# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mróz Agnieszka | Białobiel | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | ||
2 | Zalejasz Paulina | Gdańsk | Polska | FALA ELITE KOBIETY (start 10.00 różowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Hell Squad | paid on-line |
3 | Mróz Marcin | Ostrołęka | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
4 | Zalejasz Sylwester | Gdańsk | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Hell Squad | paid on-line |
5 | Mikut Krzysztof | Toruń | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | United Runners | paid on-line |
6 | Mikielski Paweł | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ | paid on-line |
7 | staniaszek Szymon | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
8 | Rybacki Błażej | Nowa Wrona | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | ||
9 | Gębski Rafał | Lidzbark Warmiński | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
10 | Gębski Mariusz | Lidzbark Warminski | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
11 | Woźnica Kamil | Warszawa | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | GREEN GOBLINS GOCŁAW | paid on-line |
12 | Mucha Robert | Kroczewo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Rmf4Rt Gladiators | |
13 | Gładysz Marcin | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Wilk Trenuje | paid on-line |
14 | Kamieński Arkadiusz | Mostkowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
15 | Kamieńska Iwona | Mostkowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
16 | Majszyk Damian | Orneta | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Jakoś się Doturlam | paid on-line |
17 | Paldyna Mateusz | Wydminy | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
18 | Łabęcki Daniel | Lubawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
19 | Jabłoński Tomasz | Warszawa | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | GREEN GOBLINS GOCŁAW | paid on-line |
20 | Lamparski Piotr | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Jakoś się Doturlam | paid on-line |
21 | Rosa Tomek | Mysiadło | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | RunBitchesRun | paid on-line |
22 | Grudziński Dawid | Pruszków | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Rmf4Rt Gladiators | |
23 | Sadowski Tomasz | Warszawa | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | RMF4RT Gladiators Warszawa | |
24 | nienadowski bartosz | Olsztyn | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
25 | Burbul Przemysław | Marki | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | RMF4RT Gladiators Warszawa NWST | |
26 | Szeszko Tomasz | Ząbki | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | ||
27 | Kozłowski Dawid | Warszawa | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | ||
28 | Tatarewicz Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | BigYellowFoot Adventure Team | |
29 | Gąsiorowski Rafał | Banino | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | BigYellowFoot Adventure Team | |
30 | Szumielewicz Kinga | Banino | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | BigYellowFoot Adventure Team | |
31 | Sikorski Janusz | Kozia Góra, Olsztyn | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
32 | Długosz Lucyna | KĘTRZYN | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | Drużyna ML | paid on-line |
33 | Waszkiewicz Edyta | Kętrzyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | DrużynaML | paid on-line |
34 | Rytelewski Michał | Barczewo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
35 | Dublaszewski Marcin | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
36 | Cupiał Michał | Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
37 | Dzióbek Lech | Gdańsk | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
38 | Banaszek Sebastian | Olsztyn | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | DroneTechCamp | paid on-line |
39 | Kramek Radosław | Olsztyn-Jaroty | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
40 | Komissarow Michał | Biskupiec | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód | R.AMBO DRUGA CREW | paid on-line |
41 | Kołucki Stefan | Warszawa | Polska | Fala 6 (start 12.00, biała) WOJNA 12km + 50 przeszkód | ||
42 | Rybicki Marcin | Olsztynek | Polska | FALA ELITE MĘŻCZYŹNI (start 9.50, niebieska) WOJNA 12km + 50 przeszkód | paid on-line | |
43 | Woliński sebastian | komorowo | Polska | Fala 1 (start 10.20, pomarańczowa) WOJNA 12km + 50 przeszkód |
Views: 14202