Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Joszczyk Julia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
2 Dargiewicz Weronika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
3 Galewska Zuzanna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
4 Łosińska Michalina Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 paid
5 Cichowlas Emilia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
6 Joszczyk Aleksandra Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
7 Aniśko Patrycja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
8 Wiktoria Aniśko Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
9 Majorek Barbara Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
10 Kozaczyńska Ada Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
11 Recko Oskar Zadworzany IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
12 Sikorska Elena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 paid
13 Jermak DAWID SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I SP1 Sokółka paid
14 Białobłocka Ewa Kuźnica IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
15 Sikorska Milena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 paid
16 Pezowicz Katarzyna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
17 Antonowicz Amelia Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
18 BorowskaMarkowska Agata Sokólka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
19 Onoszko Wojciech Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
20 Gedroyć Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
21 Biergiel Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
22 BURAK JOANNA SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II sp.1 paid
23 Pezowicz Rafał Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
24 Tomaszycki Michal Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
25 Kiemiesz Monika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
26 łapicz Ksawery sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
27 Giba Szymon sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
28 Zajczyk Łucja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II Szkola paid
29 Sadkowska Magda Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
30 Lech Bartosz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
31 klimowicz bartosz jerzy Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I sp nr 1 paid
32 Gremza Dawid Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
33 Murawski Wiktor Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
34 Aniskiewicza Krzysztof Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
35 Kussy Wioletta Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
36 Kuklicz Dariusz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
37 Puchalska Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
38 nowakowski filip Polanki 15 IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
39 Sokolik Kornelia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
40 Puchalski Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
41 Kozaczyńska Maja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
42 Mudrewicz Jan Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid


Views: 2129

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ