# Surname and name City Distance Club Gmina Wińsko Sum to pay
1 Abidar Abdellah Wrocław 5,5km TAK
2 Maćków Paweł Chwałkowice 5,5km TAK
3 FRĄCZEK Damian PROSZKÓW 5,5km Proszków Team NIE paid
4 kucab andrzej lubin 5,5km NIE
5 Kowalski Damian Buszkowice Małe 5,5km AM Active NIE paid
6 Fogiel Katarzyna Legnica 5,5km NIE paid
7 Stróżyński Daniel Wołów 5,5km Wołów Biega NIE paid
8 Michalec Marta Proszków 5,5km Proszków Team NIE paid
9 Szałkoplas BronisŁaw Wrocław 5,5km NIE
10 Owczarek Marcin Lubin 5,5km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE paid
11 Cieszyńska Marika Wrocław 5,5km PRO RUN NIE paid
12 Paliński Bartłomiej Chojnów 5,5km Rozbiegani Chojnów NIE paid
13 Żołędziewska Kamila Lubin 5,5km NIE
14 Chreściak Dorota Proszków 5,5km Proszków Team NIE paid
15 Lach Ewelina Wołów 5,5km Ox NIE
16 Suszyński Łukasz Suszyński Wińsko 5,5km TAK
17 Podhajny Piotr Chojnów 5,5km Rozbiegani Chojnów NIE paid
18 Ficner Anna Złotoryja 5,5km olaws Złotoryja mks siechnice NIE
19 Andrzejewski Drogosz Lubin 5,5km RUNATTACK NIE paid
20 Glapiak Katarzyna Wałbrzych 5,5km NIE paid
21 Śpiechowicz Agnieszka Wałbrzych 5,5km Kobiety w biegu NIE paid
22 Dańczak Dariusz Legnica 5,5km NIE
23 Kowzan Marzena Wałbrzych 5,5km TEMMPO WAŁBRZYCH NIE paid
24 Litwinowicz Sylwia Wałbrzych 5,5km Kobiety w biegu NIE paid
25 Frydecka Agata Zrodla 5,5km NIE paid
26 Szerer Iwona Szerer Wałbrzych 5,5km Kobiety w biegu NIE paid
27 Składanek Marek Legnica 5,5km Feniks Legnica NIE paid
28 Wesołowska Klaudia Legnica 5,5km KB Lew Legnica NIE paid
29 Smolarek Daniel Brzeg Dolny 5,5km NIE paid
30 Goraj Dorota Lubin 5,5km NIE paid
31 Podhorodecki Tomasz Miłkowice 5,5km Przebiegli Miłkowice NIE paid
32 Krzemień Sławomir Trzebnica 5,5km Livioon Sławek NIE paid
33 Kostrubiec-Małkiewicz Marta Wołów 5,5km #GDYBYNIEJAREK NIE paid
34 Małkiewicz Maciej Wołów 5,5km #GDYBYNIEJAREK NIE paid
35 Mazur Marlena Lubin 5,5km Legnicka Grupa Głuchych NIE
36 Malarska Jolanta Brzeg Dolny 5,5km Fitnessacja NIE paid
37 Kaczanowska Magdalena Lubin 5,5km Legnica Grupa Głuchych NIE
38 Frydecki slawomir Frydecki Zrodla 5,5km NIE paid
39 Laszczyński Maciej Sławowice 5,5km NIE
40 Frydecka Elzbieta Zrodla 5,5km NIE paid
41 Lenc Marcin Legnica 5,5km NIE paid
42 Kulczycki Rafał Lubin 5,5km PARKRUN LUBIN NIE paid
43 Kapiec Robert Lubin 5,5km Team Lubin runners NIE
44 Mitek Andrzej Żmigród 5,5km KB Sukces Żmigród NIE paid
45 Mitek Dorota Żmigród 5,5km KB Sukces Żmigród NIE paid
46 Białozor Piotr Wrocław 5,5km NIE paid
47 Żygadło Tadeusz Wołów 5,5km Wołów Biega NIE paid
48 Szafraniec Andrzej Zakrzewo 5,5km NIE paid
49 Błaszczyk Róża Wrocław 5,5km Night Runners Wrocław NIE paid
50 Wojnowicz Marek Bolesławiec 5,5km UKS Orientpark.pl Iwiny NIE paid
51 Maciejewski Adam Wrocław 5,5km LiderTravel NIE paid
52 Olszewski Krzysztof Wołów 5,5km #GDYBYNIEJAREK NIE paid
53 Wielgus Arkadiusz Roscislawice 5,5km NIE paid
54 Pytowski Jarosław Wołów 5,5km NIE paid
55 Kaczmarek Julia Oborniki Śląskie 5,5km Silownia Hektor NIE paid
56 Wielgus Marcin Rościsławice 5,5km Ks Rościsławice NIE paid
57 Madej Mateusz Lubin 5,5km UKS Orientpark.pl Iwiny NIE paid
58 Staśkiewicz Tomasz Wołów 5,5km NIE paid
59 Marciniak Robert Lubin 5,5km NIE paid
60 Kolaczek Sylwia Kolaczek Wroclaw 5,5km NIE
61 Artysiewicz Anna Wrocław 5,5km NIE paid
62 Skowroński Paweł Wrocław 5,5km NIE paid
63 Syguła Sylwiusz Wołów 5,5km Wołów Biega NIE paid
64 Gidel Halina Brzeg Dolny 5,5km FOTOTRIO.PL NIE paid
65 Gidel Witold Brzeg Dolny 5,5km FOTOTRIO.PL NIE paid
66 Miązek Mariola Baszyn 5,5km TAK
67 Jaworski Stanisław Wągrodno 36 5,5km FLAVON Running Team NIE paid
68 Czekański Jakub Baszyn 5,5km TAK paid
69 Bogacz Patrycja Wodnica 5,5km NIE paid
70 Leśnicki Marek Stanowice 5,5km Strzegomska Dwunastka NIE
71 Jewiarz Margareta Wrocław 5,5km NIE paid
72 Gorczyca Jakub Wrocław 5,5km NIE paid
73 Kargul Tomasz Wrocław 5,5km ŚWO NIE paid
74 Zarzeczna Agnieszka Wrocław 5,5km Gremlin Team NIE paid
75 Wawryszewicz Filip Wrocław 5,5km NIE paid
76 SOJA-WAWRYSZEWICZ AGATA WROCAW 5,5km NIE paid
77 Sekuła Paweł Lubin 5,5km BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA NIE
78 Kuchczyński Wiesław Lubin 5,5km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE paid
79 Kuchczyński Krzysztof Lubin 5,5km Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE paid
80 BIELAWSKI JAN ŚCINAWA 5,5km START ŚCINAWA NIE paid
81 Bekacz Stanisław Wyszęcice 5,5km Start Ścinawa TAK paid


Views: 2049

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ