# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Majer Lena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
2 Elert Kacper Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
3 Gawrońska Gloria Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
4 Szwelnik Adrzej banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
5 Niklas Wojciech Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
6 Adamczyk Laura Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
7 Adamczyk Iga Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
8 Jarecki Robert Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
9 Kaszycki Paweł Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
10 Światkowski Stanisław Czaple Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
11 Świątkowski Franciszek Czaple Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
12 Tarnacki Artur Banino, pow. kartuski Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
13 USOWICZ FILIP BANINO Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni szkoła podstawowa banino III c
14 Kogutowski Kamil Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
15 Kogutowski Mateusz Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
16 Ćwiertnia Kacper Gdansk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
17 Ćwiertnia Dominik Gdansk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
18 Nowakowska Apolonia BANINO Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
19 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
20 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
21 LANG Oliwia Gdynia Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni LANG TEAM ŻABIANKA
22 Jurek Milena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
23 Kapicki Marcel Borowiec Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
24 Kapicki Remigiusz Borowiec Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
25 Gosk Laura Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
26 Gosk Wiktor Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
27 Giedź Jakub Trąbki Wielkie Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Przedszkole Trąbki Wielkie
28 Paterkiewicz Olga Rębiechowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
29 Mależ Igor Miszewo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP MISZEWO
30 Statnik Kaja banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkola Banino
31 Statnik Majka banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Uks Banino
32 Kamińska Natalia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
33 Kamińska Karolina Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
34 Samson Dominik Miszewo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Sp Miszewo
35 Stępski Michał Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP MISZEWO
36 Stępski Adam Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP MISZEWO
37 Kępa Antoni Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
38 Golimont Liwia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
39 KOZIARZEWSKA MICHALINKA Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SZKOŁA PODSTAWOWA W BANINIE KL 4E
40 LEJK GAJA Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
41 Szuprycińska Lena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Tęczowa Przygoda
42 Chudzik Franciszek Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
43 Chudzik Maja Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
44 Gumowska Lenka Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Gumisie
45 Kulesza Tymon Radunica Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Radunica Run
46 Majewski Michał Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
47 Kulesza Szymon Radunica Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Radunica Run
48 Gorzewska Natalia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
49 Gorzewski Szymon Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
50 Gorzewski Grzegorz Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
51 Wanionek Mateusz Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
52 Krzemiński Tymon Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
53 Kowal Kamil Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
54 Lorych Agata Borkowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
55 Lorych Natalia Borkowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
56 Redzimska Otylia Żukowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
57 Redzimski Mateusz Pępowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
58 Gruszka Natalia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
59 Groth Mateusz Glincz Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa w Glinczu
60 Ciesielska Maja Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa Banino Id
61 Mikos Weronika Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
62 Mikos Kuba Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
63 Topka Laura Miszewo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Sp Miszewo
64 Topka Amelia Miszewo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
65 Karpinski Ksawery Chwaszczyno Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
66 Karpiński Paweł Chwaszczyno Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
67 Hinc Hubert Gdynia Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
68 Gorczyczewska Lidia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
69 Frydrych Dawid Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
70 Dragan Blanka Gdynia Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
71 Balewski Julian Banino, pow. kartuski Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
72 Marciniuk Oliwia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni KFMM Triathlon Team
73 Bartnicka Dobrosława Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła Banino
74 Tokmina Ewa Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
75 Tokmina Aleksander Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa Banino Id
76 Kowalewski Jakub Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
77 Łobejko Seweryn Łęgowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
78 Łobejko Wojciech Łęgowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
79 Skalska Kamila Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni MMKS Gdańsk
80 Kozikowska Martyna Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
81 Kozikowski Łukasz Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
82 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Sp 8 Gdańsk
83 Przystawko Jakub Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Uks LA Banino
84 Przystawko Aleksander Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Uks Banino
85 Krakowiak Anna Borkowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
86 Krakowiak Julia Borkowo Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
87 Brzyziak Aleksandra Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa Banino Id
88 Brzyziak Jakub Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Szkoła podstawowa Banino Id
89 Thrun Weronika Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
90 Thrun Kamil Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
91 Januszewska Amelia Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni
92 Franek Szymon Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
93 Hajdel Franek SP Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
94 Hajdel Damian SP Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
95 Michalak Szymon Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SP Banino
96 Gierszewska Lena Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SKS Banino
97 Gierszewski Igor Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SKS Banino
98 Gierszewski Jan Banino Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni SKS Banino
99 Gissel Konstancja Gdansk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni Przedszkole 43 gdansk
100 Łotocki Michał Gdańsk Bieg Przedszkolaka Niepełnoletni dom


Views: 5264

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ