Piwna Mila Linia 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Górski Mateusz Lębork 1609 m [godz. 15:00] Piękni i Bestie 59.00 PLN
2 Tomasiewicz Dominik Lębork 1609 m [godz. 15:00] Drużyna 23-lecia Tomasiewicza paid on-line
3 Świątek Łukasz Lębork 1609 m [godz. 15:00] Drużyna 23-lecia Tomasiewicza paid on-line
4 Smelcerz Wojciech Gdynia 1609 m [godz. 15:00] BBL GD 59.00 PLN
5 Klamrowski Mariusz Bukowina 1609 m [godz. 15:00] paid on-line
6 Tomczak Sebastian Ustka 1609 m [godz. 15:25] Ustka 59.00 PLN
7 Tomczak Dominik Słupsk 1609 m [godz. 15:25] Night Runners Słupsk 59.00 PLN
8 Kobierowski Edward Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów paid on-line
9 Jaszewski Tomasz Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów paid on-line
10 Lewandowski Adam Ustka 1609 m [godz. 15:25] W.P.K Słoń Team Ustka 59.00 PLN
11 Stankowski Zbigniew Linia 1609 m [godz. 15:00] 59.00 PLN
12 Łonsky Filip Osowa 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
13 Majkowski Stanisław Bytów 1609 m [godz. 15:50] K.B. "Goch" Bytów paid on-line
14 Gawron Piotr Bytów 1609 m [godz. 15:50] KB GOCH Bytów paid on-line
15 Grygorowicz Marcin Rumia 1609 m [godz. 15:00] Ambitious Runners Team paid on-line
16 Bielas Tomasz KOSAKOWO 1609 m [godz. 15:00] paid on-line
17 Turek Paula Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
18 Piechota Jakub Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
19 Hajdasz Bartek Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
20 Ellert Marcin Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
21 Saganowski Arkadiusz Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
22 Wolny Pawel Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
23 Błoński Roman Gdynia 1609 m [godz. 15:00] Kangury paid on-line
24 Halman Adam Luzino 1609 m [godz. 15:00] 59.00 PLN
25 Szuta Karol Szuta Koszalin 1609 m [godz. 16:40] paid on-line
26 Halmann Miroslaw Wejherowo 1609 m [godz. 15:00] PGB sportowa paczka 59.00 PLN
27 klas weronika Gdynia 1609 m [godz. 15:25] 59.00 PLN
28 Holz Oskar Tczew 1609 m [godz. 15:25] 59.00 PLN
29 Klas Piotr Gdynia 1609 m [godz. 15:25] 59.00 PLN
30 Klas Katarzyna Gdynia 1609 m [godz. 15:25] 59.00 PLN
31 Bednarek Michal Tczew 1609 m [godz. 16:15] CrossElite paid on-line
32 Cieślak Tomasz Siemirowice 1609 m [godz. 15:50] paid on-line
33 Saluk Marcin Banino 1609 m [godz. 15:50] 59.00 PLN
34 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia 1609 m [godz. 15:00] paid on-line
35 Burszczan Mariusz Siemirowice 1609 m [godz. 15:00] paid on-line
36 Dybała-Makurat Dagna LĘBORK 1609 m [godz. 15:50] paid on-line
37 Jank Sylwia Mściszewice 1609 m [godz. 15:50] paid on-line
38 Potrykus Błażej Potrykus Linia 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure team 59.00 PLN
39 Syldatk Karol Mściszewice 1609 m [godz. 15:25] Metrożercy paid on-line
40 Wykrzykowski Łukasz Sopot 1609 m [godz. 15:00] 59.00 PLN
41 Komorowski Kamil Lębork 1609 m [godz. 15:25] 59.00 PLN
42 Kuczawski Mikołaj Zamek Bierzglowski 1609 m [godz. 15:00] paid on-line
43 Gładkowski Grzegorz Reda 1609 m [godz. 15:00] BigYellowFoot Adventure team paid on-line


Views: 1839

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ