# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Priebe Damian Reda Start paid on-line
2 Kowalska Agnieszka Reda Start paid on-line
3 Zawadzka Paulina reda Start Runeda paid on-line
4 Pietruszkiewicz Katarzyna Celbowo Start Zdrowie na bank 30.00 PLN
5 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo Start Zdrowie na bank 30.00 PLN
6 Kurzynowska Klaudia Reda Start 30.00 PLN
7 Sikorska Agnieszką Gdynia Start Bez klubu paid on-line
8 Żurawska Monika Reda Start paid on-line
9 Kowalewska Aleksandra Rumia Start paid on-line
10 Witkowski Adrian Bolszewo Start paid on-line
11 Komasara Piotr Malbork Start JRG Malbork 30.00 PLN
12 Turzyńska Beata Gdynia Start 30.00 PLN
13 Łuszcz Dominika Gdynia Start paid on-line
14 Zaradny Łukasz Rumia Start paid on-line
15 Zaradna Julia Rumia Start paid on-line
16 Lanc Beata Rumia Start paid on-line
17 Wiszniewska Zyta Gdańsk Start paid on-line
18 Domżalska Wioletta Rumia Start Parkrun Rumia paid on-line
19 Barzowska Marzena Barzowska Frank Start 30.00 PLN
20 Szubartowicz Marek Gdynia Start paid on-line
21 Lichtenstein Paweł Gdynia Start Decathlon Rumia Biega 30.00 PLN
22 Niedbała Ireneusz Wejherowo Start 30.00 PLN
23 Halman Dominika Luzino Start 30.00 PLN
24 Halman Mirosława Luzino Start paid on-line
25 Treder Patrycja Rumia Start paid on-line
26 Okroj Marta Rumia Start paid on-line
27 Witek Sylwia Pogorzała Wieś Start paid on-line
28 Hoog Wioleta Miłoradz Start paid on-line
29 Szymczak Agata Gdynia Start paid on-line
30 Jażdżewska Beata Rumia Start Biegnij z Bzykiem paid on-line
31 Radtke Magdalena Puck Start paid on-line
32 Denert Jan Augustów Start The North Event paid on-line
33 Kopiczko Karina Augustów Start paid on-line
34 Brzoskowska Markiewicz Beata Wejherowo Start 30.00 PLN
35 Lila Kajetan Łapalice Start paid on-line
36 Lila Michał Łapalice Start paid on-line
37 Lila Patrycja Łapalice Start paid on-line
38 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA Start Enzo Team Kołomański Rowery 30.00 PLN
39 Brodowska Monika Rumia Start 30.00 PLN
40 Dancewicz Bartek Gdynia Start paid on-line
41 Gawrylczyk Nina Gdynia Start paid on-line
42 Gojke Dawid Władysławowo Start Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
43 Pasek Patrycja Koszalin Start paid on-line
44 Puzdrowski Krzysztof Gowino Start paid on-line
45 Puzdrowski Daniel Gowino Start paid on-line
46 Szyler Andrzej Gdańsk Start Biegnę dla Karoliny paid on-line
47 Smolińska Beata Rakowiec Start 30.00 PLN
48 Kazimierska Kasia Gdynia Start paid on-line
49 Heberlein karolina Wejherowo Start paid on-line
50 Kujot Bożena Luzino Start paid on-line
51 Schmidt Agnieszka Puck Start paid on-line
52 Góźdź Edyta RUMIA Start paid on-line
53 Gładkowski Grzegorz Reda Start BigYellowFoot Adventure team 30.00 PLN
54 Buczek Monika Gdańsk Start 30.00 PLN
55 sankowska sandra Rumia Start paid on-line
56 Gałuszynska Katarzyna Gdynia Start Active Flow Team paid on-line
57 Żygowska Aleksandra Gdynia Start paid on-line
58 Bednarska Edyta Gdynia Start Byle do przodu :) paid on-line
59 Szreder Bożena Rumia Start paid on-line
60 Chojnacka Olga Rybno Start paid on-line
61 Troka Sylwia Żukowo Start Żukowo 30.00 PLN
62 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Start paid on-line
63 Dancewicz Amelia Gdynia Start paid on-line
64 Jakubowicz Paulina Gdynia Start paid on-line
65 Pańka Marcin Elbląg Start 30.00 PLN
66 SIKORSKA ALEKSANDRA WEJHEROWO Start paid on-line
67 Derkowska Dorota Derkowska Gdynia Start paid on-line
68 Pardyka Justyna Gdynia Start Wymiatacze paid on-line
69 Kościelski Mariusz Gdynia Start COM-DKM paid on-line
70 Szulc Katarzyna Gdańsk Start paid on-line
71 Modrzejewska Anna Miłoradz Start paid on-line
72 Karbowska Kinga Gdańsk Start paid on-line
73 Marciniuk Karolina Rumia Start paid on-line
74 Lubowiecka Alicja Wejherowo Start Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów paid on-line
75 Miszewski Tymoteusz Rumia Start SP9 Rumia paid on-line
76 sztygiel Igor Wejherowo Start Dekorado paid on-line
77 Lewandowska Beata Wejherowo Start Stowarzyszenie Wejherowski Klub Morsów paid on-line
78 sztygiel Nikola Wejherowo Start Dekorado paid on-line
79 Nadrowska Daria Nadrowska Żelistrzewo Start paid on-line
80 Miszewska Marcelina Rumia Start paid on-line
81 Kujat Joanna Gdynia Start Kontener Formy paid on-line
82 Mikuła Ewelina Gdynia Start paid on-line
83 Miszewska Małgorzata Rumia Start Daleko Jeszcze paid on-line
84 Kankowska Dominika Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
85 Bladowska Katarzyna Reda Start paid on-line
86 Bladowski Mikołaj Reda Start paid on-line
87 Kankowska Dominika Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO 30.00 PLN
88 Radecka Ilona Gdańsk Start paid on-line
89 Kankowski Paweł Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
90 Kankowska Justyna Luzino Start GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
91 Heyka Ewa Lębork Start Poltarex Godętowo paid on-line
92 Heyka Jarosław Lębork Start paid on-line
93 Brodecka Małgorzata Gdynia Start 17 LO Gdynia paid on-line
94 Szymaszek Aleksandra Rumia Start paid on-line
95 Modzelewska Patrycja Reda Start paid on-line
96 Pogorzelska Hanna Rumia Start Tymek paid on-line
97 Modzelewska Patrycja Modzelewska reda Start 30.00 PLN
98 Kohnke Daria Reda Start Decathlon Rumia paid on-line
99 Łaga Dorota Luzino Start Zmotywowani paid on-line
100 Flemming Michał gdynia Start paid on-line


Views: 1381

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ