# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bąk Sebastian Jezierzyce Osiedle Bieg Główny (5,5 km)
2 Słodziński Gabriel Jezierzyce Bieg Główny (5,5 km)
3 Bogdanowicz Paula Słupsk Bieg Główny (5,5 km) Decathlon Power
4 Ryjewski Damian Gardna Mała Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
5 Okłocki Łukasz Bukówka Bieg Główny (5,5 km) BukówkaPowerXD
6 Trocki Michał Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka
7 Drozd Alicja Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
8 Lubińska Liliana Słupsk Bieg Główny (5,5 km) Night Runners paid
9 Kuczyńska-Niewierowska Marlena Słupsk Bieg Główny (5,5 km) paid
10 Świerczyńska-Gid Małgorzata Słupsk Bieg Główny (5,5 km) paid
11 Ociepka Piotrek Kukowo Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
12 Ociepka Klaudia Kukowo Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
13 PANEK Ireneusz Żoruchowo Bieg Główny (5,5 km) paid
14 Sikorska Kamila Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) paid
15 Sikorski Sylwester Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
16 Sikorska Patrycja Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
17 Młynarczyk Olga Potęgowo Bieg Główny (5,5 km) SPONTAN POTĘGOWO paid
18 Frankiewicz Marcelina Bukowka Bieg Główny (5,5 km) paid
19 Grabarczyk Ignacy Grąsino Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Best Beasts paid
20 Grabarczyk Franciszek Grąsino Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 ISKIERKI BUKÓWKA paid
21 Kozak Krzysztof Potęgowo Bieg Główny (5,5 km) SPONTAN POTĘGOWO paid
22 Zielke Kacper Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
23 Pioch-Juchniewicz Barbara Słupsk Bieg Rodzinny (450 m) paid
24 Juchniewicz Maciek Słupsk Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
25 Juchniewicz Dominika Słupsk Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
26 Kubacka Dominika Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
27 Nurek Maja Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
28 Basarab Piotr Potęgowo Bieg Główny (5,5 km) SPONTAN POTĘGOWO paid
29 Grabarczyk Wojciech Słupsk Bieg Główny (5,5 km) Best Beasts paid
30 Hinc Piotr Jezierzyce Bieg Główny (5,5 km) paid
31 Hinc Agnieszka Jezierzyce Bieg Główny (5,5 km) paid
32 Warząchowski Kornel Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
33 Nurek Nadia Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
34 Kowalczyk Małgorzata Bukówka Bieg Rodzinny (450 m) Iskierki Bukówka paid
35 Todys Łukasz Bukówka Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
36 Pietrzak Tomasz Wiklino Bieg Rodzinny (450 m) paid
37 Pietrzak Adam Wiklino Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
38 SEWERYN JUSTYNA Bukówka Bieg Główny (5,5 km) Iskierki Bukówka paid
39 Okłocka Wiktoria Bukówka Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
40 Domańska Wiktoria Skórowo Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Przedszkole Potęgowo paid
41 Kolaczuch Agnieszka Skórowo Bieg Rodzinny (450 m) paid
42 Michalska Agnieszka Michalska Lulemino Bieg Główny (5,5 km)
43 Dziuba Lilianna Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
44 Dziuba Zuzanna Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierki Bukówka paid
45 Kiełczyński Dawid Bukówka Bieg Główny (5,5 km) paid
46 Bancewicz Tomasz Słupsk Bieg Główny (5,5 km) Salon Kosmetyczny DIAMENT paid
47 PETRUS ANNA JEZIERZYCE Bieg Rodzinny (450 m) paid
48 PETRUS HANNA JEZIERZYCE Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
49 PETRUS OLIWIA JEZIERZYCE Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
50 Gontek Łukasz Słupsk Bieg Główny (5,5 km) BATORY paid
51 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Bieg Główny (5,5 km) SPONTAN POTĘGOWO paid
52 Makowski Dariusz Smołdzino Bieg Główny (5,5 km) paid
53 Makowska Marlena Smołdzino Bieg Główny (5,5 km) paid
54 Adryan Adam Słupsk Bieg Główny (5,5 km) paid
55 Orzada Anna Słupsk Bieg Główny (5,5 km) Stopa Słupsk paid
56 Walo Witold Bukówka Bieg Główny (5,5 km) paid
57 Przygócki Sylwester Jezierzyce Bieg Główny (5,5 km) paid
58 Grzebińska Katarzyna Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
59 Grzebińska Karolina Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
60 Grzebińska Monika Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) paid
61 Przygócka Zuzanna Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Jezierzyce paid
62 Przygócki Stanisław Słupsk Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Jezierzyce paid
63 Przygócki Adam Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Jezierzyce paid
64 Przygocka Agnieszka Jezierzyce Bieg Rodzinny (450 m) paid
65 Derda Julia Zbyszewo Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 paid
66 Sałaj Angelika Zbyszewo Bieg Główny (5,5 km) OSP Lulemino , Starostwo powiatowe paid
67 Seweryn Zuzia Bukówka Bieg Rodzinny (450 m) - do lat 16 Iskierka Bukowka paid
68 Duda Róża Słupsk Bieg Główny (5,5 km) Best Beasts paid
69 Seweryn Tomasz Bukowka Bieg Główny (5,5 km) paid
70 Duda Grzegorz Bukówka Bieg Główny (5,5 km) Best Beasts paid
71 Moniuszko Łukasz Słupsk Bieg Rodzinny (450 m)


Views: 981

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ