R.AMBO RACE Kids
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Gagat Filip Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) paid on-line
2 Lipka Kacper Lelkowo Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) paid on-line
3 Nowińska Oliwia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Leśny Cross
4 Chodorowicz Julia Morąg Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Leśny Cross
5 Szatkiewicz Kinga Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki
6 Szatkiewicz Filip Ostróda Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Szaciki
7 Skubij Jakub Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
8 Tatarewicz Sandra Gdańsk Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Gorillas OCR Family
9 Tatarewicz Oliwier Gdańsk Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) Gorillas OCR Family
10 Krzyżaniak Martyna Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata )
11 Dąbrowski Juliusz Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) Mostkowo paid on-line
12 Więcek Nikola Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) paid on-line
13 Gajewski Piotr Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces paid on-line
14 Gajewska Dominika Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) Skazani na sukces paid on-line
15 Gajewska Małgorzata Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces paid on-line
16 Gajewska Agnieszka Ostróda Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) Skazani na sukces paid on-line
17 Seweryn Maja Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) paid on-line
18 DUDZIK MARCELINA Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) paid on-line
19 Dzieniszewski Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) paid on-line
20 Żukowski Jakub Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) paid on-line
21 Puchacz Lena Łukta Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) R.AMBO TEAM
22 Puchacz Nadia Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO TEAM
23 Wejknis Lena Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) R.AMBO
24 Wejknis Karolina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) R.AMBO RACE
25 Wejknis Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) R.AMBO RACE
26 Biernacki Rafał Bielica Challenge ( 11.30-13.00 ) paid on-line
27 Cichocki Filip Warszawa Challenge ( 10.00 -11.30 ) Power Training
28 Woliński sebastian komorowo Challenge ( 10.00 -11.30 )
29 Artemniak Aleksy Molza Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) paid on-line
30 Dmochewicz Oliwier Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) paid on-line
31 PYSKIR KRZYSZTOF ŁUKTA Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) paid on-line
32 PYSKIR SZYMON ŁUKTA Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) paid on-line
33 Piotrak Marcelina Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) paid on-line
34 Artemniak Aleksander Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) paid on-line
35 Kruszyński Szymon Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) paid on-line
36 Kruszyński Rafał Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) paid on-line
37 Kubicki Dawid Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) paid on-line
38 Kubicki Wojciech Łukta Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) paid on-line


Views: 1897

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ