# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rycharski Konrad Pruszcz Gdański Start free participation
2 Rycharski Mikołaj Pruszcz Gdański Start free participation
3 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start free participation
4 Żerko Arkadiusz Pruszcz Gdański Start free participation
5 Nowaczyński Jan Juszkowo Start free participation
6 Płucienniczek Adrian Pruszcz Gdański Start free participation
7 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Start Wembley Team free participation
8 Kukiełczak Monika Straszyn Start free participation
9 Mazur Magda Starogard Gdański Start free participation
10 Waldowski Roman Gdańsk Start Biegacze z Pomorza /Taka Ryba free participation
11 Pitak Kinga Pruszcz Gdański Start free participation
12 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Start Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański free participation
13 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Start SP nr 1/Pruszcz Biega free participation
14 Monik-Pitak Monika Pruszcz Gdański Start free participation
15 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Start 49BLot/Pruszcz Biega free participation
16 Jóźwik Agnieszka Straszyn Start free participation
17 Domeradzki Michał Pruszcz Gdański Start free participation
18 Domeradzka Agata Pruszcz Gdański Start Przedszkole nr 3 Pruszcz Gdański free participation
19 Domeradzki Adam Pruszcz Gdański Start AS Piłeczka free participation
20 Domeradzki Maciej Pruszcz Gdański Start Mks Czarni Pruszcz free participation
21 Krajs Agnieszka Pruszcz Gdański Start free participation
22 Krajs Leszek Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
23 Deneka Malgorzata Pruszcz gdański Start free participation
24 Serkowska Kamila Pruszcz Gdański Start free participation
25 Kuźma Antoni Pruszcz Gdański Start free participation
26 Kuźma Monika Pruszcz Gdański Start free participation
27 Beyrowska Aleksandra Pruszcz Gdański Start free participation
28 czopek jaroslaw EŁK Start free participation
29 Magiera Marta Gdańsk Start free participation
30 Parandyk Adam Juszkowo Start 49 Baza Lotnicza free participation
31 Wadowski Mikołaj Pruszcz Gdański Start free participation
32 Kamrowska Weronika Pruszcz Gdański Start free participation
33 Kamrowska Agata Pruszcz Gdański Start free participation
34 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Start free participation
35 Konarzewska Natalia Czerniewo Start free participation
36 Ścibiorska Maja Borkowo Start GTS Borkowo free participation
37 Ścibiorska Magdalena Borkowo Start free participation
38 Pawlak Aleksandra Pruszcz Gdański Start free participation
39 Tuźnik Filip Pruszcz Gdański Start Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim free participation
40 MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ Pruszcz Gdański Start free participation
41 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
42 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
43 Grobelny Filip Juszkowo Start free participation
44 Grobelny Rafał Juszkowo Start free participation
45 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Start free participation
46 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega free participation
47 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Start Iron Team - 49 Baza Lotnicza free participation
48 Domaradzka Anna Radunica Start Radunica Run free participation
49 Goździewska Marta Lisewiec Start free participation
50 Majsak Alicja Pruszcz Gdański Start free participation
51 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/49BLot free participation
52 Malcher Joanna Pruszcz Gdański Start free participation
53 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Start Lotos Running Team free participation
54 Omernik Kacper Pruszcz Gdański Start free participation
55 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
56 Bronowski Jakub Pruszcz Gdański Start free participation
57 Bronowski Kacper Pruszcz Gdański Start free participation
58 Bronowski Rafał Pruszcz Gdański Start free participation
59 Wiśniewska Barbara Pruszcz Gdański Start free participation
60 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Start free participation
61 Malinowska Magdalena Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
62 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
63 Sutkowska Oliwia Pruszcz gdański Start Pruszcz biega free participation
64 Sutkowska Weronika Pruszcz gdański Start Kobieta w biegu Pruszcz gdański free participation
65 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Start Kobieta w biegu Pruszcz gdański free participation
66 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Start free participation
67 Guszczyński Alex Pruszcz Gdański Start free participation
68 Stawska Amelia Pruszcz Gdański Start free participation
69 Stawska Klaudia Pruszcz Gdański Start free participation
70 Stawska Agnieszka Pruszcz Gdański Start free participation
71 Stasica Michał Łęgowo Start free participation
72 Stasica Andrzej Łęgowo Start free participation
73 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
74 Tissler Adrian Pruszcz Gdański Start free participation
75 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański Start free participation
76 Bramowicz Jacek Juszkowo Start Pruszcz Biega/Straszyn Biega free participation
77 Kuczek Bartosz PRUSZCZ GDAŃSKI Start SP nr 3 im Jana Matejki Pruszcz Gdański free participation
78 Kuczek Michał Pruszcz Gdański Start free participation
79 Kuczek Marta Pruszcz Gdański Start free participation
80 Ścirko Iwona Pruszcz Gdański Start free participation
81 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start free participation
82 Charkiewicz Jakub Straszyn Start free participation
83 Charkiewicz Monika Straszyn Start free participation
84 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/Straszyn Biega free participation
85 Nałęcz Agnieszka Straszyn Start free participation
86 Dzwoniarski Artur Rokitnica Start free participation
87 Dzwoniarska Zuzanna Rokitnica Start free participation
88 Dzwoniarska Izabela Rokitnica Start free participation
89 Pietralska Malina Pruszcz Gdański Start free participation
90 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Start Sp Rotmanka free participation
91 Mikołajczyk Anna Rotmanka Start free participation
92 Rychert Krystyna Suchy Dąb Start free participation
93 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Start free participation
94 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Start BigYellowFoot Adventure Team free participation
95 Gogoliński Karol Somonino Start free participation
96 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
97 Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega free participation
98 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Start free participation
99 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Start SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim free participation
100 Walczak Krzysztof Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team free participation


Views: 644

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ