# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Balicki Jacek | Łódź | BIEG 7km | |||
2 | Lenartowicz Barbara Lenartowicz | Łódź | BIEG 7km | |||
3 | Frankenberg Małgorzata | Łódź | BIEG 7km | Biegacz Nowosolna | ||
4 | Wiktorek Jadwiga | Łódź | BIEG 7km | Runnig Team | ||
5 | Ciesiołkiewicz Konrad | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
6 | Bedyk Czesław | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
7 | Jaroniek-Bedyk Wiesława | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
8 | Cieślak Roman | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
9 | Strzelczyk Marzena | Pabianice | MARSZ NW 7km | FnP NW | ||
10 | Lisowski Aleksander | Łódź | BIEG 7km | Piowteka Biegiem Po Piwo | ||
11 | Kaczmarek Włodzimierz | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
12 | Rzeżnicki Andrzej | Łódź | BIEG 7km | Rysioteam | ||
13 | Nagocka Tatiana | Łódź | BIEG 7km | Rysioteam | ||
14 | Wypłosz Anna | Łódź | BIEG 7km | Rysioteam | ||
15 | Goszczyński Ryszard | Łdź | BIEG 7km | Rysiotem | ||
16 | Goszczyńska Janina | Łódź | BIEG 7km | Rysiotem | ||
17 | Markowicz-Guzewska Iwona | Bukowiec | MARSZ NW 7km | |||
18 | Jucha Lidia | Łódź | BIEG 7km | |||
19 | Ptak Dorota | Łódź | BIEG 7km | |||
20 | Czubiński Marek | Łódź | BIEG 7km | |||
21 | Stala marzena | Łòdź | BIEG 7km | |||
22 | Laios Sandra | Bełchatów | MARSZ NW 7km | |||
23 | Krawętek Agnieszka | Bełchatów | MARSZ NW 7km | |||
24 | Antczak Dorota | Tuszyn | BIEG 7km | |||
25 | SZEWCZYK JAROSŁAW SZEWCZYK | NOWY BEDOŃ | BIEG 7km | |||
26 | Bagińska Berenika | Łódź | BIEG 7km | Vege Runners | ||
27 | Kłysz Marek | Andrespol | BIEG 7km | |||
28 | Burchard Piotr | Łódź | BIEG 7km | |||
29 | Kwaśniewski Henryk | ŁÓDŹ | BIEG 7km | |||
30 | Sójka Zofia | ANDRESPOL | MARSZ NW 7km | ANDRESPOLAKTYWNIE | ||
31 | Furmaniak Teresa | Kraszew | MARSZ NW 7km | ANDRESPOLAKTYWNIE | ||
32 | Wróbel Marek | Łask | BIEG 7km | |||
33 | Janiszewska Martynka | Starowa Góra | MARSZ NW 7km | |||
34 | Janiszewski Mateusz | Starowa Góra | MARSZ NW 7km | |||
35 | Janiszewska Joanna | Stróża | MARSZ NW 7km | |||
36 | Hofman Marek | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
37 | Hofman Zenon | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
38 | Ludwiczak Mateusz | Maksymilianów | BIEG 7km | |||
39 | Cebulska Magdalena | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
40 | CEBULSKI PAWEŁ | ŁÓDŹ | MARSZ NW 7km | |||
41 | Kacprzak Weronika | Justynów | MARSZ NW 7km | LZS Justynów | ||
42 | Kacprzak Michał | Justynów | MARSZ NW 7km | LZS Justynów | ||
43 | Krygier Krzysztof | Łódź | BIEG 7km | Magellan S.A. | ||
44 | Osiński Michał | Łódź | MARSZ NW 7km | Tervel Team | ||
45 | Goździk Piotr | Zgierz | BIEG 7km | |||
46 | Rubacha Marek | Łódź | MARSZ NW 7km | EPOKA NORDICA ŁÓDŹ | ||
47 | Kolasa Wojciech | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
48 | Troniarz Stanisław | Raszyn | MARSZ NW 7km | |||
49 | KARWOWSKI MICHAŁ | ŁÓDŹ | BIEG 7km | |||
50 | Kwiatkowska Paulina | Łódź | BIEG 7km | |||
51 | Mirowska Magdalena | Andrespol | MARSZ NW 7km | ANDRESPOLAKTYWNIE | ||
52 | Czupryniak Andrzej | Łódź | MARSZ NW 7km | ZUZIA TEAM | ||
53 | Stanek Dominik | Łódź | BIEG 7km | KMP ŁÓDŹ | ||
54 | Niedźwiedź Ewa | Zgierz | BIEG 7km | |||
55 | Cieślik Jacek | Łódź | BIEG 7km | |||
56 | Kochelska Kamila | Osiedle Niewiadów | BIEG 7km | Time4Running | ||
57 | Janczyk Małgorzata | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
58 | Możyszek Piotr | Pabianice | MARSZ NW 7km | Forma na Piątkę NW Pabianice | ||
59 | Grądzka-Możyszek Aleksandra | Pabianice | MARSZ NW 7km | Forma na Piątkę NW Pabianice | ||
60 | Bladowski Zdzisław | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
61 | Stupnowicz Przemek | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
62 | Balcerak-Kolasa Joanna | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
63 | Bakalarz Aleksandra | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
64 | Stupnowicz Joanna | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
65 | Dróżdż Paweł | ŁÓDŹ | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica | ||
66 | Staszewski Tomasz | ŁÓDŹ | BIEG 7km | Biegacz Nowosolna | ||
67 | Kierzek Ewa | Łódź | BIEG 7km | SP 189 Łódź | ||
68 | Kozieł Jacek | Łódź | BIEG 7km | |||
69 | Adamkiewicz Michał | Łódź | BIEG 7km | Głowno w biegu | ||
70 | Edyk Anna | Tomaszów Mazowiecki | MARSZ NW 7km | |||
71 | Ciennik Wiktor | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
72 | Ciennik Monika | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
73 | Ciennik Kalina | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
74 | Stawiany Marcin | Wiśniowa Góra | BIEG 7km | |||
75 | Hałaczkiewicz Rafał | Łódź | BIEG 7km | |||
76 | Paszkiewicz-Kęsiak Anita | Łódź | MARSZ NW 7km | Forever Young Łódź | ||
77 | KOCHANIAK Maria | Łódź | MARSZ NW 7km | Epoka Nordica Łódź | ||
78 | Adamowicz Andrzej | Łódź | MARSZ NW 7km | |||
79 | Kacprzak Sławek | Justynów | MARSZ NW 7km | |||
80 | Sokołowski Paweł | Szadek | BIEG 7km | |||
81 | Kuchta Monika | Andrespol | BIEG 7km | Flintensive Running | ||
82 | Waszczykowski Kamil | Piotrków Trybunalski | BIEG 7km |
Views: 15537