# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białoszycki Stanisław | Pyrzyce | Polska | Start główny - Maraton MTB | Barkon Pyrzyce | paid |
2 | Kargol Tomasz | STRZELCE KRAJEŃSKIE | Polska | Start główny - Maraton MTB | FSD SPORT Strzelce Kraj. | |
3 | ŚWIĄDER ARTUR | STRZELCE KRAJEŃSKIE | Polska | Start główny - Maraton MTB | Xtc Barlinek | |
4 | Harhaj Piotr | Stargard | Polska | Start główny - Maraton MTB | ||
5 | Kochanowicz Piotr | Nowogard | Polska | Turysta | paid | |
6 | Fręch Radosław | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
7 | Tomsza Elżbieta | Ruda Śląska | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
8 | Marciniak Miłosz | Piła | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | Bosco Cyclocross Team | |
9 | Pietruszka Natalia | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | ||
10 | Baran Jan | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | BARAN TEAM PROCYCLING | paid |
11 | Piotrowicz Paweł | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | PPbike Sklep Rowerowy | paid |
12 | Kulesz Paweł | Dobrzany | Polska | Start główny - Maraton MTB | Arka 1 Stargard | paid |
13 | Gaszewski Patryk | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | Nowogard | paid |
14 | Dmytryk Łukasz | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | fajnabryka.pl | |
15 | Dobrowolska Aleksandra | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus | paid |
16 | Grabarek Tomasz | Kamień Pomorski | Republika Południowej Afryki | Start główny - Maraton MTB | paid | |
17 | Krause ERNEST | Nowogard | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ||
18 | Krause Bogusława Joanna | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | ||
19 | Woźniak Ariel | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | ARBET Team | |
20 | Mazur Tomasz | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
21 | Serafin Olivier | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
22 | Wrześniewski Oliwier | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
23 | Wójcicki Kacper | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
24 | Konarski Marcin Konarski | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
25 | Cejmerowski Oskar | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
26 | Sulima Antoni | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
27 | Pietrzyk Mateusz | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
28 | Andrzejewski Ksawery | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
29 | Andrzejewska Anita | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
30 | Rychlewski Bartosz | Kołobrzeg | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
31 | Romanowski Jacek | Goleniow | Polska | Turysta | MKŻ Bryza | paid |
32 | Wszelaki Karol | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
33 | Wszelaki Feliks | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
34 | Laszkiewicz Julia | krzywice | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ||
35 | Rychlewska Iwona | Kołobrzeg | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
36 | Mitura Paweł | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
37 | Laszkiewicz Waldemar | Krzywice | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
38 | Rowiński Jan | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
39 | Wojdyło Karol | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
40 | Szymczyk Jan | Kołobrzeg | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ktc kołobrzeg | |
41 | Łukaszewicz Łukasz | Imno | Polska | Start główny - Maraton MTB | Mogłem zostać w domu | paid |
42 | KARBOWNICZEK RAFAŁ | SZCZECIN | Polska | Start główny - Maraton MTB | MAPEI TEAM | paid |
43 | Krause Jakub | Ogorzele | Polska | Start główny - Maraton MTB | JF DUET Goleniów Spectrum Bike | |
44 | Pliszka Bogdan | Świeszyno | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
45 | RĘBACZ BERNARD | KOŁBACZ | Polska | Start główny - Maraton MTB | MAPEI TEAM | paid |
46 | Lissowski Maciej | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | ARBET TEAM | paid |
47 | Leśnicka Agata | Gorzów Wlkp. | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
48 | Sochacki Zbigniew | Gorzów Wlkp. | Polska | Start główny - Maraton MTB | MTB 4 FUN | paid |
49 | LONT Eugeniusz | Jarosławsko/Pełczyce | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
50 | Rudnicki Jan | Piła | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
51 | Jaros Ewa | Skwierzyna | Polska | Start główny - Maraton MTB | JarosBike | paid |
52 | Jaros Marek | Skwierzyna ul.Konopnickiej 22 | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
53 | Zemankiewicz Grzegorz | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | Kanał 6am | paid |
54 | Zemankiewicz Łukasz | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | Kanał 6am | paid |
55 | Fecak Jacek | Nowogard | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ||
56 | Sierzchała Krzysztof | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | LKK Nowogard | paid |
57 | Stafyniak Dariusz | Międzyrzecz | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
58 | Wawrowski Paweł | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
59 | Wolęcki Wojciech | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
60 | Reck Marcin | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | Arbet Team | paid |
61 | Fulara Roman | Strzelce Kraj. | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
62 | Szwabowicz Sławomir | Grzędzice | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
63 | Wojtas Iwona | Strzelce Krajeńskie | Polska | Start główny - Maraton MTB | FSD SPORT | paid |
64 | Kalita Paweł | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | bike team roletki.home.pl | paid |
65 | Gajlun Mieszko | Golczewo | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | LKS Baszta Golczewo | |
66 | Kawalec Przemysław | Stargard Szczeciński | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
67 | PIĘTAK Klaudiusz | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | Claudio Team | paid |
68 | Konradowski Michal | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | 2x3 Racing Team | paid |
69 | Fecak Alicja | Nowogard | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | LKKS"Chrabąszcze" Nowogard | |
70 | Stasik Pascal | Nowogard | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | LKKS"Chrabąszcze" Nowogard | |
71 | Podgórski Filip | Nowogard | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | LKKS"Chrabąszcze" Nowogard | |
72 | Stasiewicz Krzysztof Stasiewicz | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
73 | Radke Rafał | Pniewo | Polska | Start główny - Maraton MTB | Mapei Team | paid |
74 | Mizuro Kacper | Leszno | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | REAL-64 STO | |
75 | Piętak Elżbieta | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | Claudio Team | paid |
76 | Kociuba Michał | Stargard | Polska | Start główny - Maraton MTB | KALMAR BIKE TEAM | paid |
77 | Furmańczyk Przemysław | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | ADDICTED | |
78 | Jasłowski Artur | Stargard | Polska | Start główny - Maraton MTB | HIAB Sport Team | |
79 | Jarosz Klaudia | Stargard | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
80 | Kołat Jarosław | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | STC Stargard | paid |
81 | Frądczak Hubert | Jarchlino | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | ||
82 | Margas Ryszard | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | LKK NOWOGARD | paid |
83 | Petka Arek | Lębork | Polska | Start główny - Maraton MTB | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | paid |
84 | RZESZUTEK Tomasz | SIERAKOWICE | Polska | Start główny - Maraton MTB | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | paid |
85 | Rzeszutek Piotr | Sierakowice | Polska | Start główny - Maraton MTB | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | paid |
86 | Kurczewski Mikolaj | Gruszczyn | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | SP Kobylnica | |
87 | Kurczewski Bartosz | Gruszczyn | Polska | Start główny - Maraton MTB | Cityzen | paid |
88 | Chałubiński Jerzy | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | Ekoconcept | paid |
89 | Krawczyk Marcin | Lębork | Polska | Start główny - Maraton MTB | KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK | paid |
90 | Tukan Beata | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | ARBET TEAM | paid |
91 | Zawierucha Stefan | Nowogard | Polska | Start główny - Maraton MTB | BikeManiack - 26er Rulezz | paid |
92 | Lipertowicz Adrianna | Gryfice | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
93 | Juszczak Krzysztof | Koszalin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
94 | Szubert Paweł | Suchań | Polska | Start główny - Maraton MTB | STC Stargard | paid |
95 | Cicharski Robert | Świnoujście | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
96 | Narozniak Mariusz | Gryfice | Polska | Start główny - Maraton MTB | Gryfice | paid |
97 | Ostaszewski Robert | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid | |
98 | WOJCIECHOWSKA Joanna | Świnoujście | Polska | Wyścig Junior 10-16lat | MH AUTOMATYKA | |
99 | Hałucha Bogdan | Strzelce Krajeńskie | Polska | Start główny - Maraton MTB | FSD SPORT Strzelce Kraj. | paid |
100 | Wałęka Krzysztof | Szczecin | Polska | Start główny - Maraton MTB | paid |
Views: 16128