# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sokołowski Krzysztof | Soboklęszcz | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
2 | Łubiński Jan | Soboklęszcz | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
3 | Łubiński Dominik | Soboklęszcz | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
4 | Peszyński Zachariasz | Baboszewo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Baboszewo | |
5 | Peszyński Jeremiasz | Baboszewo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | przedszkole Baboszewo | |
6 | Budniak Kacper | Władysławowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
7 | Budniak Maja | Władysławowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
8 | Budniak Zuzanna | Władysławowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
9 | Jaszczur Alicja | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | |
10 | Jędzejewski Emil Michał | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
11 | Ptasiewicz Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
12 | Wilczewska Wiktoria | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
13 | Śmietanka Sebastian | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
14 | Kraśniewski Mikołaj | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
15 | Kicek Tomasz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
16 | Gościniak Kajetan | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
17 | Czajkowski Przemysław | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
18 | Burecki Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
19 | Ciarka Patrycja Maria | płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
20 | Jaskot Krzysztof | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
21 | Wulf Krystian | Raciąż | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa w Raciążu | |
22 | Wulf Szymon | Raciąż | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa w Raciążu | |
23 | Małek Karolina | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
24 | Jędrzejewski Emil | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
25 | Buczyński Kacper | Naborowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
26 | Kopczyński Paweł | Dobrska-Włościany | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa w Starym Gralewie | |
27 | Brzeziński Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Kangurek | |
28 | Brzeziński Bartłomiej | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Kangurek | |
29 | Ciuk Jakub | płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
30 | Rychlińska Wiktoria | Żukowo | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
31 | Pawlus Kacper | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
32 | Adamski Jan | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
33 | Adamska Gabiela | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Mazovia ProActiv Ciechanów | |
34 | Altman Lena | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Planeta Przedszkolaka | |
35 | Altman Ksawery | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Planeta Przedszkolaka | |
36 | Aleksandrowicz Gabriela | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
37 | Uniewski Michał | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 Płońsk | |
38 | Kowalska Blanka | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
39 | Szczytniewski Michał | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
40 | Poryziński Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
41 | Kopciński Jakub | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
42 | Pyrzyński Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
43 | Osial Iga | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp2 Płońsk | |
44 | Osial Jeremi | Płońsk | Bieg dla dzieci 400 m | |||
45 | Bogacki Piotr | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp4Płońsk | |
46 | Strzelecka Julia | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
47 | Ziemkiewicz Aleksandra | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP2 Płońsk | |
48 | Liberadzka Marika Weronika | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp4Płońsk | |
49 | Koper Mikołaj | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Szkoła Podstawowa nr 3 w Płońsku | |
50 | Grzegrzółka BARTOSZ | Ilino | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Przedszkole Kangurek | |
51 | Liszewska Hania | Plonsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
52 | Lustyk Bartosz | Ciechanów | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
53 | Strzelecka Joanna | Ciechanów | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
54 | Kubińska Wiktoria | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | sp2 Płońsk | |
55 | Ossowska Patrycja | Żukowo Wawrzonki | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | MKS BANK BS PŁOŃSK | |
56 | Chrzanowski Mikołaj | Żukowo Wawrzonki | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
57 | Piórkowski Dawid | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
58 | Piórkowski Kacper | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | ||
59 | Siulińska Wiktoria | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP1 Płońsk | |
60 | Piórkowski Mateusz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP1 Płońsk | |
61 | Piórkowski Piotr | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
62 | Piórkowski Bartosz | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
63 | Kuc Karolina | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Sp4Płońsk | |
64 | Nowocińska Zuzanna | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Happy Dom Team | |
65 | Nowocińska Lilly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Happy Dom Team | |
66 | Nowocińska Nelly | Płońsk | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | Happy Dom Team | |
67 | Miączyński Michał | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
68 | Miączyńska Marysia | PŁOŃSK | Polska | Bieg dla dzieci 400 m | SP3 PŁOŃSK | |
69 | Pietrzak Szymon | Stare Gnatowice | Polska | Bieg dla dzieci 400 m |
Views: 4779