 piekary paid
73 Wąsek Hanna Bytom 200 m 2009r. - 2011r. MOSM Bytom paid
74 Wanat Daniel Woźniki 100 m 2012r. i młodsze paid
75 Wanat Oliwier Woźniki 100 m 2012r. i młodsze paid
76 Wawrzyńczok Hanna Tarnowskie Góry 200 m 2009r. - 2011r. paid
77 Franki Igor Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
78 Krzywicki Tomasz Kędzierzyn-Koźle 200 m 2009r. - 2011r. paid
79 Kisielowska KARINA Kędzierzyn-Koźle 100 m 2012r. i młodsze paid
80 Zając Karolina Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
81 KRÓL WOJCIECH CHORZÓW 200 m 2009r. - 2011r. paid
82 Rygus Lidia Sosnowiec 100 m 2012r. i młodsze paid
83 Bacia Liliana Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Lecymy Durś paid
84 Kryszkowski Wojtek Bytom 100 m 2012r. i młodsze paid
85 Haładyn Marta Miasteczko Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. paid
86 Stych Wiktoria Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze paid
87 Kasprowicz Zuzanna Gora Siewierska 100 m 2012r. i młodsze
88 Skórka Kamila Miasteczko Śląskie 200 m 2009r. - 2011r. paid
89 Białas Karol Katowice 100 m 2012r. i młodsze Przedszkole nr 5 Katowice paid
90 ŚLOSORZ Łukasz Katowice 100 m 2012r. i młodsze MP nr 9 paid
91 Denko Daniel Będzin 200 m 2009r. - 2011r. paid
92 Kot Maciej Będzin 400 m 2006r. - 2008r. paid
93 Mrozek Kamila Tarnowskie Góry 100 m 2012r. i młodsze paid
94 Mrozek Milena Tarnowskie Góry 200 m 2009r. - 2011r. paid
95 Openchowska Hanna Boruszowice 200 m 2009r. - 2011r. paid
96 Openchowski Kamil Boruszowice 400 m 2006r. - 2008r. paid
97 Łukawska Igor Radzionków 400 m 2006r. - 2008r. paid
98 Pacyna Szymon Będzin 200 m 2009r. - 2011r. #byledomety paid
99 Adamus Kinga Radzionków 100 m 2012r. i młodsze paid
100 Jendrossek Aleksander Piekary Śląskie 100 m 2012r. i młodsze Miejskie przedszkole nr 7 Puchatkowo paid


Views: 4115

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ