# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wójcik Piotr Gdynia 8km Nordic Walking Morsik Weteran
2 Stusio Damian Gdańsk 8km Bieg
3 Stankiewicz Laura Gdańsk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
4 FIGAT Alina Bartoszyce 4km Bieg Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
5 Figat Mirosław Bartoszyce 8km Bieg Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
6 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SZTUTOWO 8km Bieg
7 Koziarska Anna Elbląg 8km Bieg
8 KARCZEWSKI OLIVIER SZTUTOWO 8km Bieg
9 Pivavarevich Andrei Elbląg 8km Bieg
10 Krzemieniewski Mateusz Olsztyn Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów #fit_dady_jaro77
11 Gdula Dorota Elbląg 8km Nordic Walking paid
12 Szczygłowski Radosław Morąg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole nr 6 Morąg
13 Leśniewski Jan Elbląg 8km Bieg El-Aktywni paid
14 Chrząstkowski Lucjan Elbląg 8km Bieg El-Aktywni paid
15 Bednarski Robert Kiezmark Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
16 Plewiński Rafał Gdynia 8km Nordic Walking paid
17 Frankowska Marcelina Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
18 Maciejewska Teresa Pasłęk 8km Nordic Walking paid
19 szczybelska barbara elblag 4km Bieg
20 Szczybelski Jarosław Elbląg 8km Bieg
21 Liszewski Krzysztof Elbląg 8km Bieg
22 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 4km Bieg OSP POGRODZIE paid
23 Jurewicz Agata Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
24 Jurewicz Ewelina Elbląg 8km Bieg paid
25 Jurewicz Paweł Elbląg 8km Bieg paid
26 Szczygłowski Jacek Morąg 8km Bieg Team Kopeć paid
27 Szarszunowicz Laura Pasłęk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
28 Matyskiel Anita Gdańsk 8km Bieg ETT - Elbląg Triathlon Team paid
29 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK 8km Bieg ATLAS RUNNING TEAM paid
30 Sidorowicz Anna Stogi 8km Bieg paid
31 Szewczyk Mirosław Milejewo 8km Bieg paid
32 Groszkowski Marcin Malbork 8km Bieg
33 Brzeski Miłosz Braniewo Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Zatoka Braniewo
34 Brzeski DAREK Braniewo 8km Bieg Basen Braniewo paid
35 Jankowska Beata Pasłęk 8km Nordic Walking NORDIC WALKING PASŁĘK paid
36 Litewska Joanna Juszkowo 8km Nordic Walking Team Deaf paid
37 Naumczyk Tomasz Malbork 8km Bieg Nyborg-Mawent paid
38 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG 8km Bieg Pułk Wsparcia Elbląg paid
39 Mudryk Gizela Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów SP 18 Elbląg
40 Mudryk Gustaw Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole
41 Mudryk Katarzyna Elbląg 8km Bieg paid
42 Nietrzebka Robert Miłoradz 8km Bieg paid
43 Obszańska Małgorzata Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
44 Rogulski Tomasz Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
45 Kozłowska Anna Pasłęk 8km Nordic Walking paid
46 Ruchlewicz Urszula Sztum 8km Bieg paid
47 Ruchlewicz Urszulka Sztum Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
48 Piotrowicz-Gnyp Sylwia Różyny 4km Bieg paid
49 Gnyp Daniel Różyny 8km Bieg paid
50 Świsłocka Ewa Mikoszewo 8km Nordic Walking Face Nordic Walking Team paid
51 Piskorska Emilia Stare Pole 8km Bieg
52 Naumczyk Katarzyna Malbork 8km Bieg Salon Optyczny Prestiż paid
53 Bochon Agata Malbork 8km Bieg paid
54 Hałajko Jaś Frombork Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
55 Chojnicka Joanna Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
56 Janeczek Julian Gdansk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Lufthansa Systems Poland
57 Janeczek Weronika Gdansk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Lufthansa Systems Poland
58 Rutkowski Filip Chwaszczyno Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
59 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów
60 Rogulski Mateusz Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
61 Hałajko Wiktoria Frombork Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
62 Wądołowska Alicja Braniewo Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
63 Wądołowski Sławomir Braniewo 8km Bieg 9 BBKPanc BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA paid
64 Stańczak Edward MAlbork 8km Nordic Walking paid
65 Bujnicka Magdalena Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
66 Bujnicki Marcin Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
67 Rogulska Anna Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
68 Soroka Teresa Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
69 Wardziński Paweł Braniewo 8km Bieg paid
70 Kiedacz Agnieszka Gdańsk 8km Bieg paid
71 Nadolski Jakub Prabuty Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów drużyna olbrzyma
72 nadolski tomasz prabuty 8km Bieg prabucka grupa biegowa olbrzym paid
73 Śliwka Wiesław Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
74 Czerniak Julia Elbląg Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Przedszkole nr 26 Elbląg
75 Turczyk Sławomir Elbląg 8km Nordic Walking
76 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo 8km Nordic Walking BIEGAM W SFETSZE paid
77 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo 8km Nordic Walking BIEGAM W SFETSZE paid
78 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk 8km Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk paid
79 Bednarska Patrycja Kiezmark 8km Bieg paid
80 JAKUBIK ANNA RADZYMIN 8km Bieg paid
81 JAKUBIK MICHAŁ RADZYMIN 8km Nordic Walking paid
82 Maliszewska Marianna Elbląg 8km Bieg paid
83 Fałkowski Jarosław Gardeja 8km Bieg Gmina Gardeja Biega
84 Połubiak Sylwia Siecino 8km Nordic Walking
85 Połubiak Paweł Siecino 8km Nordic Walking
86 Lazarski Paweł Radzymin 8km Nordic Walking Ekobiegi paid
87 Lazarska Małgorzata Radzymin 8km Nordic Walking Ekobiegi paid
88 Rębowski Mateusz Active Family Pasłęk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Active Family Pasłęk
89 Rębowska Martyna Pasłęk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Active Family Pasłęk
90 Rębowski Grzegorz Pasłęk Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Active Family Pasłęk
91 Karlak Marlena Stare Pole 8km Bieg
92 Saleem Monika Gdańsk 8km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie paid
93 Wieczorek Tomasz Gdańsk 8km Bieg Wataha - Łączy nas bieganie paid
94 Popielarczyk Robert Gronowo Górne 8km Bieg paid
95 Pouch Martyna Reda Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Szkola Podstawowa nr.3
96 Karolczak Szymon Rotmanka Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sp Rotmanka
97 Karolczak Alicja Rotmanka Dzieci i Młodzieży na dystansach 100, 200, 400 metrów Sp Rotmanka
98 Mazur Renata Wrocław 8km Nordic Walking paid
99 Rozewicz Bogumila Sopot 8km Nordic Walking paid
100 Küchler Paweł Gdynia 8km Bieg paid


Views: 4044

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ