Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - II turnus
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Żebrowska Aleksandra Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna Sp nr 1 paid
2 Nowosada Przymysław Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
3 Daszuta Dominik Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
4 Pezowicz Sebastian Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
5 PARCHANOWICZ Izabela Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II Zespol Szkoł Integracyjnych paid
6 Makarewicz Jan Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna Sp2 paid
7 Makarewicz Amelia Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
8 Laszuk Bartosz Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
9 Nierod adam Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
10 Jaros Iwona Sokolka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna Sp nr 1 paid
11 Żukowska Amelia Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
12 Klima Julia Klima Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
13 Baciocha Paulina Sokółka wieś Pawełki II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
14 Turko Mikołaj Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II Zespol Szkoł Integracyjnych paid
15 borowska klaudia sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II osir paid
16 Drewniak Jan sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
17 Bakun Monika Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
18 Aniskiewicz Anna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
19 Nienałtowska Lena Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
20 Zajkowska Joanna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
21 Pluta Marianna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
22 Trochim Karol Nowa Kamionka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
23 Kułak Szymon Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
24 Burel Jakub Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
25 Zajkowska Katarzyna Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
26 DUDZIŃSKA Lena Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
27 Karolczuk Barbara Karolczuk Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I Podstawowa paid
28 Chodyko Magdalena Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
29 Borowska Edyta Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
30 Rygasiewicz Szymon Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
31 Rudź Jan Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
32 Lech Bartosz Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
33 Daszuta Marcin Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I sp1 paid
34 Dziewiątkowska Zofia Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
35 Walenciej MARIA Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
36 Nienałtowska Daria Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
37 Słyż Jakub Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I Sp nr 1 paid
38 Hapoń Patrycjaa Hapoń SOKÓŁKA II turnus 22-26.07.2019 r. grupa taneczna paid
39 Krawiel Patrycjusz Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
40 Żamojda Nikola SOKÓŁKA II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa II paid
41 Marchiel Stanisław Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
42 Sawoń Adam Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
43 Słyż Hubert SOKÓŁKA II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
44 Bajko Piotr Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid
45 Rećko Ewa Sokółka II turnus 22-26.07.2019 r. grupa sportowa I paid


Views: 2603

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ