# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nowik Jagoda | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | ||
2 | Gałecka Łucja | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | |
3 | Gałecki Jaś | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | |
4 | Dać Wiktor | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | ||
5 | Charłanczuk Janina | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 4-9 lat (500 m) | Przedszkole Waldorfskie | |
6 | Toniszewski Fryderyk | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 4-9 lat (500 m) | Szkoła Waldorfska | |
7 | Hakizimana Antoni | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | ||
8 | Pruchnik Franek | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | ||
9 | Pruchnik Stas | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | ||
10 | Twarowski Lukasz | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Szkoła Waldorfska | |
11 | Twarowski Milosz | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Szkoła Waldorfska | |
12 | Apanowicz Piotr | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | AR Warsaw | |
13 | Poniatowski Maks | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | |
14 | Sołtan Olek | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Szkoła Waldorfska | |
15 | Kulczyński Adrian | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | stowarzyszenie dziwnych kroków | paid |
16 | Roszak Waldemar | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Biegam na Zielonej Białołęce | paid |
17 | Apanowicz Klara | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Szkoła Waldorfska | paid |
18 | Trojnacki Adam | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 4-9 lat (500 m) | Bieganie w Warszawie | paid |
19 | Trojnacka Maja | Warszawa | Polska | Bieg dla dzieci 8-11 lat (1000 m) | Bieganie w Warszawie | paid |
20 | Apanowicz Angelika | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi Bbl Polonez Szkoła Waldorfska | paid |
21 | Sikorska Agnieszka | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Ekobiegi | paid |
22 | Czajkowski Rafał | warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Ekobiegi | paid |
23 | Myślińska Anna | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | paid |
24 | Hryciuk Katarzyna | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | paid |
25 | Szałkowski Dawid | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | paid |
26 | Szczepaniak Grzegorz | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | paid |
27 | Jaworski Piotr | Warszawa | Polska | Bieg główny 10 km | Ekobiegi | paid |
28 | Łącka Ilona | Warszawa | Polska | Sztafeta 4 x 2500 m | Ekobiegi | paid |
Views: 6226