VI Redzki Bieg
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Koziarska Ania Elbląg 10 km
2 Kwiatkowski Michał wejherowo 10 km paid on-line
3 Konkel Łukasz Koszalin 10 km
4 Konkel Agnieszka Koszalin 10 km
5 Pietrzycki Sławomir Reda 10 km RUNEDA paid on-line
6 Ciesek Tadeusz Ciesek Reda 10 km paid on-line
7 Stankiewicz Iwona Rekowo Górne 10 km Motywatornia Team
8 Daduń Robert Daduń Reda 10 km paid on-line
9 Król Maciej Reda 10 km paid on-line
10 Labudda Mateusz Pszczółki 10 km paid on-line
11 Miotk Ryszard Kębłowo 10 km paid on-line
12 KACZMARSKI TOMASZ GDYNIA 10 km paid on-line
13 Matusiak Bartłomiej Reda 10 km saunarium reda paid on-line
14 Szymański Adam Lębork 10 km Lębork Biegacze
15 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km Parkrun Gdynia paid on-line
16 Voss Marcin Reda 10 km Nord Capital paid on-line
17 Mokłowicz Piotr Wejherowo 10 km Znikajace punkty paid on-line
18 Adamowski Andrzej Elbląg 10 km
19 Torbicz Piotr Gdansk 10 km 666 paid on-line
20 Oberzig Tomasz Reda 10 km ST RUNNERS paid on-line
21 Maćkowska Małgorzata Reda 10 km paid on-line
22 Stańczyk Martyna Tomaszów Mazowiecki 10 km paid on-line
23 Cierocka Dorota Nawcz 10 km paid on-line
24 Szopa Marek Szopa Gdynia 10 km Runeda paid on-line
25 Szopa Małgorzata Gdynia 10 km Runeda / RunnerFromReda paid on-line
26 Rzezak Aleksandra Reda 10 km paid on-line
27 Littwin Marek Reda 10 km RUNEDA paid on-line
28 Gruszka Gracjan Bydgoszcz 10 km CWZS Zawisza Bydgoszcz paid on-line
29 Doering Dorota Reda 10 km Team Kreft paid on-line
30 Młyńczak Jakub Gliwice 10 km V liceum ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach
31 Nowakowska Edyta Morąg 10 km paid on-line
32 Kielar Łukasz Sławno 10 km paid on-line
33 Wittmann Marcin Rumia 10 km Co jest dzieciak paid on-line
34 Jaffke Jarosław Łebcz 10 km Jaffi z Łebcza paid on-line
35 Lachowicz Adrian Gdynia 10 km paid on-line
36 Konkel Andrzej Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
37 Pallach Lech Gdynia 10 km biegamyrazem.pl paid on-line
38 Zieńczuk Piotr Gdańsk 10 km Gdańskie Autobusy i Tramwaje paid on-line
39 Kunz Ireneusz Reda 10 km paid on-line
40 Koncewicz Aneta Gdynia 10 km paid on-line
41 Dokrzewska Katarzyna Gdynia 10 km paid on-line
42 Gruchała Natalia Gdańsk 10 km Runtastyczni Team Bytów paid on-line
43 Pieleń Michał Rumia 10 km paid on-line
44 Wasilka Sławomir Wejherowo 10 km Hermes paid on-line
45 Kankowska Dominika Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
46 Kankowski Paweł Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
47 Kankowska Justyna Luzino 10 km GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
48 Jurewicz Ewelina Elbląg 10 km paid on-line
49 Jurewicz Paweł Elbląg 10 km paid on-line
50 Kujawski Grzegorz Puck 10 km paid on-line
51 Rosinke Szymon Połchowo 10 km paid on-line
52 Niemyjska Beata Starocin 10 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
53 Kowalik Dawid Casperia 10 km paid on-line
54 Jarzębiński Piotr Wejherowo 10 km paid on-line
55 Kwiatkowski Wiesław Reda 10 km Kwiatki biegaja paid on-line
56 Turkowski Andrzej Reda 10 km paid on-line
57 Zegarlicki Zygmunt Gdynia 10 km Orkiestra Reprezentacyjna MW paid on-line
58 Bach Tomasz Pruszcz Gdański 10 km paid on-line
59 Kołodziej Paweł Kosakowo 10 km paid on-line
60 Maciszka Weronika Maciszka Wejherowo 10 km RUNEDA paid on-line
61 Zeman Jakub Łężyce-Głodówko 10 km paid on-line
62 Zeman Marek Łężyce-Głodówko 10 km paid on-line
63 Wardziński Paweł Braniewo 10 km ROZBIEGANE BRANIEWO paid on-line
64 Czapiewski Paweł Osówko 10 km MKS Chojniczanka 1930 S. A.
65 Dybowska Agata Gdynia 10 km paid on-line
66 Dydymski Krzysztof Rumia 10 km paid on-line
67 Dydymska Monika Rumia 10 km paid on-line
68 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo 10 km Maja Team paid on-line
69 Gawlikowski Robert Reda 10 km Motywatornia Team paid on-line
70 Smeja Przemyslaw Reda 10 km RUNEDA paid on-line
71 Sułkowski Wojciech Gdynia 10 km Arka Gdynia paid on-line
72 Kozłów Wojciech Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
73 Borawski Kajetan Reda 10 km Samochodówka wejcherowo paid on-line
74 Degórski Marcin Reda 10 km RUNEDA paid on-line
75 Sioma Grzegorz Gdynia 10 km Witomino paid on-line
76 DARGACZ Artur GDYNIA 10 km Marcopol Running Team paid on-line
77 RÓŻYC JAROSŁAW KOSAKOWO 10 km paid on-line
78 Bujak Aleksandra Bolszewo 10 km RUNEDA paid on-line
79 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 10 km OSP POGRODZIE paid on-line
80 Tuwalska Małgorzata Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
81 Kąkol Grzegorz Reda 10 km paid on-line
82 Cetra Łukasz Rumia 10 km RedRum OldBoys paid on-line
83 Brunat Mateusz Rumia 10 km paid on-line
84 Kunz Mateusz Reda 10 km paid on-line
85 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 10 km LKS Zantyr Sztum
86 RESKO Sergiusz REDA 10 km paid on-line
87 Wenta Michał Gdynia 10 km
88 Krzykowski Piotr Reda 10 km paid on-line
89 Marczyńska Iwona Wejherowo 10 km Maja TEAM paid on-line
90 Okrój Arkadiusz Reda 10 km Team Kreft paid on-line
91 Renachowski Mirosław Reda 10 km OPEC GDYNIA/BIEGAMYRAZEM.PL paid on-line
92 Saleem Monika Gdańsk 10 km WATAHA - łaczy nas bieganie paid on-line
93 Wieczorek Tomasz Gdańsk 10 km WATAHA - łaczy nas bieganie paid on-line
94 Koryzma Arkadiusz Reda 10 km Morska Jednostka Rakietowa paid on-line
95 Kuptz Mariola Sopieszyno 10 km paid on-line
96 Klin Paulina Czersk 10 km paid on-line
97 Banaczyk Sabina Rumia 10 km paid on-line
98 Gaweł Ireneusz Rumia 10 km paid on-line
99 Pęśko Michał Gdańsk 10 km paid on-line
100 Turzyńska Beata Gdynia 10 km paid on-line


Views: 4524

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ