I Charytatywny Koci Bieg i Marsz NW
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Naumczyk Katarzyna Malbork BIEG Salon Optyczny Prestiż paid
2 Naumczyk Tomasz Malbork BIEG Nyborg-Mawent paid
3 Świsłocki Bogdan Mikoszewo MARSZ Face Nordic Walking Team paid
4 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
5 Michalak Magdalena Gdańsk BIEG Żarta Wataha
6 Wójcik Piotr Gdynia MARSZ Morsik Weteran paid
7 Buczkowska Agnieszka Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
8 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz BIEG Kaszebe Łebcz paid
9 Budzisz Radosław Chałupy BIEG paid
10 Meter Iwona Ostrowo BIEG
11 Dampc Anna Puck BIEG paid
12 Szczerba Dominika Jastarnia BIEG Aktywna Jastarnia
13 Nuckowska Elżbieta Połczyno BIEG paid
14 Panek Aneta Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto paid
15 Gumowska Izabella Gdańsk MARSZ paid
16 Gomółka-Bigus Monika Gdynia MARSZ Step by Step Trójmiasto paid
17 Woźniak Anna Brodnica Górna MARSZ paid
18 Zasada Joanna Mosty BIEG Wymiatacze
19 Ferra Agnieszka Zofia Władysławowo BIEG paid
20 Nowojska Jolanta Namysłów MARSZ paid
21 Kurnik Jakub Władysławowo BIEG paid
22 Grycko Daria Władysławowo BIEG paid
23 Mickiewicz Ilona Wejherowo BIEG
24 Szymański Krzysztof Domatówko BIEG
25 Idźkowski Adam Gdańsk MARSZ paid
26 Domurad-Idźkowska Sylwia Gdańsk MARSZ paid
27 Nowojski Jacek Namysłów BIEG paid
28 Kulczycki Jan Gdańsk MARSZ paid
29 Budzisz Rafał Chałupy BIEG paid
30 Konieczna Monika Jastarnia BIEG Aktywna Jastarnia
31 Kohnke Joanna Jastarnia BIEG Aktywna Jastarnia
32 Osipowicz Krzysztof Gdynia BIEG paid
33 Koralewska Balbina Władysławowo BIEG paid
34 Lesner Dariusz Puck BIEG
35 Janowicz Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
36 Dorobczyńska Sylwia Chałupy BIEG paid
37 Mach Alicja Władysławowo BIEG paid
38 Kowalski Waldemar Borkowo BIEG LP Team
39 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
40 Rumkowska Beata Gdynia MARSZ paid
41 Redzimski Adam Gdynia BIEG Pan z Aparatem paid
42 Redzimska Anna Gdynia BIEG Pan z Aparatem paid
43 Grądzka Justyna Piaseczno BIEG Decathlon Rumia
44 Ceynowa Izabela Reda BIEG paid
45 Sibik Beata Lębork MARSZ Lęborskie Lwy paid
46 Sawa Lena Lębork MARSZ Lęborskie Lwy paid
47 Bikowski Marek Lębork MARSZ Lęborskie Lwy paid
48 Bikowska Gabriela Lębork MARSZ Lęborskie Lwy paid
49 Niemiec Mariola Gdynia MARSZ
50 Niemiec Marek Gdynia BIEG ACTIV EAGLES PRO
51 Küchler Małgorzata Gdynia BIEG JARBUD paid
52 Küchler Paweł Gdynia BIEG JARBUD paid
53 Górniak Jarosław Pogórze BIEG JARBUD paid
54 Oreszke Jan Karwia BIEG BRW KP PSP paid
55 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino MARSZ
56 Szymerowska Joanna Rekowo Górne BIEG Elitte Team paid
57 Szpilman Katarzyna Gdynia MARSZ Elite Team
58 Piasecka Monika Pierwoszyno MARSZ
59 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG paid
60 Kroll Rafał Władysławowo BIEG KORNA BIEGA paid
61 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia BIEG Morska Baza Szkoleniowa paid
62 Bollin Wiesława Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo paid
63 Góra Beata Gdańsk MARSZ Step by Step Trójmiasto paid
64 Adrian Katarzyna Władysławowo MARSZ Siłownia Supergym Puck
65 Chudzik Beata Władysławowo BIEG paid
66 Zielke Małgorzata Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
67 Kohnke Daria Reda BIEG paid
68 Czerski Krzysztof Chłapowo BIEG Greif Team Władysławowo
69 Boza Beata Gdynia BIEG Greif Team Władysławowo
70 Pardyka Justyna Gdynia BIEG Wymiatacze
71 Soldatke Alicja Władysławowo MARSZ paid
72 Zielke Ewa Władysławowo MARSZ paid
73 Paruszewska Agnieszka Reda MARSZ
74 Schmidt Agnieszka Puck BIEG paid
75 Radtke Magdalena Puck BIEG paid
76 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo MARSZ paid
77 Rudek Małgorzata Rumia BIEG
78 Toporek Paulina Gdynia MARSZ Elite Team
79 Toporek Aleksandra Gdynia MARSZ Elite Team
80 Kołaczyńska Monika Pogórze MARSZ Step by Step Trójmiasto
81 Zientkiewicz Aga Banino MARSZ Elite Team
82 Szymanowski Eugeniusz Lębork MARSZ Lęborskie Lwy paid
83 Szymanowska Anna Lębork MARSZ Lęborskie Lwy paid
84 Gojke Dawid Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
85 Mach Izabela Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
86 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry BIEG paid on-line
87 Wieliczko Małgorzata Hel BIEG
88 Zasada - Humbla Wioletta Gdynia BIEG
89 Zawadzka-Deręgowska Małgorzata Władysławowo MARSZ paid
90 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo / ART paid
91 Kollek Lidia Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
92 Konkel Andrzej Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid
93 Budzisz Joanna Kuźnica MARSZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ paid on-line


Views: 3295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ