Start pływaków
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Lewandowska Wiktoria Gdańsk Start pływaków paid on-line
2 Cimoszko Piotr gdańsk Start pływaków paid on-line
3 Woźniak Hubert Woźniak Bydgoszcz Start pływaków Muks "piętnastka" Bydgoszcz paid on-line
4 Biegała Marek Gdańsk Start pływaków Bike U Up - Europell
5 Kalinowska-Biegała Marta Gdańsk Start pływaków Bike U Up paid on-line
6 Bohdziewicz Barbara Gdańsk Start pływaków paid on-line
7 Stefański Krystian Gdańsk Start pływaków Kocham ANIĘ paid on-line
8 Grapentyn Jakub Malbork Start pływaków MAL WOPR Malbork paid on-line
9 Skrzypnik Rafał Gdańsk Start pływaków paid on-line
10 Skowron Katarzyna Gdynia Start pływaków paid on-line
11 Nawrocka Aleksandra Gdańsk Start pływaków paid on-line
12 Nawrocki Paweł Gdańsk Start pływaków SP43 paid on-line
13 Leszczyński Maciej Leszczyński Gdansk Start pływaków paid on-line
14 Liszewski Jolanta Gdansk Start pływaków
15 Sączyńska Emilia Gdansk Start pływaków Warsaw Masters Team paid on-line
16 Salwin Michał Gdynia Start pływaków Atena SA. paid on-line
17 Nawrocki Przemek Gdansk Start pływaków paid on-line
18 Blew Marcin Gdańsk Start pływaków paid on-line
19 Mikołajczak Mateusz Rumia Start pływaków paid on-line
20 Micał Lidia Kętrzyn Start pływaków paid on-line
21 Bakuniak Hanna Bakuniak Bydgoszcz Start pływaków MKP SZCZECIN paid on-line
22 Konstantynowicz Alicja Gdynia Start pływaków paid on-line
23 Gierasimczyk Jakub Morąg Start pływaków Szkoła Pływania Swim Team paid on-line
24 Koczorowska Klaudia Gdansk Start pływaków Sopocki Klub Morsów paid on-line
25 Wieczorkowski Nikodem Tczew Start pływaków UKS Dwójka Tczew paid on-line
26 Lautenbach Magda Gdańsk Start pływaków paid on-line
27 Wenta Agnieszka Gdańsk Start pływaków paid on-line
28 Ciemiewska Marcelina Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW paid on-line
29 Tofil Emilia Gdynia Start pływaków KS Delfin Gdynia paid on-line
30 Kowalska Katarzyna Gdynia Start pływaków paid on-line
31 Gehrke Tomasz Gdynia Start pływaków paid on-line
32 Skutkiewicz Joanna Sopot Start pływaków Endure Team paid on-line
33 Cieśnik Karolina Grudziądz Start pływaków paid on-line
34 Mazerant Maciej Łódź Start pływaków paid on-line
35 fudro konrad Słupsk Start pływaków paid on-line
36 Michałowska Monika Michałowska Gdynia Start pływaków Strefa Pływania /Total Immersion Trójmiasto paid on-line
37 Busko Zofia Charbrowo Start pływaków paid on-line
38 Busko Pawel Charbrowo Start pływaków paid on-line
39 Vokhminov Vladimir Poznań Start pływaków K.P. Żaglica Poznań paid on-line
40 Kędzior Mateusz Poznań Start pływaków K.P. Żaglica Poznań paid on-line
41 Cybertowicz Sławomir Poznań Start pływaków TS Olimpia Poznań paid on-line
42 Kubiak Krzysztof Poznań Start pływaków K.P. Żaglica Poznań paid on-line
43 Madziar Piotr Braine-l’Alleud Start pływaków Plouf paid on-line
44 Dziaduła Jarosław Gdynia Start pływaków paid on-line
45 Skrzydłowski Jakub Gdańsk Start pływaków paid on-line
46 Całus Mirosław Gdynia Start pływaków paid on-line
47 Gacka Katarzyna Gdynia Start pływaków MEWA GDYNIA paid on-line
48 Kazłowski Paweł Gdańsk Start pływaków paid on-line
49 Malinowska Martyna Grudziądz Start pływaków UKS RUCH Grudziądz paid on-line
50 Stankiewicz katarzyna Gdańsk Start pływaków Biega ZiE! paid on-line
51 Kotlarski Marcin Kotlarski Leszno Start pływaków KAWALERSKI KOTLARA TEAM paid on-line
52 Sawickij Sergiej Krzywy Róg / Gdynia Start pływaków Ukrainian Bike Family paid on-line
53 Zwolińska Beata Gdynia Start pływaków paid on-line
54 Bystry Jarosław Częstochowa Start pływaków Mako paid on-line
55 Kwidziński Krzysztof Gdynia Start pływaków
56 Krać Janusz Gdańsk Wrzeszcz Start pływaków Czitos paid on-line
57 Fediuk Karol Gdańsk Start pływaków paid on-line
58 Gałkowski Radosław Nowy Staw Start pływaków paid on-line
59 Gołembiewski Andrzej Tczew Start pływaków Toruń Multisport Team paid on-line
60 Krause Mateusz Gdańsk Start pływaków UKS7 paid on-line
61 Monczak Grzegorz Daszewice Start pływaków One Man Team - Poznań paid on-line
62 Felchner Jan Wejherowo Start pływaków paid on-line
63 Gleb Tomasz Elbląg Start pływaków UKP Jedynka Elbląg /ETT paid on-line
64 Frankowski Dawid Kościerzyna Start pływaków paid on-line
65 Gruchała Wiktor Gdynia Start pływaków OLIMP Gdynia paid on-line
66 Gruchała Piotr Gdynia Start pływaków OLIMP Gdynia paid on-line
67 Gruchała Agnieszka Gdynia Start pływaków OLIMP Gdynia paid on-line
68 Czerep Cezary Skowarcz Start pływaków paid on-line
69 Adamiak Marcin Gdynia Start pływaków Malwin
70 Gajewski Rafał Mosty Start pływaków
71 Bogusz Waldemar Tczew Start pływaków paid on-line
72 Zielińska Maria Ciechanów Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW paid on-line
73 Łoboda Tymoteusz Mława Start pływaków MPKS ORKA CIECHANÓW paid on-line
74 Wrzosek Daniel Sopot Start pływaków paid on-line
75 Białous Maciej Gdańsk Start pływaków paid on-line
76 janik jarosław gorzów Start pływaków Niezrzeszony paid on-line
77 Zieliński Krzysztof Gdynia Start pływaków LKS Zorza Gdynia
78 Zieliński Tomasz Gdynia Start pływaków
79 Grzegorek Małgorzata Gdańsk Start pływaków paid on-line
80 Tekieli Dominik Gdynia Start pływaków paid on-line
81 Czapiewski Krzysztof Warszawa Start pływaków paid on-line
82 Suski Robert Gdynia Start pływaków Gdyńskie WOPR paid on-line
83 Polańczyk Renata Wejherowo Start pływaków paid on-line
84 Majsterkiewicz Paweł Gdańsk Start pływaków Jeppesen Poland paid
85 Dragan Karol Gdynia Start pływaków paid on-line
86 Laskowski Kamil Tczew Start pływaków Jeppesen Poland paid
87 Bokun Emilia Gdańsk Start pływaków paid on-line
88 Łazarz Jacek Białystok Start pływaków paid on-line
89 Ścisłowski Rafał Parpary Start pływaków paid on-line
90 Hapke Tomasz Wilkowo Start pływaków Traktor team gm kwidzyn paid on-line
91 Janicki Wojciech Kwidzyn Start pływaków MTS Kwidzyn paid on-line


Views: 3735

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ