# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Rycharski Konrad Pruszcz Gdański Start
2 Rycharski Mikołaj Pruszcz Gdański Start
3 Rycharska Sylwia Pruszcz Gdański Start
4 Żerko Arkadiusz Pruszcz Gdański Start
5 Nowaczyński Jan Juszkowo Start
6 Płucienniczek Adrian Pruszcz Gdański Start
7 Sztejter Jakub Pruszcz Gdański Start Wembley Team
8 Kukiełczak Monika Straszyn Start
9 Mazur Magda Starogard Gdański Start
10 Waldowski Roman Gdańsk Start Biegacze z Pomorza /Taka Ryba
11 Pitak Kinga Pruszcz Gdański Start
12 Pitak Sebastian Pruszcz Gdański Start Przedszkole im. J. Korczaka Pruszcz Gdański
13 Pitak Szymon Pruszcz Gdański Start SP nr 1/Pruszcz Biega
14 Monik-Pitak Monika Pruszcz Gdański Start
15 Pitak Piotr Pruszcz Gdański Start 49BLot/Pruszcz Biega
16 Jóźwik Agnieszka Straszyn Start
17 Domeradzki Michał Pruszcz Gdański Start
18 Domeradzka Agata Pruszcz Gdański Start Przedszkole nr 3 Pruszcz Gdański
19 Domeradzki Adam Pruszcz Gdański Start AS Piłeczka
20 Domeradzki Maciej Pruszcz Gdański Start Mks Czarni Pruszcz
21 Krajs Agnieszka Pruszcz Gdański Start
22 Krajs Leszek Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
23 Deneka Malgorzata Pruszcz gdański Start
24 Serkowska Kamila Pruszcz Gdański Start
25 Kuźma Antoni Pruszcz Gdański Start
26 Kuźma Monika Pruszcz Gdański Start
27 Beyrowska Aleksandra Pruszcz Gdański Start
28 czopek jaroslaw EŁK Start
29 Magiera Marta Gdańsk Start
30 Parandyk Adam Juszkowo Start 49 Baza Lotnicza
31 Wadowski Mikołaj Pruszcz Gdański Start
32 Kamrowska Weronika Pruszcz Gdański Start
33 Kamrowska Agata Pruszcz Gdański Start
34 Kamrowska Katarzyna Pruszcz Gdański Start
35 Konarzewska Natalia Czerniewo Start
36 Ścibiorska Maja Borkowo Start GTS Borkowo
37 Ścibiorska Magdalena Borkowo Start
38 Pawlak Aleksandra Pruszcz Gdański Start
39 Tuźnik Filip Pruszcz Gdański Start Szkoła Podstawowa nr 3 w Pruszczu Gdańskim
40 MIERZEJEWSKI-DYBEK MICHAŁ Pruszcz Gdański Start
41 Podwysocki Wojciech Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
42 Podwysocka Aleksandra Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
43 Grobelny Filip Juszkowo Start
44 Grobelny Rafał Juszkowo Start
45 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański Start
46 Zawadzki Kazimierz Błotnia Start Straszyn biega Pruszcz biega
47 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Start Iron Team - 49 Baza Lotnicza
48 Domaradzka Anna Radunica Start Radunica Run
49 Goździewska Marta Lisewiec Start
50 Majsak Alicja Pruszcz Gdański Start
51 Bryła Maciej Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/49BLot
52 Malcher Joanna Pruszcz Gdański Start
53 Krzystek Magdalena Pruszcz Gdański Start Lotos Running Team
54 Omernik Kacper Pruszcz Gdański Start
55 Omernik Elżbieta Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
56 Bronowski Jakub Pruszcz Gdański Start
57 Bronowski Kacper Pruszcz Gdański Start
58 Bronowski Rafał Pruszcz Gdański Start
59 Wiśniewska Barbara Pruszcz Gdański Start
60 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Start
61 Malinowska Magdalena Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
62 Malinowska Ewelina Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
63 Sutkowska Oliwia Pruszcz gdański Start Pruszcz biega
64 Sutkowska Weronika Pruszcz gdański Start Kobieta w biegu Pruszcz gdański
65 Sutkowska Elżbieta Pruszcz gdański Start Kobieta w biegu Pruszcz gdański
66 Guszczyńska Izabela Pruszcz Gdański Start
67 Guszczyński Alex Pruszcz Gdański Start
68 Stawska Amelia Pruszcz Gdański Start
69 Stawska Klaudia Pruszcz Gdański Start
70 Stawska Agnieszka Pruszcz Gdański Start
71 Stasica Michał Łęgowo Start
72 Stasica Andrzej Łęgowo Start
73 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
74 Tissler Adrian Pruszcz Gdański Start
75 Tissler Katarzyna Pruszcz Gdański Start
76 Bramowicz Jacek Juszkowo Start Pruszcz Biega/Straszyn Biega
77 Kuczek Bartosz PRUSZCZ GDAŃSKI Start SP nr 3 im Jana Matejki Pruszcz Gdański
78 Kuczek Michał Pruszcz Gdański Start
79 Kuczek Marta Pruszcz Gdański Start
80 Ścirko Iwona Pruszcz Gdański Start
81 Charkiewicz Wiktoria Straszyn Start
82 Charkiewicz Jakub Straszyn Start
83 Charkiewicz Monika Straszyn Start
84 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/Straszyn Biega
85 Nałęcz Agnieszka Straszyn Start
86 Dzwoniarski Artur Rokitnica Start
87 Dzwoniarska Zuzanna Rokitnica Start
88 Dzwoniarska Izabela Rokitnica Start
89 Pietralska Malina Pruszcz Gdański Start
90 Mikołajczyk Kacper Rotmanka Start Sp Rotmanka
91 Mikołajczyk Anna Rotmanka Start
92 Rychert Krystyna Suchy Dąb Start
93 Tuźnik Andrzej Pruszcz Gdański Start
94 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Start BigYellowFoot Adventure Team
95 Gogoliński Karol Somonino Start
96 Kwiecień Marcelina Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
97 Kwiecień Marzena Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega
98 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Start
99 Ptach Weronika Pruszcz Gdański Start SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim
100 Walczak Krzysztof Gdynia Start ElektroniczneZapisy.pl Team


Views: 968

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ