# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Nazwa drużyny | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konczalski Jarosław | Września | Polska | Trasa zielona ok 15km | MKMB | paid on-line | |
2 | Gołembowski Bartosz | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | NONAME TEAM | paid on-line | |
3 | Gołembowski Patryk | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | NONAME TEAM | paid on-line | |
4 | Olejniczak-Gołembowska Katarzyna | GNIEZNO | Polska | Trasa zielona ok 15km | NONAME TEAM | paid on-line | |
5 | Średziński Bartosz | Gniezno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | abc | paid on-line | |
6 | Średziński Przemysław | Gniezno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | abc | paid on-line | |
7 | Łukomski Krzysztof | Gniezno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | KS Tęcza | KS Tęcza | paid on-line |
8 | Wieruszewska Paulina | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | No Excuses Team | No Excuses Team | paid on-line |
9 | Wieruszewski Mateusz | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | No Excuses Team | No Excuses Team | paid on-line |
10 | Andrzejczak Sebastian | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | |
11 | Andrzejczak Ania | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | |
12 | Pach Agnieszka | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | No Excuses Team | Bose robale | paid on-line |
13 | Luboński Stanisław Luboński | Gniezno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | napęd na dwie nogi | ||
14 | Fiedosiuk Karolina | Wągrowiec | Polska | Trasa zielona ok 15km | FiliMaj Wągrowiec | paid on-line | |
15 | Fiedosiuk Michał | Wągrowiec | Polska | Trasa zielona ok 15km | FM Wągrowiec | FiliMaj Wągrowiec | paid on-line |
16 | Miś Robert | Gniezno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Prozac | paid on-line | |
17 | Rozak Marcin | Gdansk | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Prozac | paid on-line | |
18 | Jóźwiak Hubert | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | AMB SYSTEM | Mała Mi | paid on-line |
19 | Beruś Agnieszka | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | AMB SYSTEM | Mała Mi | paid on-line |
20 | Beruś Maciej | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | AMB SYSTEM | Mała Mi | paid on-line |
21 | Borucka Monika | Strzelno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Ssaki Leśne | paid on-line | |
22 | Szrajbrowski Michał | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | NCC | NCC | |
23 | Berg Aneta | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | No Excuses Team | No Excuses Team | paid on-line |
24 | Berg Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | No Excuses Team | No Excuses Team | paid on-line |
25 | Śmietana Piotr | Katowice | Polska | Trasa zielona ok 15km | wataha bydgoszcz | paid on-line | |
26 | Szrajda Monika | osówiec | Polska | Trasa zielona ok 15km | wataha bydgoszcz | paid on-line | |
27 | Szmańda Jakub | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Niezmordowani | paid on-line | |
28 | Pietroczuk Dariusz | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Niezmordowani | paid on-line | |
29 | Warzyńska Magdalena | Słupno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Turboślimaki | paid on-line | |
30 | Giuliani Donata | Płock | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Turboślimaki | paid on-line | |
31 | Wilczyńska Nina | Płock | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Turboślimaki | paid on-line | |
32 | Andrzejewska Beata | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | BBW | ||
33 | Andrzejewski Bartłomiej | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | BBW | ||
34 | Konieczna Karolina | Poznań | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | paid on-line | |
35 | Knast Bartosz | Prawie Lubochnia | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Trzy Pióra ;) | paid on-line | |
36 | Drożak Jan | Lubochnia | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Trzy Pióra ;) | paid on-line | |
37 | Urbaniak Teresa | Lubochnia | Polska | Trasa zielona ok 15km | Bielnikowe Laski | paid on-line | |
38 | Brykczyńska Maria | Lubochnia | Polska | Trasa zielona ok 15km | Bielnikowe Laski | paid on-line | |
39 | Pastwa Anna | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Gacek Team | paid on-line | |
40 | Gadziński Andrzej | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Gacek Team | paid on-line | |
41 | Malerowicz Andrzej | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Whisky in the jar TEAM | paid on-line | |
42 | Cegielska Joanna | Lubochnia | Polska | Trasa zielona ok 15km | Bielnikowe Laski | paid on-line | |
43 | Brzeska Katarzyna | Lubochnia | Polska | Trasa zielona ok 15km | Bielnikowe Laski | paid on-line | |
44 | Michałowska-Czerniak Joanna | Lubochnia | Polska | Trasa zielona ok 15km | Bielnikowe Laski | paid on-line | |
45 | Grygiel Magdalena | Lubochnia | Polska | Trasa zielona ok 15km | Bielnikowe Laski | paid on-line | |
46 | Popek Joanna | Lubochnia | Polska | Trasa zielona ok 15km | Bielnikowe Laski | paid on-line | |
47 | Rezulak Ewelina | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Whisky in the jar TEAM | paid on-line | |
48 | LEŚNIAK NATALIA | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Whisky in the jar TEAM | paid on-line | |
49 | Marek-Walery Beata | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Cytryna Team Extreme | Cytryna Team Extreme | paid on-line |
50 | Pomorska Joanna | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Cytryna Team Extreme | Cytryna Team Extreme | paid on-line |
51 | Pawłowski Łukasz | Koziegłowy | Polska | Trasa zielona ok 15km | FITBROTHERS.PL | FITBROTHERS.PL | paid on-line |
52 | Nowak Michał | Wełnica | Polska | Trasa błękitna ok 30km | ,,Dzikie wiewióry'' | paid on-line | |
53 | Król Joanna | Gniezno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | No Excuses Team | paid on-line | |
54 | Król Jakub | Gniezno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | No Excuses Team | paid on-line | |
55 | Serocka-Szubert Emilia | Lubochnia | Polska | Trasa błękitna ok 30km | TYŁOWICE Lubochnia | paid on-line | |
56 | Szubert Przemysław | Lubochnia | Polska | Trasa błękitna ok 30km | TYŁOWICE Lubochnia | paid on-line | |
57 | Jaroszewska Anna | Tryszczyn | Polska | Trasa zielona ok 15km | WATAHA BYDGOSZCZ | WATAHA BYDGOSZCZ II | paid on-line |
58 | Kurek Piotr | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Dromader | Dromader | |
59 | Witucka-Gulska Barbara | Bydgoszcz | Polska | Trasa zielona ok 15km | WATAHA BYDGOSZCZ | WATAHA BYDGOSZCZ | paid on-line |
60 | Januszkiewicz Kornelia | Bydgoszcz | Polska | Trasa zielona ok 15km | WATAHA BYDGOSZCZ | WATAHA BYDGOSZCZ | paid on-line |
61 | Kmieciak Mateusz | Trzemeszno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Ssaki Leśne | paid on-line | |
62 | Kubalewski Piotr | Trzemeszno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Ssaki Leśne | paid on-line | |
63 | gajek jakub gajek | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Avengers | paid on-line | |
64 | Adamska Lucyna | GNIEZNO | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Byle dalej. | paid on-line | |
65 | Zych Agnieszka | GNIEZNO | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Byle dalej. | paid on-line | |
66 | Zych Sławomir | GNIEZNO | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Byle dalej. | paid on-line | |
67 | Jaroszewski Wojciech | Tryszczyn | Polska | Trasa zielona ok 15km | WATAHA BYDGOSZCZ II | paid on-line | |
68 | Górna Zofia | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | |
69 | Górny Maciej | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | |
70 | Górny Bartłomiej | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | |
71 | Paluch Bartłomiej Paluch | Trzemeszno | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa | paid on-line | |
72 | Górna Anna | Gniezno | Polska | Trasa zielona ok 15km | Kaszanka na ciepło | paid on-line | |
73 | Gruszczyński Jakub | GNIEZNO | Polska | Trasa błękitna ok 30km | Napęd Na Dwie Nogi | paid on-line | |
74 | KOSOŃ DARIUSZ | WRZEŚNIA | Polska | Trasa błękitna ok 30km | NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM | paid on-line | |
75 | CYTRYŃSKA KATARZYNA | GNIEZNO | Polska | Trasa błękitna ok 30km | NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM | paid on-line |
Views: 5773