# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gagat Filip | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | paid on-line | |
2 | Lipka Kacper | Lelkowo | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) | paid on-line | |
3 | Nowińska Oliwia | Morąg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | Leśny Cross | |
4 | Chodorowicz Julia | Morąg | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | Leśny Cross | |
5 | Szatkiewicz Kinga | Ostróda | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) | Szaciki | ||
6 | Szatkiewicz Filip | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) | Szaciki | |
7 | Skubij Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | Gorillas OCR Family | |
8 | Tatarewicz Sandra | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | Gorillas OCR Family | |
9 | Tatarewicz Oliwier | Gdańsk | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) | Gorillas OCR Family | |
10 | Krzyżaniak Martyna | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | ||
11 | Dąbrowski Juliusz | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | Mostkowo | paid on-line |
12 | Więcek Nikola | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | paid on-line | |
13 | Gajewski Piotr | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) | Skazani na sukces | paid on-line |
14 | Gajewska Dominika | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) | Skazani na sukces | paid on-line |
15 | Gajewska Małgorzata | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | Skazani na sukces | paid on-line |
16 | Gajewska Agnieszka | Ostróda | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | Skazani na sukces | paid on-line |
17 | Seweryn Maja | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | paid on-line | |
18 | DUDZIK MARCELINA | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | paid on-line | |
19 | Dzieniszewski Rafał | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | paid on-line | |
20 | Żukowski Jakub | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | paid on-line | |
21 | Puchacz Lena | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) | R.AMBO TEAM | |
22 | Puchacz Nadia | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | R.AMBO TEAM | |
23 | Wejknis Lena | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | R.AMBO | |
24 | Wejknis Karolina | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) | R.AMBO RACE | |
25 | Wejknis Szymon | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | R.AMBO RACE | |
26 | Biernacki Rafał | Bielica | Polska | Challenge ( 11.30-13.00 ) | paid on-line | |
27 | Cichocki Filip | Warszawa | Polska | Challenge ( 10.00 -11.30 ) | Power Training | |
28 | Woliński sebastian | komorowo | Polska | Challenge ( 10.00 -11.30 ) | ||
29 | Artemniak Aleksy | Molza | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | paid on-line | |
30 | Dmochewicz Oliwier | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.45 8-12 lata ) | paid on-line | |
31 | PYSKIR KRZYSZTOF | ŁUKTA | Polska | Bieg dla dzieci (start drugiej fali 11.35 5-7 lata) | paid on-line | |
32 | PYSKIR SZYMON | ŁUKTA | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | paid on-line | |
33 | Piotrak Marcelina | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | paid on-line | |
34 | Artemniak Aleksander | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | paid on-line | |
35 | Kruszyński Szymon | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.00 3-4 lata ) | paid on-line | |
36 | Kruszyński Rafał | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) | paid on-line | |
37 | Kubicki Dawid | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) | paid on-line | |
38 | Kubicki Wojciech | Łukta | Polska | Bieg dla dzieci (start pierwszej fali 11.20 5-7 lata ) | paid on-line |
Views: 10023