# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dolatowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
2 | Wysocki Jakub | Czaple | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
3 | Bieschke Piotr | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Bez Hamulców MTB Team | paid on-line |
4 | Bieschke Krzysztof | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Bez Hamulców MTB Team | paid on-line |
5 | Bieschke Robert | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Bez Hamulców MTB Team | paid on-line |
6 | Wysocki Filip | Czaple | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
7 | Sadowski Leopold | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
8 | Wesołowska Lena | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Belta Team Gdańsk | paid on-line |
9 | Gardzielewski Igor | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | BELTA TEAM GDAŃSK | paid on-line |
10 | Marzejon Maksymilian | Chłapowo | Polska | Dzieci / Młodzież | KLIF Team Chłapowo | paid on-line |
11 | Gardzielewski Kacper | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | BELTA TEAM GDAŃSK | paid on-line |
12 | Chmielewski Mikołaj | Elganowo | Polska | Dzieci / Młodzież | Dolina Noteci | paid on-line |
13 | Kruszewski Adam | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | BELTA TEAM GDAŃSK | paid on-line |
14 | Strzyżewski Tomasz Strzyżewski | Wejherowo | Polska | Dzieci / Młodzież | KLIF Team | |
15 | Włodarczyk Weronika | Chłapowo | Polska | Dzieci / Młodzież | KLIF Team Chłapowo | paid on-line |
16 | Kruszewski Dawid | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | BELTA TEAM GDAŃSK | paid on-line |
17 | Plinski Kajetan | Chłapowo | Polska | Dzieci / Młodzież | KLIF TEAM CHŁAPOWO | paid on-line |
18 | Doppke Kacper | ŻARNOWIEC | Polska | Dzieci / Młodzież | KLIF Team Chłapowo | paid on-line |
19 | Ratajczyk Franciszek | Gdynia | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
20 | Miotk Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
21 | Miotk Antoni | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
22 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Dzieci / Młodzież | Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek | paid on-line |
23 | Mudlaff Maja | Chłapowo | Polska | Dzieci / Młodzież | KLIF Team Chłapowo | paid on-line |
24 | Waśkiewicz Zuzanna | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Sralpe Polska | |
25 | Świetlicki Aleksander | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Belta Team | paid on-line |
26 | Piotrowska Hanna | Starogard gdanski | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
27 | Piotrowski Kamil | Starogard gdanski | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
28 | Hering Korneliusz | Krag | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
29 | Hering Jakub | Krag | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
30 | Frydrychowicz FRANEK | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | XTrack.com | paid on-line |
31 | Frydrychowicz RITA | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | XTrack.com | paid on-line |
32 | Kurkiewicz Wojciech | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
33 | Wysocka Emilia | Pruszków | Polska | Dzieci / Młodzież | Warszawski Klub Kolarski | paid on-line |
34 | Wysocka Amelia | Pruszków | Polska | Dzieci / Młodzież | Warszawski Klub Kolarski | paid on-line |
35 | Lustig Marta | Koronowo | Polska | Dzieci / Młodzież | Syngenta | paid on-line |
36 | Lustig Jan | Koronowo | Polska | Dzieci / Młodzież | Syngenta | paid on-line |
37 | Ziomek Igor | Gdynia | Polska | Dzieci / Młodzież | WAKE.PL | |
38 | Malinowski Kosma | gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
39 | Malinowski Gniewosz | gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
40 | Stalmakov Ilia | Kaliningrad | Rosja | Dzieci / Młodzież | ||
41 | zielonka Kacper | Banino | Polska | Dzieci / Młodzież | VO2max MTB Team | paid on-line |
42 | Kirschling Nikodem | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
43 | Saniuta Marysia | Dąbcze | Polska | Dzieci / Młodzież | Rydzyna team | paid on-line |
44 | Saniuta Borys | Dąbcze | Polska | Dzieci / Młodzież | Rydzyna team | paid on-line |
45 | Perekitko Wiktor | Jagatowo | Polska | Dzieci / Młodzież | Jagatowo | paid on-line |
46 | Perekitko Kinga | Jagatowo | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
47 | Kocot Małgorzata | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
48 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Dzieci / Młodzież | Przedszkole nr 26 w Elblągu | paid on-line |
49 | Furmańska EWA | Gdynia | Polska | Dzieci / Młodzież | SP 16 Gdynia | paid on-line |
50 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | Dzieci / Młodzież | SP 16 Gdynia | paid on-line |
51 | Palczewski Stanisław | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Marchewki | paid on-line |
52 | Palczewski Ignacy | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Marchewki | paid on-line |
53 | Palczewska Antonina | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Marchewki | paid on-line |
54 | Ożarowski-Golewski Dawid | Rumia | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
55 | Warchol Frania | Gdynia | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
56 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
57 | Sołtys Zuzanna | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | Szkoła Podstawowa nr 27 im Dzieci Zjednoczonej Europy Gdańsk | |
58 | Hładyniuk JAS | Gdańsk | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
59 | Krajewska Hanna | GDANSK-OLIWA | Polska | Dzieci / Młodzież | paid on-line | |
60 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci / Młodzież |
Views: 10126