Rajd Przygodowy ,,Busola"
# Surname and name City Distance Club Nazwa drużyny Sum to pay
1 Konczalski Jarosław Września Trasa zielona ok 15km MKMB paid on-line
2 Gołembowski Bartosz Gniezno Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM paid on-line
3 Gołembowski Patryk Gniezno Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM paid on-line
4 Olejniczak-Gołembowska Katarzyna GNIEZNO Trasa zielona ok 15km NONAME TEAM paid on-line
5 Średziński Bartosz Gniezno Trasa błękitna ok 30km abc paid on-line
6 Średziński Przemysław Gniezno Trasa błękitna ok 30km abc paid on-line
7 Łukomski Krzysztof Gniezno Trasa błękitna ok 30km KS Tęcza KS Tęcza paid on-line
8 Wieruszewska Paulina Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team paid on-line
9 Wieruszewski Mateusz Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team paid on-line
10 Andrzejczak Sebastian Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło paid on-line
11 Andrzejczak Ania Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło paid on-line
12 Pach Agnieszka Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team Bose robale paid on-line
13 Fiedosiuk Karolina Wągrowiec Trasa zielona ok 15km FiliMaj Wągrowiec paid on-line
14 Fiedosiuk Michał Wągrowiec Trasa zielona ok 15km FM Wągrowiec FiliMaj Wągrowiec paid on-line
15 Miś Robert Gniezno Trasa błękitna ok 30km Prozac paid on-line
16 Rozak Marcin Gdansk Trasa błękitna ok 30km Prozac paid on-line
17 Jóźwiak Hubert Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi paid on-line
18 Beruś Agnieszka Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi paid on-line
19 Beruś Maciej Gniezno Trasa zielona ok 15km AMB SYSTEM Mała Mi paid on-line
20 Borucka Monika Strzelno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne paid on-line
21 Berg Aneta Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team paid on-line
22 Berg Dariusz Gniezno Trasa zielona ok 15km No Excuses Team No Excuses Team paid on-line
23 Śmietana Piotr Katowice Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz paid on-line
24 Szrajda Monika osówiec Trasa zielona ok 15km wataha bydgoszcz paid on-line
25 Szmańda Jakub Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani paid on-line
26 Pietroczuk Dariusz Gniezno Trasa zielona ok 15km Niezmordowani paid on-line
27 Warzyńska Magdalena Słupno Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki paid on-line
28 Giuliani Donata Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki paid on-line
29 Wilczyńska Nina Płock Trasa błękitna ok 30km Turboślimaki paid on-line
30 Konieczna Karolina Poznań Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa paid on-line
31 Knast Bartosz Prawie Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) paid on-line
32 Drożak Jan Lubochnia Trasa błękitna ok 30km Trzy Pióra ;) paid on-line
33 Urbaniak Teresa Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski paid on-line
34 Brykczyńska Maria Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski paid on-line
35 Pastwa Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team paid on-line
36 Gadziński Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Gacek Team paid on-line
37 Malerowicz Andrzej Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM paid on-line
38 Cegielska Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski paid on-line
39 Brzeska Katarzyna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski paid on-line
40 Michałowska-Czerniak Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski paid on-line
41 Grygiel Magdalena Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski paid on-line
42 Popek Joanna Lubochnia Trasa zielona ok 15km Bielnikowe Laski paid on-line
43 Rezulak Ewelina Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM paid on-line
44 LEŚNIAK NATALIA Gniezno Trasa zielona ok 15km Whisky in the jar TEAM paid on-line
45 Marek-Walery Beata Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme paid on-line
46 Pomorska Joanna Gniezno Trasa zielona ok 15km Cytryna Team Extreme Cytryna Team Extreme paid on-line
47 Pawłowski Łukasz Koziegłowy Trasa zielona ok 15km FITBROTHERS.PL FITBROTHERS.PL paid on-line
48 Nowak Michał Wełnica Trasa błękitna ok 30km ,,Dzikie wiewióry'' paid on-line
49 Król Joanna Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team paid on-line
50 Król Jakub Gniezno Trasa błękitna ok 30km No Excuses Team paid on-line
51 Serocka-Szubert Emilia Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia paid on-line
52 Szubert Przemysław Lubochnia Trasa błękitna ok 30km TYŁOWICE Lubochnia paid on-line
53 Jaroszewska Anna Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ II paid on-line
54 Witucka-Gulska Barbara Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ paid on-line
55 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ paid on-line
56 Kmieciak Mateusz Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne paid on-line
57 Kubalewski Piotr Trzemeszno Trasa zielona ok 15km Ssaki Leśne paid on-line
58 gajek jakub gajek Gniezno Trasa zielona ok 15km Avengers paid on-line
59 Adamska Lucyna GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. paid on-line
60 Zych Agnieszka GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. paid on-line
61 Zych Sławomir GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Byle dalej. paid on-line
62 Jaroszewski Wojciech Tryszczyn Trasa zielona ok 15km WATAHA BYDGOSZCZ II paid on-line
63 Górna Zofia Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło paid on-line
64 Górny Maciej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło paid on-line
65 Górny Bartłomiej Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło paid on-line
66 Paluch Bartłomiej Paluch Trzemeszno Trasa błękitna ok 30km Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa paid on-line
67 Górna Anna Gniezno Trasa zielona ok 15km Kaszanka na ciepło paid on-line
68 Gruszczyński Jakub GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km Napęd Na Dwie Nogi paid on-line
69 KOSOŃ DARIUSZ WRZEŚNIA Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM paid on-line
70 CYTRYŃSKA KATARZYNA GNIEZNO Trasa błękitna ok 30km NIE WIEDZĄ CZY WRÓCĄ TEAM paid on-line


Views: 2323

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ