Rajdowanie nad Wartą
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Stasiak Katarzyna Bełchatów Udział w rajdzie Bolące Piszczele Bełchatów paid
2 Kędziak Katarzyna Pabianice Udział w rajdzie paid
3 Peruga Krzysztof Łódź Udział w rajdzie EPOKA NORDICA ŁÓDŹ paid
4 Peruga Katarzyna Łódź Udział w rajdzie EPOKA NORDICA ŁÓDŹ paid
5 Ast Urszula Kalisz Udział w rajdzie Kalisia Nordic Team Kalisz paid
6 Mroczkowski Janusz Łódź Udział w rajdzie EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
7 Wojciechowska Bożena Zduńska Wola Udział w rajdzie paid
8 Cłapińska Renata Krobanów Udział w rajdzie paid
9 Samek Ewa Kalisz Udział w rajdzie Kalisia Nordic Team Kalisz paid
10 Muszyńska Wanda Łódź Udział w rajdzie paid
11 Dróżdż Paweł Łódź Udział w rajdzie EPOKA NORDICA ŁÓDŹ paid
12 Grabowski Andrzej Łódź Udział w rajdzie Epoka Nordica Łódź paid
13 Abramowicz Malwina Kalisz Udział w rajdzie Kalisia Nordic Team Kalisz paid
14 Abramowicz Marzena Kalisz Udział w rajdzie Kalisia Nordic Team Kalisz paid
15 Abramowicz Damian Kalisz Udział w rajdzie Kalisia Nordic Team Kalisz paid
16 Adamin Grażyna Kalisz Udział w rajdzie Kaliska Grupa Rowerowa G7 paid
17 Krowicka Halina Wieluń Udział w rajdzie Sekcja Cyklistów Relaks Wieluń paid
18 Marczewska Iwona Marczewska Wieluń Udział w rajdzie Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń paid
19 Dankiewicz Barbara Łowicz Udział w rajdzie ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING paid
20 Gołębiowski Krzysztof Łódź Udział w rajdzie ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING paid
21 KASPRZAK TADEUSZ OSIEK Udział w rajdzie paid
22 Wojtanowicz Maria Zdunska Wola Udział w rajdzie
23 Wojtanowicz Stanislaw Zdunska wola Udział w rajdzie
24 Podleś Joanna Bełchatów Udział w rajdzie Bolące Piszczele Bełchatów paid
25 Górska Marta Sieradz Udział w rajdzie
26 Radzik aleksandra Zduńska Wola Udział w rajdzie paid
27 Szkudlarek Barbara Zduńska Wola Udział w rajdzie paid
28 Rosiak Dorota Rosiak Zduńska Wola Udział w rajdzie Rajsport Active paid
29 CEBULSKA MADZIA ŁÓDŹ Udział w rajdzie EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
30 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ Udział w rajdzie EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
31 Majeran Marcin Pabianice Udział w rajdzie FORMA NA PIĄTKĘ NW paid
32 Majeran Iwona Pabianice Udział w rajdzie FORMA NA PIĄTKĘ NW paid
33 Banaszkiewicz Arkadiusz Bełchatów Udział w rajdzie Bolące Piszczele Bełchatów
34 Jaślan Andżelika Pabianice Udział w rajdzie FORMA NA PIĄTKĘ NW paid
35 Banaszkiewicz Sylwia Bełchatów Udział w rajdzie Bolące Piszczele Bełchatów paid
36 RÓŻAŃSKA DOMINIKA Łask Udział w rajdzie FORMA NA PIĄTKĘ NW paid
37 Sulej Teresa Sieradz Udział w rajdzie Rajsport Active
38 Domański Jarosław Bełchatów Udział w rajdzie SPARTAKUS BELCHATOW paid
39 Krawętek Agnieszka Bełchatów Udział w rajdzie SPARTAKUS
40 Kunysz Renata bełchatów Udział w rajdzie Bolące Piszczele Bełchatów paid
41 Wasiak Andrzej Piotrków Trybunalski Udział w rajdzie indywidualnie
42 Wasiak Aldona Piotrków Trybunalski Udział w rajdzie indywidualnie
43 Rózga Iwona Łódź Udział w rajdzie
44 Kozłowska Agata Zdunska Wola Udział w rajdzie paid
45 Szadkowski Mariusz Bełchatów Udział w rajdzie Bolące Piszczele Bełchatów paid
46 Rubacha Marek Łódź Udział w rajdzie EOKA NORDICA ŁÓDŹ paid
47 Witman Iwona Łódź Udział w rajdzie RYSIOTEAM paid
48 Witman Tomasz Łódź Udział w rajdzie RYSIOTEAM paid
49 Ciesielski Jerzy Łódź Udział w rajdzie Epoka Nirdica
50 Kudaj Sylwia Łódź Udział w rajdzie


Views: 1205

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ