Bieg Ułański o Złotą Ostrogę Fundacji Na Rzecz Tradycji Jazdy Polskiej
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Nagórski Ryszard Ciechocinek Start L 50.00 PLN
2 Żołnowska Monika Toruń Start M 50.00 PLN
3 Wilewski Dariusz GrudziądZ Start M 50.00 PLN
4 Mogiłko Natalia Grudziądz Start M paid on-line
5 Czajka Artur Grudziądz Start L 50.00 PLN
6 Lachowicz Agnieszka Grudziądz Start SPORT I REKREACJA DELFIN M 50.00 PLN
7 Majewski Patryk Wąbrzeźno Start Vomax L paid on-line
8 Lisowski Jakub Grudziądz Start Js 3301 M paid on-line
9 Jodko Magda Grudziądz Start M 50.00 PLN
10 Markowska Katarzyna Grudziądz Start M paid on-line
11 Markowski Tomasz Grudziadz Start M paid on-line
12 Kozłowski Przemysław Grudziądz Start Przemofryz L paid on-line
13 Jaskólski Leszek wąbrzeźno Start L 50.00 PLN
14 Kamiński Piotr Wąbrzeźno Start komobike scott M 50.00 PLN
15 Skorek Barbara Grudziądz Start S 50.00 PLN
16 Kwiatkowski Maciej Wałdowo Szlacheckie Start S 50.00 PLN
17 Kwiatkowski Adam Wałdowo Szlacheckie Start M 50.00 PLN
18 Bartkowski Mariusz Grudziądz Start M paid on-line
19 Okleja Wojciech Grudziądz Start L paid on-line
20 DZIKOWSKA Paulina GRUDZIĄDZ Start M paid on-line
21 Żyła Justyna Wałdowo Szlacheckie Start S 50.00 PLN
22 Gronek Janusz Grudziądz Start M 50.00 PLN
23 Zbrzeźny Rafał Grudziądz Start Sport i Rekreacja Delfin XXL 50.00 PLN
24 ŁĄczkowski Wojciech Grudziądz Start M paid on-line
25 Piechna Marcelina Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M 50.00 PLN
26 Skorek Joanna Grudziądz Start S 50.00 PLN
27 Piechna Łukasz Grudziądz Start Morsy z Grudziądza XL paid on-line
28 Łucka Anna Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ S 50.00 PLN
29 Bączkowski Sławomir Grudziądz Start SLK Team M paid on-line
30 Kakowski Przemysław Grudziądz Start XXL 50.00 PLN
31 Kamiński Marcin Grudziądz Start Kamyki Team L paid on-line
32 Janus Marcin Chełmno Start L 50.00 PLN
33 Tracka-Sobocińska Urszula Grudziądz Start Biegam bo lubię M 50.00 PLN
34 rogoziewicz piotr grudziądz Start XL paid on-line
35 Krupiński Daniel Grudziadz Start M 50.00 PLN
36 Brzeziński Bartosz Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M paid on-line
37 Küchler Paweł Gdynia Start L paid on-line
38 Roczeń Tomasz Zławieś Mała Start Morsy z zalesia XL 50.00 PLN
39 Wolski Piotr GRUDZIĄDZ Start Łubudubu M paid on-line
40 Jasiński Rafał Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ L 50.00 PLN
41 Krause Piotr Grudziądz Start M paid on-line
42 Wrzeciono Artur Grudziądz Start Sportowa Olimpia M 50.00 PLN
43 Nagórka Karol Nagórka Grudziądz Start L paid on-line
44 ŻUKOTYŃSKA JULITA GRUPA Start S paid on-line
45 Jarmuchowski Janusz Grudziądz Start Jedwabne/Grudziądz M paid on-line
46 Jaszczerski piotr Grudziądz Start L 50.00 PLN
47 Przeracki Maciej GRUDZIĄDZ Start XXL paid on-line
48 Gurzyńska Anna Grudziądz Start S 50.00 PLN
49 Jakóbczyk Martyna Warszawa Start XS 50.00 PLN
50 Zieliński Łukasz Grudziądz Start SYTY KABAN TEAM XL 50.00 PLN
51 Szarszewski Paweł Grudziadz Start KW WISŁA M paid on-line
52 Szrejter Izabela Toruń Start #BBKTS S 50.00 PLN
53 Winklewski Krzysztof Solec Kujawski Start L paid on-line
54 Florek Łukasz Grupa Start run team Florasy L 50.00 PLN
55 Nakonieczny Łukasz Grudziądz Start S 50.00 PLN
56 Kędziorska Beata Wąbrzeźno Start M paid on-line
57 Kędziorski Mark Wąbrzeźno Start L paid on-line
58 Kurajk Marian Rakowiec / Gdańsk Start M paid on-line
59 Kurajk Paweł Michalin Koronki Start M paid on-line
60 Pożywiłko Marcin Grudziądz Start Sig Grudziadz M paid on-line
61 Cysewski Mieczysław Grudziądz Start L paid on-line
62 Kargiński Adam Grudziądz Start skoczę po flaszkę M 50.00 PLN
63 Klajbor Mariusz Jeżewo Start Terenowy Zawrót Glowy L 50.00 PLN
64 Miler Anna Grupa Start M 50.00 PLN
65 CELEGRAT Andrzej GRUPA Start M paid on-line
66 Albekier Karolina Grudziądz Start Parkrun Grudziądz M 50.00 PLN
67 Kęsik Roman Grudziądz Start 13 WOG Grudziądz L paid on-line
68 Kłaczyński Mariusz Grudziądz Start # Biegacze M 50.00 PLN
69 Serocki Zbigniew Grudziądz Start Jagiellończycy Łasin M 50.00 PLN
70 Witkowski Wojciech Grudziądz Start XL 50.00 PLN
71 DAHL Bartosz GRUDZIĄDZ Start L 50.00 PLN
72 Jeżowski Grzegorz Grudziadz Start M paid on-line
73 Staniszewska Joanna Toruń Start SPC S 50.00 PLN
74 Tobolska Grażyna Grudziądz Start AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ M 50.00 PLN
75 Aniszewski Dariusz Morawy Start L paid on-line
76 Lamkowski Ariel Grudziądz Start M paid on-line
77 Lamkowska Kamilla Grudziądz Start XL paid on-line
78 Suchomska Beata Świekatowo Start L paid on-line
79 Gniot Bożena Minikowo Start L paid on-line
80 JANIK Roman KWIDZYN Start KWIDZYN BIEGA L paid on-line
81 Floriańczyk Damian Grudziądz Start H2O TEAM L paid on-line
82 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Start Kwidzyn Biega L 50.00 PLN
83 Kotz Marcin Grudziądz Start XL 50.00 PLN
84 Kaczmarek Michał Grudziądz Start M 50.00 PLN
85 Wenderska Dominika Grudziądz Start XS paid on-line
86 Czarnecka Żaneta Grudziądz Start S paid on-line
87 Markuszewski Andrzej Grudziądz Start Trenować z Najlepszymi - blog M paid on-line
88 Kunke Tomasz Grudziądz Start 13WOG L paid on-line
89 Banaszewski Michał Grudziądz Start Parkrun Grudziądz L paid on-line
90 Laskowski Tomasz Grudziądz Start M paid on-line
91 KALISZ MAGDALENA Białystok Start L 50.00 PLN
92 Kaczmarek Sebastian Grudziądz Start Parkrun Grudziądz S paid on-line
93 Morczyńska Gabriela Grupa Start RunWomen M paid on-line
94 Świstowska Katarzyna Grupa Start Zespół Szkół Technicznych w Grudziądzu XS paid on-line
95 Świstowska Małgorzata Grupa Start RunWomen M paid on-line
96 Smoczyński Rafał salno Start JW 1109 L 50.00 PLN
97 Kowalska Anna Kwidzyn Start KWIDZYN BIEGA M paid on-line
98 Bałdyga Adam Grudziądz Start M paid on-line
99 Turek Katarzyna Annowo Start M paid on-line
100 Muszyńska Izabela Bukowiec Start M paid on-line


Views: 2047

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ