# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pela Mariusz | Gdańsk | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Drużyna Fasola | paid |
2 | Kuchta Elżbieta | Gdańsk | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Drużyna Fasola | paid |
3 | Wrona Michał | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Cztery Wrony w Borach | paid |
4 | Wrona Maja | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Cztery Wrony w Borach | paid |
5 | Wrona Małgorzata | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Cztery Wrony w Borach | paid |
6 | Wrona Marek | Pruszcz Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Cztery Wrony w Borach | paid |
7 | Sternicki Piotr | Skórcz | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | UKS Włóczykij Osiek | paid |
8 | Chmielewska Katarzyna | Czersk | Polska | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | Sarenki | paid |
9 | Miętka Katarzyna | Czersk | Polska | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | Sarenki | paid |
10 | Wojciechowski Michał | Wolne Miasto Gdańsk | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Drużyna Lampiona | paid |
11 | Mierzejewski Krzysztof | Kolo Budy | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Drużyna Lampiona | paid |
12 | Jańczuk Maciej | Straszna Wieś | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Drużyna Lampiona | paid |
13 | Kozłowski Jacek | Stolicznaja | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | paid | |
14 | Żołnowska Aleksandra | Grudziąc | Polska | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | Team Żołnowscy | paid |
15 | Żołnowski Edward | Grudziąc | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Team Żołnowscy | paid |
16 | Trafas Joanna | Kicin | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | paid | |
17 | Stolc Wojtek | Białystok | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | ŚLEPE KOCIAKI TEAM | paid |
18 | ŻUKOWSKA Justyna | Biełystok | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | ŚLEPE KOCIAKI TEAM | paid |
19 | Siemieniuk Marta | Dobrzyniewo Duże | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | ŚLEPE KOCIAKI TEAM | paid |
20 | Siemieniuk Krzysztof | Dobrzyniewo Duże | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | ŚLEPE KOCIAKI TEAM | paid |
21 | Żeglińska Agnieszka | Szczecin | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | samarama | paid |
22 | Żegliński Grzegorz | Szczecin | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | samarama | paid |
23 | Michalski Adam | Piaseczno | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | ||
24 | Grochowski Michał | Gdańsk | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | LPP TEAM | paid |
25 | Zientak Tomasz | Murowaniec k. Bydgoszczy | Polska | TP-13 juniorska (piesza 13 km, do 19 lat) | paid | |
26 | Zientak Marek | Murowaniec k. Bydgoszczy | Polska | TP-13 dorosły ze zniżką** (piesza 13 km) | paid | |
27 | Trzosowski Robert | Gród Nad Wierzycą | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | paid | |
28 | Kottlewski Marcin | Starogard Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | paid | |
29 | Sikorska Anna | Gdańsk | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Poker Face | paid |
30 | Sikorski Mariusz | Gdańsk | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | Poker Face | paid |
31 | Lew - Kiedrowska Paulina | Gdańsk | Polska | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | paid | |
32 | Kowalewska Monika | Gostycyn | Polska | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | paid | |
33 | Kamińska Anna | Starogard Gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | zygzak | paid |
34 | kamiński jarosław | starogard gdański | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | zygzak | paid |
35 | Drewniak Wiesław | Ból Podków | Polska | TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) | paid | |
36 | Łazowska Sylwia | Stolicznaja | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Łaziki KInO Stowarzysze | paid |
37 | Łazowski Krzysztof | Stolicznaja | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Łaziki KInO Stowarzysze | paid |
38 | Pozorska Agnieszka | Szlachta Nie Pracuje | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | paid | |
39 | Witczak Przemysław | Warszawa | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | Dreamtime Trails | paid |
40 | BACAŃSKI MIROSŁAW | WAŁBRZYCH | Polska | TP-25 ze zniżką** (piesza 25 km) | paid | |
41 | Kowalewski Łukasz | Gostycyn | Polska | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | paid | |
42 | Czyż Rafał | Gdańsk | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | paid | |
43 | Balana Jacek | Stare Babice | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | ||
44 | Gryszkalis Marcin | Łódź | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | paid | |
45 | Zajączkowski Piotr | Warszawa | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | paid | |
46 | Kowalska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | TP-13 juniorska (piesza 13 km, do 19 lat) | Galopujące Żółwie | paid |
47 | Kowalski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | TP-13 dorosły (piesza 13 km) | Galopujące Żółwie | paid |
48 | Porębski Marek | Targowisko | Polska | TP-50 ze zniżką** (piesza 50 km, LPRO) | Dziewiąty | paid |
49 | Paruszewski Marek | Gdańsk | Polska | TP-50 (piesza 50 km, LPRO) | paid | |
50 | Majkowska Ania | Rzeszów | Polska | TP-25 (piesza 25 km) | paid | |
51 | Pręcikowski Rysiek | Wieliczka | Polska | TP-50 ze zniżką** (piesza 50 km, LPRO) | paid |
Views: 11040