Półkolonie Wakacje w Mieście 2019 - IV turnus
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dargiewicz Weronika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
2 Galewska Zuzanna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
3 Łosińska Michalina Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 paid
4 Cichowlas Emilia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I
5 Jaros Iwona Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
6 Joszczyk Aleksandra Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
7 Aniśko Patrycja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
8 Wiktoria Aniśko Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
9 Majorek Barbara Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
10 Kozaczyńska Ada Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
11 Recko Oskar Zadworzany IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
12 Kretowicz Joanna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna
13 Sikorska Elena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 paid
14 Jermak DAWID SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I SP1 Sokółka paid
15 Białobłocka Ewa Kuźnica IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
16 Sikorska Milena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna Szkoła Podstawowa nr 1 paid
17 Pezowicz Katarzyna Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
18 Antonowicz Amelia Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
19 BorowskaMarkowska Agata Sokólka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II
20 Onoszko Wojciech Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
21 Gedroyć Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
22 Biergiel Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II
23 BURAK JOANNA SOKÓŁKA IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II sp.1 paid
24 Pezowicz Rafał Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
25 Tomaszycki Michal Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
26 Kiemiesz Monika Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
27 łapicz Ksawery sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
28 Giba Szymon sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
29 Zajczyk Łucja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II Szkola paid
30 Sadkowska Magda Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
31 Lech Bartosz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
32 klimowicz bartosz jerzy Sokolka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I sp nr 1 paid
33 Gremza Dawid Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
34 Murawski Wiktor Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
35 Aniskiewicza Krzysztof Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
36 Kussy Wioletta Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
37 Kuklicz Dariusz Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
38 Puchalska Agnieszka Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
39 nowakowski filip Polanki 15 IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid
40 Sokolik Kornelia Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa taneczna paid
41 Puchalski Adam Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
42 Kozaczyńska Maja Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I paid
43 Sikorska Elena Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa I Szkoła Podstawowa nr 1
44 Mudrewicz Jan Sokółka IV turnus 19-23.08.2019 r. grupa sportowa II paid


Views: 1422

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ