Barbórkowe lotanie
Bieg 10km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chwiłka Mariusz Wałbrzych Bieg 10km paid on-line
2 Miszyn Marek Miasteczko Śląskie Bieg 10km Rusz Cukrzycę paid on-line
3 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg 10km paid on-line
4 Mika Adam Mika Nakło Śląskie Bieg 10km Szajka Rudego paid on-line
5 Skrodzki Michał Tarnowskie Góry Bieg 10km Remondis paid
6 Więzik Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg 10km Cidry Lotajom paid
7 Pacana Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
8 Rygol Daniel Tworóg Bieg 10km Gibke Gizdy paid
9 Hajda Marek Ptakowice Bieg 10km Socios Silesia paid on-line
10 Szczerba Paweł Wymysłów Bieg 10km paid on-line
11 Połulich Marcin Wrocław Bieg 10km paid on-line
12 Musioł Anna Laryszów Bieg 10km paid on-line
13 Nawrot Marek Miasteczko Śląskie Bieg 10km Bieg z Chrystusem! paid on-line
14 Ruban Rafał Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
15 Sielska Joanna Gliwice Bieg 10km Opel Active Team paid on-line
16 Bujak Magdalena Tarnowskie Góry Bieg 10km Night runners Pyskowice paid on-line
17 Sielski Jarosław Gliwice Bieg 10km Opel Active Team paid on-line
18 Pacana Patryk Tarnowskie Góry Bieg 10km Drużyna Świętego Marcina paid on-line
19 Szumal Jakub Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
20 Wojcik Zbigniew Tarnowskie Gory Bieg 10km paid
21 Ciosmak Cezary Knurow Bieg 10km KB Orly z Knurowa paid
22 Szeremeta Adam Ruda Śląska Bieg 10km Cidry Lotajom paid on-line
23 Luto Andrzej Opatów Bieg 10km paid on-line
24 Kalemba Katarzyna Kalemba Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
25 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg 10km paid
26 Wachla Rafał Radzionków Bieg 10km TourSport Running Team paid on-line
27 Knopek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
28 Król Mateusz Bytom Bieg 10km paid on-line
29 Grasela Jacek Kalety Bieg 10km paid
30 Przewoźny Daniel Gliwice Bieg 10km Rhammer paid on-line
31 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ paid on-line
32 Schab Bartłomiej Gliwice Bieg 10km paid on-line
33 Kwieciński Roman Laryszów Bieg 10km paid on-line
34 Sobczyk Dawid Brynek Bieg 10km Davids CamStudio paid on-line
35 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km 4th section paid on-line
36 Gajewska Izabela Gliwice Bieg 10km 4th section paid on-line
37 Kalinowski Krzysztof Kalinowski Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
38 Krause Szymon Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
39 Jaron Katarzyna Chorzów Bieg 10km paid
40 Herman Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km paid
41 Szkoda Dariusz Szkoda Ruda Śląska Bieg 10km SOCIOS SILESIA paid on-line
42 Plaza Łukasz Bytom Bieg 10km paid on-line
43 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg 10km Bujo My ... paid on-line
44 Pietrysiak Stefan Pietrysiak Zabrze Bieg 10km S.A.S Zabrze paid on-line
45 Zarzyński Krzysztof Zbrosławice Bieg 10km Socios Silesia paid on-line
46 Peteja Bartłomiej Peteja Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
47 Zieliński Tomasz Zawiercie Bieg 10km paid
48 Czajka Edward Tarnowskie Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
49 Mateja Mirosław Tarnowskie Góry Bieg 10km ALTIS paid
50 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid on-line
51 Rasała Piotr Bytom Bieg 10km paid
52 Wawrzak Ryszard Gliwice Bieg 10km Night Runners Gliwice paid on-line
53 Kuchta Łukasz Pyskowice Bieg 10km paid on-line
54 Schlagner Magdalena Tarnowskie Góry Bieg 10km paid
55 Wojtusiak Tomasz Skoczow Bieg 10km paid on-line
56 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg 10km Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
57 Hajda Justyna Radzionków Bieg 10km Fantastic 4 /Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
58 Idzikowska Angelika Świętochłowice Bieg 10km Atos Team paid
59 Czapla Kamil Rybnik Bieg 10km INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM paid on-line
60 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Bieg 10km Miraz Race Team paid on-line
61 Przepiórka Maciej Tarnowskie Góry Bieg 10km Amator paid on-line
62 Lorencki Andrzej TARNOWSKIE GÓRY Bieg 10km Tramwaje Śląskie paid
63 Skrzypiec Andrzej Bytom Bieg 10km paid
64 Kubkowski Mateusz Tarnowskie Gory Bieg 10km paid on-line
65 Nowak Bartosz Tarnowskie Góry Bieg 10km Smucikonie paid on-line
66 Pałaży Nina Świętochłowice Bieg 10km Aktywna Pszczyna Runners Team paid on-line
67 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg 10km Aktywna Pszczyna Runners Team paid on-line
68 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg 10km Decathlon Rybnik i Przyjaciele paid on-line
69 Rzeszutek Grzegorz Bytom Bieg 10km paid
70 Kudliński Leszek Kudliński Ciasna Bieg 10km paid on-line
71 Gorzkowska Zuzanna Tarnowskie Góry Bieg 10km BTM Runners paid on-line
72 Błońska-Polak Ewa Tarnowskie Góry Bieg 10km BTM Runners paid on-line
73 Król Artur Bytom Bieg 10km NGK Running Team paid on-line
74 Cichoń Joanna Mierzęcice Bieg 10km OSTRA GÓRA 351 paid on-line
75 Cichoń Roman Mierzęcice Bieg 10km paid on-line
76 Zok Karol Tarnowskie Góry Bieg 10km Smucikonie paid on-line
77 Urbański Dawid Urbański Chorzów Bieg 10km CSC Adventure Academy paid on-line
78 KOWALSKI ROBERT RYBNIK Bieg 10km SBD Energetyk Rybnik paid on-line
79 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg 10km Ts. Gwarek paid
80 Kokot Tomasz Ruda Śląska Bieg 10km paid on-line
81 Kokot Justyna Ruda Śląska Bieg 10km paid on-line
82 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg 10km pobiega(l)niany paid
83 ostasz sebastian Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
84 Tomanek Piotr Tarnowskie Góry Bieg 10km ArcelorMittal DS paid on-line
85 Wysocki Mariusz Piekary Śląskie Bieg 10km paid on-line
86 Jany Kamil Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
87 Ziomek Katarzyna Bytom Bieg 10km paid on-line
88 Olesiak Franciszek Mikołów Bieg 10km Miraz Race Team paid on-line
89 Wesołek Tomasz Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
90 Błaszczyk Dominik Kalety Bieg 10km paid on-line
91 Stellmach Ewa Zabrze Bieg 10km Nieidealny Sport paid on-line
92 Klimowicz Grzegorz Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
93 Mertas Dominik Babice Bieg 10km I-Sport paid on-line
94 Rybiorz Krzysztof Katowice Bieg 10km paid on-line
95 Waszak Damian Pyskowice Bieg 10km paid on-line
96 Janiszewski Sylweriusz Łódź Bieg 10km paid on-line
97 GÓRA MAREK Tarnowskie Góry Bieg 10km paid on-line
98 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
99 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg 10km Srebrni Biegacze / Szombierki Dream Team paid on-line
100 Nastula Dariusz Pyskowice Bieg 10km paid on-line


Views: 11942

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ