Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Gdaniec Anna Starogard Gdański Start S paid on-line
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki Start L paid on-line
3 Adamiec Marek Słupsk Start W.P.K. Słoń Team Ustka L paid on-line
4 Dziedzic Grzegorz Grudziądz Start M
5 Osinski Tomasz Grupa Start M paid on-line
6 Olińska Marzena Gardeja Start S paid on-line
7 PLEWA Bartosz Grudziądz Start TRI-BART M paid on-line
8 Dęga Lidia Tralewo Start L paid on-line
9 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO Start Decathlon Team Inowrocław L paid on-line
10 Maguza Michał Wąbrzeźno Start Wąbrzeski Klub Morsów ,,KOTIK M paid on-line
11 Szałkowski Sebastian Grudziądz Start L
12 Żeglicz Marek Białe Błota Start Spójnia Białe Błota M paid on-line
13 Kędzierski Serafin Grudziądz Start Wojskowa Akademia Techniczna L paid on-line
14 Trzaskowski Tomasz Grudziądz Start L paid on-line
15 Skibińska Małgorzata Warszawa Start XS paid on-line
16 Matczyński Marek Piaski Start GKS Olimpia Grudziądz L paid on-line
17 Wiernicka Paulina KWIDZYN Start Gmina Gardeja Biega M
18 Kochalski Tobiasz Grudziądz Start L paid on-line
19 Martini PRZEMYSŁAW Grudziądz Start L paid on-line
20 Chyliński Waldemar Grudziądz Start SP 20' Ują Tandem L
21 BATIUK RAFAŁ GRUDZIADZ Start L paid
22 Chyliński Wojciech Grudziądz Start M
23 Majewska Monika Lucim Start S paid on-line
24 Utracki Michał Grudziądz Start M paid on-line
25 Langowska Katarzyna Grudziądz Start Parkrun Grudziądz L paid on-line
26 Langowski Tomasz Grudziądz Start Parkrun Grudziądz L paid on-line
27 Duszyńska Anna Gdańsk Start Team Duszka M paid on-line
28 Krzemiński Maciej Grudziądz Start M paid on-line
29 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start L paid on-line
30 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Start S
31 Niećko Dominika Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M paid on-line
32 Kornacki Ariel Grudziądz Start L paid on-line
33 Miedzianowski Norbert Grudziądz Start L paid on-line
34 Raniszewska Marzena Grudziadz Start Packman team S paid on-line
35 Karnowska Agnieszka Cygany Start Gmina Gardeja Biega S paid on-line
36 Folmer Weronika Grudziądz Start S paid on-line
37 Brac Marian Grudziądz Start L paid on-line
38 Brac Grażyna Grudziądz Start L paid on-line
39 Graczyk Kamil Grudziadz Start M paid on-line
40 Fałkowski Jarosław Gardeja Start Gmina Gardeja Biega L paid on-line
41 Bartoś Mariusz Grudziądz Start L paid on-line
42 Szatkowski Tomasz Grudziądz Start Team Duszka L paid on-line
43 Janus Dawid Świecie Start The Runners Świecie M paid on-line
44 Chybczyński Wojciech Stare Marzy Start M paid on-line
45 Grabowski Dariusz Bratian Start XL paid on-line
46 Wojanowski Zbigniew Grudziądz Start L paid on-line
47 Kujawski Tomasz Grudziądz Start Morsy z Grudziądza L
48 MAREK Roman Warszawa Start IPN L paid on-line
49 Michna Justyna Świecie Start M paid on-line
50 Borek Robert Świecie Start The Runners Świecie S paid on-line
51 baron kasia grudziądz Start Vadain Running Club S paid
52 Wielgosz Krzysztof Grudziądz Start Vadain Running Club M paid
53 Kordowski Krystian Grudziądz Start Vadain Running Club L paid
54 Kutkiewicz Piotr Grudziądz Start Vadain Running Club L paid
55 Jeziorska Magdalena Chełmno Start M paid on-line
56 Stręciwilk Justyna Grudziądz Start Vadain Running Club M paid
57 Rakoczy Maciej Grudziądz Start Vadain Running Club XL paid
58 Langowski Roman Grudziadz Start Vadain Running Club L paid
59 Abu Nahia Damian TORUŃ Start XL paid on-line
60 Czajka Mateusz Jeżewo Start LUKS XXL paid on-line
61 Wojtacki Artur Lubawa Start AMW family XL paid on-line
62 Maron Błażej Lubawa Start . L paid on-line
63 drabiniak michał Grudziądz Start S
64 Zakrzewski Paweł Grudziądz Start JW 1109 L
65 Adamczyk Paweł Grudziądz Start ping-pong Grudziądz XL paid on-line
66 Biegajska Joanna Szczepanki Start Motocykliczni Grudziądz M paid on-line
67 Dombrowski Paweł Grudziądz Start Morsy z Grudziądza L paid on-line
68 Schulz Maciej Pruszcz Gdański Start Pruszcz Biega/Squadra di Amici M paid on-line
69 Radacki Przemysław Grudziądz Start XL paid on-line
70 Walczak Jacek Grudziadz Start Parkrun Grudziądz XL paid on-line
71 Walczak Anna Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M paid on-line
72 Lulińska Bożena Susz Start Rozbiegany Susz M paid on-line
73 Owczarzak Rafał Grudziądz Start L paid on-line
74 Jakubowski Leszek Szembruk Start RUN SZEMBRUK M paid on-line
75 Jakubowska Izabela Szembruk Start RUN SZEMBRUK M paid on-line
76 Walentynowicz Aneta Pruszcz Gdański Start LOTOS Running Team/ Pruszcz Biega XS paid on-line
77 Gronowski Szymon Grudziądz Start XL paid on-line
78 Szarszewska Małgorzata Grudziądz Start Parkrun Grudziądz S paid on-line
79 nowak grzegorz żuromin Start Biegam bo lubię S paid on-line
80 Turowski Slawomir Grudziądz Start Motocykliczni Grudziądz L paid on-line
81 Ciesielska Agnieszka Nakło Nad Notecia Start L paid on-line
82 Grzelak Robert Gardeja Start Gmina Gardeja Biega L paid on-line
83 Nowakowski Andrzej Prabuty Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L
84 Rybiński Bartosz Grudziądz Start M
85 Pior Mirosław Grudziądz Start MORSY Z GRUDZIADZA M paid on-line
86 Pior Ewa Grudziądz Start MORSY Z GRUDZIADZA S paid on-line
87 Maraszek Mirosław Susz Start Rozbiegany Susz L paid on-line
88 Kwiatkowski Daniel Grudziądz Start Parkrun Grudziądz XXL paid on-line
89 Krajewska Anna Grudziądz Start M
90 Piechna Mikołaj Grudziądz Start Morsy z Grudziądza M paid on-line
91 Lepisz Piotr Wąbrzeźno Start L paid on-line
92 grabowska sylwia grudziądz Start L paid on-line
93 Daniel Kacper Karpiny Start TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN M
94 Hillar Jacek Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA XL
95 Górski Konrad Włocławek Start L paid on-line
96 Nagórski Ryszard Ciechocinek Start L paid on-line
97 Żołnowska Monika Toruń Start M
98 Wilewski Dariusz GrudziądZ Start M
99 Mogiłko Natalia Grudziądz Start M paid on-line
100 Czajka Artur Grudziądz Start L


Views: 7472

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ