# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIANKOWSKI PIOTR | Rumia | Polska | Start pływaków | BIANKOWSKITEAM | cancelled |
2 | Adamiak Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | Malwin | cancelled |
3 | Wojciechowicz Andrzej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
4 | Antoniewski Przemyslaw | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
5 | Gebhardt Jakub | Małkowo | Polska | Start pływaków | Fundacja Gebhardt Sport/Smaruj Na Trening/Baltix.se | cancelled |
6 | Ługowski Marcin | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
7 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | cancelled | |
8 | Micał Lidia | Kętrzyn | Polska | Start pływaków | cancelled | |
9 | Wenta Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
10 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | Start pływaków | cancelled | |
11 | Lautenbach Magda | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
12 | Pawluk Marta | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
13 | Stępniewski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
14 | Bobryk Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
15 | Koczorowska Klaudia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopocki Klub Morsów | cancelled |
16 | Jakubowski Paweł | Lubawa | Polska | Start pływaków | Orka Masters Iława | cancelled |
17 | Grapentyn Jakub | Malbork | Polska | Start pływaków | Mal WOPR Malbork | cancelled |
18 | Nadolski Adam | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
19 | WACHOWSKI Ryszard WACHOWSKI | Gdynia | Polska | Start pływaków | STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO | cancelled |
20 | Lewiński Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | AZS Politechnika Warszawska | cancelled |
21 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | Start pływaków | cancelled | |
22 | Felchner Jan | Wejherowo | Polska | Start pływaków | cancelled | |
23 | WAŚNIEWSKA MARTYNA | ELBLĄG | Polska | Start pływaków | cancelled | |
24 | Flisikowski Łukasz Flisikowski | Starogard Gdański | Polska | Start pływaków | cancelled | |
25 | Woronik-Deskiewicz Urszula | Włocławek | Polska | Start pływaków | cancelled | |
26 | Skibiński Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Dream Tri Team | cancelled |
27 | Karcz Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków | cancelled | |
28 | Sheahan-Buntic Maria | Sopot | Polska | Start pływaków | cancelled | |
29 | Bogdański Łukasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
30 | Kowalewska Daria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
31 | Kowalewska Ewelina | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
32 | Brokowski Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
33 | Kułakowska Ewelina | Gdynia | Polska | Start pływaków | cancelled | |
34 | Filipiak Maciej | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | UKS Siódemka Sopot | cancelled |
35 | Filipiak Mikołaj | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | UKS Siódemka Sopot | cancelled |
36 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | cancelled | |
37 | Kikolski Wojciech | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Sopocki Klub Morsów/BBL Gdańsk AWFiS | cancelled |
38 | Wiśniewski Mateusz | Rotmanka | Polska | Start pływaków | cancelled | |
39 | Lesniak Maciej | Gdynia | Polska | Start pływaków | JUMPCITY Poland | cancelled |
40 | Zienkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Start pływaków | cancelled | |
41 | Czaja Krzysztof | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | cancelled | |
42 | Kalinowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start pływaków | DREAM TRI TEAM | cancelled |
43 | Gołembiewski Andrzej | Tczew | Polska | Start pływaków | Toruń Multisport Team | cancelled |
44 | Sączyńska Emilia | Gdansk | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | cancelled |
45 | Lewandowska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
46 | Piotrowska Marta | Gdynia | Polska | Start pływaków | Orka Gdynia | cancelled |
47 | Wierzbowski Piotr | Gdynia | Polska | Start pływaków | życioweorigami.pl | cancelled |
48 | Reuter Tomasz | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | cancelled | |
49 | Wieczorkowski Nikodem | Tczew | Polska | Start pływaków | UKS Dwójka Tczew | cancelled |
50 | Pawełkiewicz Mateusz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
51 | Pakura Karolina | Gdańsk | Polska | Start pływaków | DREAM TRI TEAM | cancelled |
52 | Pakura Piotr | Gdańsk | Polska | Start pływaków | DREAM TRI TEAM | cancelled |
53 | Kowalewski Zbigniew | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
54 | Sterpejkowicz-Wersocki Witold | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | cancelled | |
55 | Tekieli Dominik | Gdynia | Polska | Start pływaków | cancelled | |
56 | KORNOWSKI WALDEMAR | GDYNIA | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | cancelled | |
57 | Sankowska Ewelina | Gdynia | Polska | Start pływaków | Total Immersion Trójmiasto | cancelled |
58 | Wojciechowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
59 | Wojciechowicz Jadwiga | Słupsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
60 | Mirny Zuzanna | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | cancelled | |
61 | Skowron Katarzyna | Gdynia | Polska | Start pływaków | cancelled | |
62 | Grabarczyk Magdalena Grabarczyk | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Torus Triathlon Team | cancelled |
63 | czerep Cezary | Skowarcz | Polska | Start pływaków | cancelled | |
64 | Dzioba Michał | Sopot | Polska | Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopockiej) | Tri Dzioba Team | cancelled |
65 | Prokopczuk Paweł | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Fanklub Dużych Cycusiów | cancelled |
66 | Triebwasser Jack | Gdańsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
67 | Lankauf Krystian | Wejherowo | Polska | Start pływaków | cancelled | |
68 | Lazowski Georg | Bergkamen | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | cancelled | |
69 | Frankowski Dawid | Kościerzyna | Polska | Start pływaków | niezrzeszony | cancelled |
70 | Patoka Konrad | Malbork | Polska | Start pływaków | MalWOPR Malbork | cancelled |
71 | Polańczyk Renata | Wejherowo | Polska | Start pływaków | cancelled | |
72 | Bebkiewicz Izabela | Gdynia | Polska | Start pływaków | Total Immersion Trójmiasto | cancelled |
73 | WIESE DARIUSZ | GDAŃSK | Polska | Start pływaków | niezrzeszony | cancelled |
74 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | Start pływaków | cancelled | |
75 | Kiryluk Piotr | Brodnica | Polska | Start pływaków | cancelled | |
76 | Kąkol Kacper | Gdynia | Polska | Start pływaków | Biegowy_świr | cancelled |
77 | Hoga Fryderyk | Gdynia | Polska | Start pływaków | cancelled | |
78 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Start pływaków | cancelled | |
79 | Śliwka Jarosław | GDANSK | Polska | Start pływaków | cancelled | |
80 | Szczepański Michał | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | cancelled |
81 | Prusaczyk Dawid | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | cancelled |
82 | Murawski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | cancelled |
83 | Lisowska Emilia | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen Poland | cancelled |
84 | Szyszło Aleksandra | Gdańsk | Polska | Start pływaków | Jeppesen POlamd | cancelled |
85 | Moroz Czesław | Słupsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
86 | Szymczak Tomasz | Słupsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
87 | Suszyńska Anna | Gdynia | Polska | Start pływaków - osoby powyżej 65 lat | cancelled | |
88 | Burzyński Łukasz | Słupsk | Polska | Start pływaków | cancelled | |
89 | Czarnota Kamil | Malbork | Polska | Start pływaków | MalWOPR Malbork | cancelled |
90 | Petik Viktoriia | Poznań | Ukraina | Start pływaków | Żaglica Poznań | cancelled |
91 | Krać Janusz | Gdańsk Wrzeszcz | Polska | Start pływaków | Czitos | cancelled |
92 | Matlak Ewa | Warszawa | Polska | Start pływaków | Warsaw Masters Team | cancelled |
93 | Moroz Andrzej | Bergkamen | Niemcy | Start pływaków | cancelled | |
94 | Maciejowska Anna | Gdansk | Polska | Start pływaków | Sopot Masters | cancelled |
95 | Brońska Julia | Kazimierz Dolny | Polska | Start pływaków | Wisła Puławy | cancelled |
96 | Janowski Jarosław | Kazimierz Dolny | Polska | Start pływaków | cancelled | |
97 | Moczyło Kaja | Lębork | Polska | Start pływaków | cancelled | |
98 | Lewicki Andrzej | Płock | Polska | Start pływaków | cancelled | |
99 | Bryndal Izabela | Toruń | Polska | Start pływaków | cancelled | |
100 | Suski Robert | Gdynia | Polska | Start pływaków | Gdyńskie WOPR | cancelled |
Views: 8705