IV Cross - Mol
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pełka Daniel Bytom Bieg 10 km OKKS Orzech paid
2 Bączewski Paweł Będzin Bieg 10 km W Pogoni za Duchem paid
3 Koryciorz Dorota Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
4 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 10 km paid
5 Bujoczek Ewa Bujoczek Bytom Bieg 10 km paid
6 Sotor Dominik Bytom Bieg 10 km paid
7 KAFKA JOANNA BYTOM Bieg 10 km paid
8 Łaba Mirosław Bytom Bieg 10 km #KAMRATY paid
9 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy durs paid
10 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW ok 5,5 km W Pogoni za Duchem paid
11 Fysz Karolina Bytom Bieg 10 km paid
12 Zamojska Iwona Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
13 Nojek Wiesław ORNONTOWICE Bieg 10 km paid
14 Gębski Andrzej Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
15 Bajcar Beata Chybie Bieg 10 km Kobiety na 5+ paid
16 Kawecki Dariusz Zabrze Bieg 10 km ETISOFT RUNNING TEAM paid
17 Lepich Katarzyna Bytom Marsz NW ok 5,5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
18 Poźniak Radosław Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
19 GAWEŁ BOŻENA BYTOM Marsz NW ok 5,5 km paid
20 Dziembała-Świrska Justyna Bytom Bieg 10 km Krupnioki i Żymloki paid
21 Świrski Andrzej Bytom Bieg 10 km Krupnioki i Żymloki paid
22 Sławiański Wojciech Bytom Bieg 10 km Tekniska paid
23 Cyl Joanna Nakło Śląskie Bieg 10 km UFOKI Świerklaniec paid
24 Leszczuk Jacek Bytom Marsz NW ok 5,5 km Tekniska paid
25 Jaroń Grzegorz Bytom Bieg 10 km paid
26 Cygoń Krzysztof Bytom Bieg 10 km paid
27 Waligóra-Wylężek Monika Świerklaniec Bieg 10 km UFOKI Świerklaniec paid
28 Ziora Katarzyna Bytom Marsz NW ok 5,5 km Tekniska paid
29 Ziora Krzysztof Bytom Bieg 10 km Tekniska paid
30 Ziora Marek Bytom Bieg 10 km Tekniska paid
31 Wieczorek Łukasz Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
32 Gillner Klaudia Gliwice Bieg 10 km E-miasto paid
33 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
34 Danek Leszek Świętochłowice Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
35 Dombrowska Renata Bytom Marsz NW ok 5,5 km BTM RUNNERS paid
36 Rola Sławomir Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
37 Stiller Ireneusz Zabrze Bieg 10 km Opel Active Team paid
38 Sieja Zbyszek Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
39 Maczek Danuta Bytom Marsz NW ok 5,5 km paid
40 Maczek Zygmunt Bytom Marsz NW ok 5,5 km paid
41 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg 10 km paid
42 Banek Krzysztof Radzionków Bieg 10 km TourSport Running Team paid
43 Filipiak Beata Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
44 Snochowski Mirek Bytom Bieg 10 km Ekipa na Kijach paid
45 Czajka Edward Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
46 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
47 Opiołka Krzysztof Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
48 Konarski Michał Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
49 Słota Paweł Bytom Bieg 10 km Lecymy Durś paid
50 ŻUKOW IGOR Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
51 Żukow Jarosław Bytom Bieg 10 km BTM RUNNERS paid
52 Szyszkowic Łukasz Bytom Bieg 10 km paid
53 Gąbka Grzegorz Bytom Bieg 10 km paid
54 Sampolski Arkadiusz Bytom Bieg 10 km paid
55 SURY-WOLNIEWICZ KAMILA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ Bieg 10 km KOBIETY NA 5+ paid
56 Andrzejczak Roman Bytom Marsz NW ok 5,5 km paid
57 Bawecka Mirosława Bytom Marsz NW ok 5,5 km paid
58 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
59 Zander Kamil Bytom Bieg 10 km paid
60 Szwed Anna Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
61 Czerwonko Jakub Bytom Bieg 10 km #myjużswojezrobili paid
62 Rabsztyn Katarzyna Londyn Bieg 10 km Polish Runner in UK paid
63 Krygier Sebastian Tworóg Bieg 10 km paid
64 Rabsztyn Andrzej Uxbridge Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
65 Mołdrzik Paweł Bytom Bieg 10 km paid
66 Klimowicz Grzegorz Klimowicz Tarnowskie Góry Bieg 10 km paid
67 Baron Krzysztof Piekary śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
68 Hodor Robert Bytom Bieg 10 km paid
69 Ochęduszko Zbigniew Bytom Bieg 10 km paid
70 Kozicki Tomasz Bytom Bieg 10 km paid
71 Mikołajec Paulina Żory Bieg 10 km paid
72 Rzeźniczek Klaudia Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
73 Gaweł Artur Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy Durś paid
74 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW ok 5,5 km Cidry Lotajom paid
75 Stania Alicja Bytom Marsz NW ok 5,5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
76 Frej Sebastian Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
77 Krakowiak Michał Bytom Bieg 10 km paid
78 Marcinkowska Julia Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
79 Rzepecki Wieslaw Bytom Marsz NW ok 5,5 km paid
80 Franki Joanna Piekary Śląskie Marsz NW ok 5,5 km Lecymy Durś paid
81 Franki Marcin Piekary Śląskie Marsz NW ok 5,5 km Lecymy Durś paid
82 Dziadek Barbara Dziadek Bytom Bieg 10 km paid
83 Wróbel Paweł Chorzów Bieg 10 km paid
84 Matuć Aleksandra Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
85 Iskrzak Izabela Bytom Bieg 10 km paid
86 Harwig Patryk Radzionków Bieg 10 km Cidry Lotajom paid
87 Haśnik Mariola Świerklaniec Bieg 10 km paid
88 Haśnik Dariusz świerklaniec Bieg 10 km paid
89 Czarnecka Gosia Bytom Marsz NW ok 5,5 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
90 Wesoły Krzysztof Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
91 Wesoły Agnieszka Bytom Bieg 10 km Miechowicka Grupa Biegowa paid
92 Aleksandrowicz Iwona Piekary Śląskie Marsz NW ok 5,5 km paid
93 Bednarek Małgorzata Piekary Śląskie Marsz NW ok 5,5 km paid
94 Rysz Robert Zabrze Bieg 10 km paid
95 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg 10 km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
96 Sikora Szymon Piekary śląskie Bieg 10 km paid
97 Sikora Karolina Piekary śląskie Bieg 10 km paid
98 Jureczko-Grzebiela Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW ok 5,5 km NORDICUS Strzybnica paid
99 Grzebiela Artur Tarnowskie Gory Marsz NW ok 5,5 km NORDICUS Strzybnica paid
100 Baranowicz Arkadiusz Ruda Śląska Bieg 10 km ADS Masna paid


Views: 6771

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ