X Elbląski Półmaraton Bażant 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Mielewczyk Łukasz Wicko Półmaraton Grupa Biegowa MRT paid
2 Zapolska Katarzyna Elbląg Półmaraton SP 15 Elbląg paid
3 Wróblewski Michał Elblag Półmaraton paid
4 Szewczyk Mirosław Milejewo Półmaraton paid
5 Pilecki Kazimierz Elbląg Półmaraton ELAktywni
6 Dyas Krzysztof Elbląg Półmaraton EKK Elbląg paid
7 Tomaszewicz Piotr Elbląg Półmaraton Tomaszewicz Team paid
8 Mudryk Katarzyna Elbląg Półmaraton paid
9 Siwakowski Michal Elbląg Półmaraton ATUT Elbląg
10 Hatłas Adam Gdynia Półmaraton paid
11 Ruta Damian Warszawa Półmaraton Nike Running Team
12 Zienkiewicz Piotr Młynary Półmaraton UKS GIMPAS PASŁĘK paid
13 Nowakowski Norbert Gdynia Półmaraton paid
14 Rożyk Krzysztof Gdynia Półmaraton Biegamyrazem.pl/Oknobur
15 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna Półmaraton paid
16 Rudawski Radosław Elbląg Półmaraton paid
17 Kroll Damian Stare Pole Półmaraton paid
18 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM paid
19 Górka Wojciech Elbląg Półmaraton GUJAN paid
20 Belka Przemysław Iława Półmaraton Iława Biega paid
21 Skrzypski Patrycjusz Sztum Półmaraton paid
22 CYBULA Sebastian WARSZAWA Półmaraton Regionalne Centrum Informatyki Warszawa paid
23 Rogowski Tomasz Elbląg Półmaraton paid
24 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum paid
25 Pałat Paweł Elbląg Półmaraton 11 Mazurski Pułk Artylerii paid
26 Daniel Kacper Karpiny Półmaraton TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
27 Stefański Andrzej ELBLĄG Półmaraton Maratończyk - Elbląg paid
28 Nienadowska Beata Elbląg Półmaraton Królówka paid
29 Bieńkowski Dawid Malbork Półmaraton First Malbork Team
30 Wisiński Piotr Szbada Półmaraton BRODNICA BIEGA
31 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Półmaraton ECM El Hurt Elbląg paid
32 Kulesza Maciej Elblag Półmaraton paid
33 Sepioło Katarzyna Prabuty Półmaraton paid
34 Antoniewicz Marcin Elbląg Półmaraton LAW paid
35 Wróblewski Tomasz Elbląg Półmaraton paid
36 Kamiński Paweł Elbląg Półmaraton paid
37 Grynis Paweł Elbląg Półmaraton paid
38 Podgórski Adam Gdynia Półmaraton paid
39 Milewska Joanna Elbląg Półmaraton paid
40 Stanisławski Patryk Starogard Gdański Półmaraton Dovista active team paid
41 Pawlyta Jerzy Elbląg Półmaraton paid
42 Pawlyta Weronika Elblag Półmaraton paid
43 Zaryjewski Dariusz Elbląg Półmaraton Femmed paid
44 Serocki Adam Elblag Półmaraton Drużyna Pierścienia paid
45 Kobyra Janusz Elbląg Półmaraton paid
46 Kołkowski Krzysztof Malbork Półmaraton BEZTLENOWI MALBORK paid
47 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Półmaraton LKS Zantyr Sztum paid
48 SKRZYPSKI Stanisław Gdansk Półmaraton paid
49 Janecki Krzyszof Pieniezno Półmaraton paid
50 Nowosielski Piotr Sztum Półmaraton LKS ,,Zantyr'' Sztum paid
51 Godziuk Roman Toruń Półmaraton paid
52 Raboj Andrzej Pasłęk Półmaraton
53 Załucki Zbigniew Elbląg Półmaraton TriWise paid
54 Brzeski DAREK Braniewo Półmaraton
55 Pruszewicz Adrian Elblag Półmaraton ksw tygrys elblag paid
56 Jabłonka Grzegorz Elbląg Półmaraton paid
57 Sikora Marcin Dzierzgoń Półmaraton KRAM FC paid
58 Batory Norbert Dębno Półmaraton ER Energy Sports Team paid
59 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG Półmaraton paid
60 Rzadkiewicz Anna Elbląg Półmaraton paid
61 Rzadkiewicz Adam Elbląg Półmaraton paid
62 Groszyk Łukasz Elbląg Półmaraton GE POWER paid
63 Ołowski Kamil Dzierzgoń Półmaraton paid
64 Koroluk Sławomir Gdynia Półmaraton paid
65 Kuciński Łukasz Elbląg Półmaraton El-Aktywni paid
66 Czapiewski Paweł Osówko Półmaraton MKS Chojniczanka 1930 S. A.
67 Millette Sebastien Gdansk Półmaraton paid
68 Drozd Wojciech Elbląg Półmaraton paid
69 Durkiewicz Aleksander Braniewo Półmaraton paid
70 Puszkiewicz Daniel Olsztyn Półmaraton wkurw_team paid
71 Tuszyński Jarosław Gdańsk Półmaraton paid
72 Włoszczyński Maciej Elbląg Półmaraton paid
73 Mechliński Przemysław Elbląg Półmaraton paid
74 Mechliński Mariusz Elbląg Półmaraton paid
75 Nawrocki Dariusz Bydgoszcz Półmaraton VauPe Team paid
76 Hapke Tomasz Wilkowo Półmaraton Traktor team gm kwidzyn paid
77 Mogiłka Jacek Malbork Półmaraton Oceloty Kruszyn Krajeński paid
78 Łabaj Karol Elbląg Półmaraton Pułk Wsparcia Dowodzenia Elbląg
79 Kulik Tomasz Malbork Półmaraton paid
80 Żołnieruk Mariusz Elbląg Półmaraton
81 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Półmaraton
82 Małkiewicz Mariusz Braniewo Półmaraton paid
83 Stulczewski Andrzej Braniewo Półmaraton Rozbiegane Braniewo paid
84 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Półmaraton A.M.G.-BRANIEWO /WATAHA paid
85 STANISZEWSKI PAWEŁ ELBLĄG Półmaraton U Łasucha
86 Jedliński Andrzej Elbląg Półmaraton KOCIAMBERKI paid
87 JANIK Roman KWIDZYN Półmaraton KWIDZYN BIEGA paid
88 Najda Sławomir Sztum Półmaraton LKS ZANTYR SZTUM
89 Orzoł Katarzyna Elbląg Półmaraton
90 Markiewicz Paweł Elbląg Półmaraton paid
91 Glaubert Robert Elbląg Półmaraton paid
92 Glaubert Justyna Elbląg Półmaraton paid
93 Forc Tomasz Elbląg Półmaraton paid
94 Strukov Evgenii Gusiew Półmaraton Żuk-biegacz Gusev Gumbinnen paid
95 WAŚNIEWSKI RAFAŁ ELBLĄG Półmaraton paid
96 Trzeciak Magdalena Olsztyn Półmaraton AZS UWM Olsztyn paid
97 Mróz Marek Malbork Półmaraton Pasja Czyni Wolnym & Biuro Obsługi Firm PIO-MAR s.c.
98 Selke Radosław Lucjan Milanówek Półmaraton UKS MTE Milanówek
99 Stanuch Damian Tczew Półmaraton paid
100 Jurewicz Adam Elbląg Półmaraton Elbażant


Views: 4534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ