# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zachara Stefan Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) paid on-line
2 Krassowski Cyprian Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) MOSiR Sopot paid on-line
3 Wojciechowicz Andrzej Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
4 Wojciechowicz Jadwiga Słupsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
5 Popinigis Joanna Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) paid on-line
6 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Start pływaków Biega ZiE! paid on-line
7 Mikołajczak Mateusz Rumia Start pływaków paid on-line
8 Leszczyński Maciej Gdańsk Start pływaków paid on-line
9 Teleżyńska Maria Wejherowo Start pływaków paid on-line
10 Zajączek Magdalena Poznań Start pływaków KS Warta Poznań paid on-line
11 Stec Adam Szczecin Start pływaków paid on-line
12 Kruczkowski Rafał Gdynia Start pływaków paid on-line
13 Pszczółkowska Katarzyna Gdańsk Start pływaków Fit4everest.pl paid on-line
14 Tofil Emilia Gdynia Start pływaków KS Delfin Gdynia paid on-line
15 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków paid on-line
16 Hoppe Mateusz gdansk Start pływaków sopocki klub zeglarski paid on-line
17 Ciepłowski Robert Bydgoszcz Start pływaków GRUPA WODA paid on-line
18 Dębicki Artur Gdynia Start pływaków paid on-line
19 Karcz Tomasz Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
20 Sobiech Artur Warszasa Start pływaków paid on-line
21 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy MAL WOPR Malbork paid
22 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
23 WAŚNIEWSKA MARTYNA ELBLĄG Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKP JEDYNKA ELBLĄG paid
24 Sobieszczyk Miroslaw Paryz Start pływaków paid on-line
25 Klimza Edyta Toruń Start pływaków paid on-line
26 Lutkowski Tomasz Rokietnica Start pływaków Morsy Rokietnica paid on-line
27 Vokhminov Vladimir Poznań Start pływaków K.P.Żaglica Poznań paid on-line
28 Kubiak Krzysztof Poznań Start pływaków K.P.Żaglica Poznań paid on-line
29 Motas Maciej Warszawa Start pływaków paid on-line
30 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań paid on-line
31 Brokowski Piotr Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
32 Kułakowska Ewelina Kułakowska Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
33 Własów Olga Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) paid on-line
34 morawska renata sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid on-line
35 Ciemiewska Marcelina Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW paid on-line
36 Koperski Andrzej Berlin Start pływaków - osoby powyżej 65 lat Niezrzeszony
37 Zielińska Maria Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW paid on-line
38 Kuchta Maria Tczew Start pływaków UKS Dwójka Tczew paid on-line
39 Łoboda Tymoteusz Mława Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW paid on-line
40 Piotrowska Marta Gdynia Start pływaków paid on-line
41 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Start pływaków paid on-line
42 Jędrzejewska Nela Nowa Wieś Rzeczna Start pływaków TRI Starogard Gdański paid on-line
43 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Start pływaków TRI Starogard Gdański paid on-line
44 Flisikowski Łukasz Starogard Gdański Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
45 Wenta Agnieszka Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
46 Wieczorkowski Nikodem Tczew Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Dwójka Tczew paid
47 Filipiak Mikołaj Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Siódemka Sopot paid
48 Filipiak Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy UKS Siódemka Sopot paid
49 Stukan Maciej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) paid on-line
50 Golombek Piotr Grudziądz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
51 Frankowski Stanisław Koscierzyna Start pływaków - osoby powyżej 65 lat UKS Wodniacy Garczyn
52 Gołembiewski Andrzej Tczew Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Toruń Multisport Team paid
53 Lamparski Bartłomiej Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) paid on-line
54 Całus Mirosław Gdynia Start pływaków paid on-line
55 KORNOWSKI WALDEMAR GDYNIA Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
56 Kiryluk Piotr Brodnica Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
57 Hoga Fryderyk Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
58 Felchner Jan Wejherowo Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
59 Grzybowski Artur Koszalin Start pływaków paid on-line
60 Chojcan Joanna Wrocław Start pływaków paid on-line
61 Lubiński Kamil Gdynia Start pływaków Centrum Sportowe u Jezuitów paid on-line
62 WACHOWSKI Ryszard Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy STREFA PŁYWANIA/TOTAL IMMERSION TRÓJMIASTO paid
63 Sterpejkowicz-Wersocki Witold Sopot Start pływaków - Mieszkańcy Sopotu (posiadacze Karty Sopckiej) paid on-line
64 Wilkowski Sławomir Gdynia Start pływaków paid on-line
65 Fediuk Karol Gdańsk Start pływaków paid on-line
66 Schmidt19 Beata Gdynia Start pływaków paid on-line
67 Wiśniewski Mateusz Rotmanka Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
68 Micał Lidia Kętrzyn Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
69 Czarnota Kamil Malbork Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy MalWOPR Malbork paid
70 Sankowska Ewelina Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
71 Skowron Katarzyna Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
72 Woronik-Deskiewicz Urszula Włocławek Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
73 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
74 Jakubowski Paweł Lubawa Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Orka Masters Iława paid
75 Czerep Cezary Skowarcz Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
76 Staszak Krzysztof Konstantynów Łódzki Start pływaków paid on-line
77 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Sopocki Klub Morsów paid
78 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy PWS paid
79 Triebwasser Jack Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
80 Reuter Tomasz Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
81 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
82 Grabarczyk Magdalena Gdańsk Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy Torus Triathlon Team paid
83 Kaźmierczak Anna Włocławek Start pływaków paid on-line
84 Szewczyk Piotr Radom Start pływaków paid on-line
85 Patoka Konrad Malbork Start pływaków MalWOPR Malbork paid on-line
86 Mikusek Bogdan Gdynia Start pływaków paid on-line
87 Gogacz Sebastian Puławy Start pływaków UKS Trójka Puławy paid on-line
88 Suszyńska Anna Gdynia Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
89 Burzyński Łukasz Słupsk Start pływaków paid on-line
90 Stańczyk Wojciech Nowy Wiśnicz Start pływaków paid on-line
91 Wrzosek Daniel Sopot Start pływaków - przeniesienie opłaty z odwołanej imprezy paid
92 Andrzejewicz Łukasz Warszawa Start pływaków Warsaw Masters Team paid on-line
93 Suski Robert Gdynia Start pływaków Gdyńskie WOPR paid on-line
94 Hapke Tomasz Wilkowo Start pływaków Traktor team gm kwidzyn paid on-line
95 Saldana Cristian Gdansk Start pływaków paid on-line
96 ZWOLIŃSKI BOGUSŁAW GDAŃSK Start pływaków - osoby powyżej 65 lat
97 Moskwiński Krzysztof Gdańsk Start pływaków paid on-line


Views: 2454

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ